Bitlis Oto Ekspertiz

2. El araç piyasası gün geçtikçe kendine yeni alıcılar bulmaktadır. Bundan dolayı 2. El araç alacak kişi dolandırılmamak için aracına oto ekspertiz yaptırır. Oto ekspertiz aracın profesyonel bir şekilde incelenmesidir. Araç geçmişi hakkında detaylı bilgi veren oto ekspertiz testi aracın geçmişte hasar almış mı, değişen parçası var mı, şu anki durumu hakkında bilgilendirme raporu sunar. Bu rapor sayesinde oto ekspertiz yaptıran kişi araç hakkında öğrenmesi gereken tüm detayları öğrenebilir. Bitlis oto ekspertiz firması oto ekspertiz firmaları arasında en iyisidir. Tarafsızlık ilkesini benimseyerek her iki tarafında haklarını korumaktadırlar. Kurumsal bir firma olan oto ekspertiz firması en gerçekçi verilerle raporlar hazırlamaktadır.

Otomobil sektörü gün geçtikçe yeni teknolojilerle ilerlemektedir. Bundan kaynaklı olarak oto ekspertiz firmasının kullanmış olduğu cihazlarında son teknolojik cihazlar olması gerekmektedir. Cihazların son teknolojik olmasından dolayı raporlar tamamen gerçekçi veriler içerir. Bu sayede aracın şu anki durumu ve geçmişi hakkında detaylı olarak bilgilenebilirsiniz. Otomobil sektöründe dolandırıcılık olayları oldukça yaygındır ve alıcılar bu durumla karşı karşıya kalmamak için araçlara oto ekspertiz yaptırırlar. Bitlis oto ekspertiz firması tüm bu işlemleri profesyonel olarak yapar ve araç hakkındaki her türlü bilgiyi gerçekçi bir şekilde sunmaktadır.

Bitlis oto ekspertiz işlemlerinde aracın incelemesini istediğiniz bölümleri inceleterek araç hakkında bilgi alınır. Motor, boya, kaporta, airbag, conta gibi otomobilin önemli yerlerinin testi sağlanır. Bu sayede bu aksamların durumları hakkında bilgi edinmektedir. Bu sayede araç alırken aracın gerçek değerini öğrenmiş olursunuz. Satıcının size söylemiş olduğu bilgiler ile oto ekspertiz raporunu karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede dolandırıcılığa fırsat vermeden aracın değerine göre fiyatlandırma yapılır.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ FİYATLARI

Oto ekspertiz işlemleri için belirlenen sabit bir fiyat bulunmamaktadır. Her firma kendi fiyatını kendisi belirlemektedir. Piyasada bulunan tüm oto ekspertiz firmaları ortalama olarak birbirine yakın fiyatlar belirlemektedir. Fakat her markanın fiyatı birbirinden farklıdır bunun nedeni ise kullanılan oto ekspertiz cihazlarının kalitesindendir. Oto ekspertiz işlemleri için fiyatlandırma yapılırken cihazların ne kadar kaliteli olduğuna, işlemlerde kaç usta kullanılacağına kadar düşünülerek belirlenir.

Bitlis oto ekspertiz firmasıda oto ekspertiz işlemleri için fiyat belirlerken son teknolojik cihazlarını ve kullanacağı usta sayısını göz önünde bulundurarak belirler. Oto ekspertiz işlemlerinde her bölümün işlemleri birbirinden farklı olduğu için fiyatlarıda birbirinden farklıdır. Bitlis oto ekspertiz firması her bütçeye uygun oto ekspertiz fiyatları oluşturur. Hem kaliteli hizmetten yararlanma imkanı bulursunuz hem de uygun fiyatlardan yararlanmış olursunuz.

Bitlis oto ekspertiz firması oto ekspertiz alanında en güvenilir markalardan bir tanesidir. Müşterilerine en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti sağlamaktadırlar. Oto ekspertiz işlemleri ciddi bir sorumlulukla yerine getirilmelidir. Raporlama bölümü oldukça önemli ve alıcının en fazla dikkat ettiği yerdir. Alıcı rapora göre hareket edeceği için güvenilir bir yer olması gereklidir.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ PAKETLERİ

2. El araçlarda oto ekspertiz işlemleri oldukça önemli olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Aracın geçmişi hakkında herhangi bir bilgiye sahip değilsek sadece satıcının bize sunmuş olduğu bilgilere göre hareket etmemeliyiz. Bitlis oto ekspertiz firması oto ekspertiz konusunda size yardımcı olarak en kaliteli hizmeti sağlar.

Oto ekspertiz işlemleri birbirinden farklı işlemlerdir. Bir cihaz ile tüm işlemleri yapamazsınız ve sadece bir usta tüm aşamalara bakamaz. Otomobilin her parçası birbirinden farklı ve inceleyecek olan kişilerin bu alanda uzman olması gereklidir. Bitlis oto ekspertiz firması oto ekspertiz konusunda uzmanlaşmış ve sıklıkla tercih edilen bir firmadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekspertiz firması müşterilerinin taleplerine göre oto ekspertiz paketleri oluşturmuştur.

Bitlis oto ekspertiz firması oto ekspertiz paketi oluştururken müşterilerinin en fazla talep ettiği temel işlerden başlayarak daha ayrıntılı işlemlere kadar paketlerini oluşturmuşlardır. Başlangıç paketinden başlayarak daha lüks paketlere doğru kademe kademe ilerlemektedir. Paketlerde işlemler arttıkça fiyatta doğru orantılı olarak artmaktadır. Her bütçeye uygun paket bulunmaktadır.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ CİHAZLARI

Oto ekspertiz işlemlerinde işlemler kadar cihazlarda önemlidir. Oto ekspetiz cihazlarının son teknolojik güncellenmiş cihazlar olması gereklidir. Çünkü teknoloji giderek ilerliyor ve otomobil sektörümdeki parçalarda teknolojinin gelişmesi ile daha elektronik cihazlara dönüşüyorlar. Bunun için oto ekspertiz cihazlarının daha gelişmiş yeni nesil cihazlar olması gerekir.

Bitlis oto ekspertiz firması oto ekspertiz cihazlarında son teknolojik cihazlar kullanarak en gerçekçi sonuçlara ulaşırlar. Yeni nesil oto ekspertiz cihazları sayesinde aracın her yeri detaylı bir şekilde incelenir ve en doğru sonuçları verir. Oto ekspertiz işlemleri 2. El araçlar için yapılmaktadır ve bundan kaynaklı olarak 2. El araç almayı düşünen kişiler kesinlikle oto ekspertiz yaptırmalıdır. Oto ekspertiz yaptırırken bu işlemi yaptıracağı yeri iyi tercih etmelidir.

Oto ekspertiz işlemlerinin yapılacağı yerin kurumsal bir firma olması, güvenilir bir firma olması ve son teknolojik cihazlar kullanması oldukça önemlidir. Bitlis oto ekspertiz firması hem kurumsal bir firmadır, hem de cihazlarda son teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Güvenli bir şekilde aracınıza oto ekspertiz işlemleri yaptırabilirsiniz.

Bitlis oto ekspertiz firması her işlem için farklı cihaz kullanmaktadır. Bu cihazlar yeni nesil ve son teknolojik cihazlardır. Bu sayede oto ekspertiz işlemleri yapıldığında gerçek verilere dayanan raporlar elde edilir. Yeni nesil cihazlar tamamen teknolojiktir ve araç ile bilgisayara bağlanarak tespit yapılır. Tüm verileri yüzde yüz gerçeğe dayanır.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ BOYA KAPORTA KONTROLÜ

2. el araçlarda en fazla yaptırılan oto ekspertiz işlemi boya ve kaporta kontrolüdür. Kaporta aracın en dış yüzeyinde bulunan aracı koruma kalkanı gibi koruyan bir yapıdır. Bunun için araca gelen ilk darbe kaportayı etkiler. Kaporta sayesinde aracın iç kısmı motor ve mekanik aksamlar daha az etkilenir ya da etkilenmez. İşte kaporta kontrolü bundan kaynaklı olarak oldukça önemlidir. Kaporta daha önce ağır bir darbe almış mıdır sorusunun cevabını rahatlıkla alabilirsiniz. Bitlis oto ekspertiz kaporta ustaları alanlarında en başarılı ustalardır ve tüm tespitleri yüzde yüz gerçekliği yansıtmaktadır.

Boya kontrol işlemi de oldukça önemli ve ciddi bir şekilde yapılması gerekli olan bir işlemdir. Boya kontrolünde önemli olan bir nokta aracın temiz olmasıdır. Eğer araç temiz değilse boya kontrol işlemi tam doğru sonucu yansıtamayabilir. Bitlis oto ekspertiz boya kontrol uzmanları aracın temiz olmasını ister ve aracı ona göre teslim alır. Araç temizlendikten sonra gerekli olan işlemler yapılır. İlk önce araca çıplak gözle bir test yapılır. Bunun nedeni gözle görülen bariz boya kısmı var mıdır sorusunun cevabını almak içindir. Hemen ardından Bitlis oto ekspertiz ustaları tarafından boya kontrol için oluşturulmuş özel ışıklı odaya alınır ve burada ayrıntı bir incelemeye tabi tutulur.

En son işlem olarak araç son teknolojik cihaza bağlanılarak boya kontrolü yapılır. Tüm bu yapılan işlemler tek tek ayrıntılı bir şekilde rapora aktarılarak oto ekspertiz yaptıran kişi bilgilendirilir.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ MOTOR MEKANİK KONTROLÜ

Oto ekspertiz işlemlerinde motor ve mekanik kontrolü oldukça önemlidir. Motor inceleme işlemlerinde aracın nasıl çalıştığından en küçük aksamına kadar kontrol sağlanır. Bitlis oto ekspertiz işlemlerinde araç ilk olarak lifte alınır ve araç çalıştırılır bu çalışma sırasında çıkan sese bakılır. Burada değişik bir ses geliyor mu ya da herhangi bir titreme, tekleme gibi problemleri var mı bakılır. Oto ekspertiz işlemlerinde en detaylı olarak incelenen bölümdür.

Bitlis oto ekspertiz ustaları daha sonra aracı lifte kaldırarak motorun iç kısmına detaylı olarak inceleme yapar. Burada motor aksamlarında herhangi bir problem var mı varsa neyden kaynaklanıyor ayrıntılı olarak bakılmaktadır. Hemen sonrasında mekanik incelemeye geçerler ve ayrıntılı olarak mekanik incelemesi yapılır.

Motor aracın çalışmasını sağlayan en önemli parça olduğu için inceleme süresi diğer oto ekspertiz parçalarına göre daha uzun sürmektedir. Bitlis oto ekspertiz firması ustaları motor inceleme konusunda alanında en iyi ustalardır ve son teknolojik cihazlar kullanarak motorun şu anki durumu hakkında ve geçmişi hakkında gerçek verilere dayanarak size bir rapor sunarlar. Motor ve mekanik incelemeler biraz uzun sürse de sizin için en gerekli bilgileri yansıtan bir rapor hazırlarlar.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ AİRBAG KONTROLÜ

Airbag, hava yastığı olarak bilinen bir hayati önem içeren bir parçadır. Airbag kontrolü oto ekspertiz testlerinde oldukça önemlidir. Bitlis oto ekspertiz ustaları hava yastığı konusunda çok dikkatli bir şekilde kontrol sağlarlar. Airbag olduğu yerden sökülerek iç aksamları kontrol sağlanır. Hava yastığı oldukça önemli bir parçadır. Kaza anında aracın içerisinde bulunan kişileri korumak için vardır.

Kaza anında airbag açılarak aracın içerisinde bulunan kişilerin hayatını kurtarmak için ya da daha az hasar almaları için araç içerisinde bulunması gereken önemli bir parçadır. Bitlis oto ekspertiz ustaları airbagin açılmasını sağlayan kimyasal gaz dolu olan tüpün kontrolünü sağlar. Kimyasal gaz dolu tüpün kontrolü oldukça önemlidir çünkü hava yastığının açılmasını sağlayan en önemli etkendir.

Bitlis oto ekspertiz ustaları aynı zamanda airbagin beynini de kontrol eder. Airbag beynini orijinal olması oldukça önemlidir. Airbagin açılacağı zamanın ayarlanması da önemlidir. Bunun için uzmanlar tarafından kontrol edilmesi gereklidir. Bu işlemlerin her aşaması ustalar tarafından rapor edilmektedir.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ CONTA TESTİ

Conta bilindiği üzere motor üst kapağı ile motor bloğu arasında yer alan silindir kapaktır. Motor yağı ve motor suyu arasında bir paravan görevi görmektedir. Bitlis oto ekspertiz ustaları tarafından contanın test edilmesinin sebebi ise bu paravan görevini tam olarak yerine getirip getirmediğini anlamak içindir. Eğer contada kırılma, çatlama gibi yaralanmalar mevcutsa conta git gide büyüyerek daha büyük bir delik oluşturabilir. Bunun sonucunda motor yağı ile motor suyu birbirine karışır.

Bitlis oto ekspertiz contanın üstünde herhangi bir sıkıntı var mı incelerler. Eğer conta yanmışsa motora büyük hasar verir ve çalışmasını engeller. Bunun için contanın durumu oldukça önemlidir. 2. El araç alıyorsanız kesinlikle conta testi yaptırmanız gereklidir. Contanın durumunu öğrenmek 2. El araç alan kişiler için en önemli noktalardır.

Conta testi oto ekspertiz işlemlerinde yapılan en önemli işlemdir. Bitlis oto ekspertiz ustaları bu işlemleri çok dikkatli bir şekilde titizlikle yaparlar. Conta testinde contanın üzerinde bulunan en ufak kırılma ya da çatlama giderek ciddi sorunlara yer açabilir. Bunun için conta testi raporunu dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Contanın durumu hakkında detaylı bilgi elde etmelisiniz.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ ARIZA TESPİTİ

2. el araçlarda arıza tespit işlemi oldukça önemlidir. Araç alırken arıza testi kesinlikle yaptırmanız gereklidir satıcının sizde gizlediği bir arıza problemi olabilir. Araçta mevcut arıza var mı ya da oluşabilecek arıza var mı baktırmalısınız. Bitlis oto ekspertiz firması ustaları arıza tespit konusunda size güvenli bir rapor hazırlayacaklardır.

Oto ekspertiz işlemlerinde önemli bir diğer konu ise arıza tespit işlemidir. Bitlis oto ekspertiz ustaları arıza tespit işlemlerini titizlikle ve dikkatle yaparlar. Küçücük var olan bir arıza tespit edilmezse ileride daha büyük arızalara sebep olabilir. Bunun için arıza tespit testi oldukça önemlidir.

Bitlis oto ekspertiz firmasında kullanılan yeni nesi arıza tespit cihazı sayesinde araçta bulunan en küçük arıza bile tespit edilir. Bu arıza işlemlerinde yapılan her aşama ve işlem rapora detaylı olarak aktarılmaktadır. Ciddi olan arıza tespitleri hem rapora işlenir hem de usta tarafından oto ekspertiz yaptıran kişiye birebir anlatılır.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ RAPORU

Oto ekspertiz işlemleri için kurumsal güvenilir bir firma  ile çalışmanız gerekmektedir. Bitlis oto ekspertiz firması kurumsal bir firma olmasının yanında oldukça güvenli bir firmadır. Son teknolojik aletler kullanarak en gerçekçi verilere dayanan raporu hazırlarlar. Oto ekspertiz işlemlerinde rapor oldukça önemlidir çünkü bu rapora göre alıcı karar verir.

Oto ekspertiz raporu yapılan bütün işlemleri ayrıntılı olarak içermektedir. Bu işlemlerde ustalar ne ile karşılaştıysa ve inceledikleri parçanın durumu neyse onu birebir rapora yansıtırlar. Bitlis oto ekspertiz ustaları tarafsız bir şekilde rapor hazırlamaktadırlar. Alıcının ve satıcının hakkını sonuna kadar korurlar.

Bitlis oto ekspertiz firması rapor işlemlerine son derece önem vererek hazırlatırlar. Rapor güvenilir, tarafsız ve gerçek verileri içermelidir. Raporda yazılı olan bilgilere göre alıcı araç hakkında bir karar verir. Ekspertiz işlemlerinde raporun hazırlanışı en az işlemin yapılması kadar önemlidir.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ KURUMSAL MARKA

Oto ekspertiz işlemlerinde kurumsal bir marka ile çalışmanız yapılan işlemler ve hazırlanan rapor açısından önemlidir. Bitlis oto ekspertiz kurumsal bir firmadır ve tarafsızlık ilkesini benimseyerek son derece tarafsız bir rapor hazırlarlar. oto ekspertiz yaparken araçla ilgili gördükleri her detayı rapora aktarırlar.

Bitlis oto ekspertiz kurumsal bir marka olduğu için müşteri memnuniyetini benimserler ve müşterilerinin memnun kalması için bir hizmet sağlarlar. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen oto ekspertiz firması aynı zamanda da son teknolojik aletler kullanarak tarafların hakkını korurlar. Bitlis oto ekspertiz firması markalaşmış ve alanında en çok tercih edilen firmadır.

BİTLİS OTO EKSPERTİZ; EXPERİX KURUMSAL OTO EKSPERTİZ

Bitlis oto ekspertiz firmasının sıklıkla tercih edilmesinin nedeni kurumsal bir firma olmasıdır. Kurumsal olan bir firmanın iş anlayışı oldukça disiplinlidir ve tamamen müşteri odaklıdır. Kurumsal firmalar taraf tutmadan her şeyi gerçekliği ile yansıtmaktadır. Bitlis oto ekspertiz firması müşteri memnuniyetini benimseyen ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için uğraşan bir firmadır.

Tüm cihazları yeni nesildir ve bütün ustaları alanında en iyisidir. Bunun için oto ekspertiz işlemlerinde en iyi hizmeti sağlamaktadır. Bitlis oto ekspertiz firması araç oto ekspertiz için firmaya girdiği andan itibaren titizlikle ve dikkatle çalışılır. Alanında markalaşmış ve isim yapmış bu firma oto ekspertiz yaptıran kişilere gerçekçi verilere dayanan bir rapor sunmaktadır. Oto ekspertiz fiyat konusunda da müşterilerinin bütçesini düşünen bu firma kaliteli bir hizmet sağlayarak en uygun fiyattan yardımcı olurlar. Aynı zamanda müşterileri için oluşturmuş oldukları oto ekspertiz paketlerinden de yararlanarak geniş kapsamlı bir oto ekspertiz hizmeti alabilirler.