İzmir Bornova Oto Ekspertiz Nedir? Ne İşe Yarar?

Oto Ekspertiz kelimesinin eş anlamlısı uzman incelemesidir ve bu işlemler uzman kişiler tarafından, son teknolojik cihazlar kullanılarak inceleme yapılır. Bu işlemler sonucunda satın almak istediğiniz aracın durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmuş olursunuz. Bu incelemeler sonucunda aracın durumu ile ilgili tüm bilgiler toplanır. Bu işlemler sonrasında alanında uzman olan İzmir Bornova Oto Ekspertiz ekiplerimiz tarafından tarafsız bir şekilde yorumlanarak rapor halinde size sunulur. Araç ile ilgili anlık durum bilgisi içeren bu rapor sayesinde ileride oluşabilecek maddi hasarlardan kendinizi korumuş olursunuz. Araç alım satımı işlemleri öncesinde uzman ekibimizle aracınıza yapacağımız teknik incelemeler sonucunda edindiğimiz bilgileri hazırladığımız raporlarla müşterilerimize tarafsızca sunuyoruz.  Bu noktada araç değerini en doğru şekilde belirlenmesinde yardımcı olacak uzman ekiplerimiz son teknolojik cihazlar ile aracınızın ekspertiz işlemlerini gerçekleştirmektedir. Tamamen güvene dayalı ve tarafsız hizmet sunan firmamız müşterilerimizin her zaman memnun kalmasını ister. Sizde İzmir Bornova’da iyi oto ekspertiz firması hangisi diye araştırıyorsanız, şu an en doğru adrestesiniz. Firmamızdan almış olduğunuz bu hizmet sayesinde sonradan araçta oluşabilecek hasarlar nedeniyle maddi kayıplar yaşamak zorunda kalmazsınız. Siz değerli müşterilerimize teknolojik ekipmanlarla verdiğimiz ekspertiz hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için bize web sitesi üzerindeki iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Raporu Neden Önemlidir?

 1. El araç alım veya satım işlemlerinde iki tarafında güvenliği ve aracınızın motor ömrünü öğrenmek için mutlaka oto ekspertiz raporu alınmalıdır.  Siz de İzmir Bornova ya da çevre illerde yaşıyorsanız ekspertiz raporuna ihtiyacınız varsa firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Kalite belgeli ekspertiz raporu sunan firmamız teknolojik makineler ve uzman ekibimiz ile araçlarının iç dış aksamlarını en ince ayrıntısına kadar inceliyoruz. Bunu yaparken de araçlarınızı son teknolojik bilgisayarlı test cihazlara bağlayarak test ediyoruz. Firmamızın bu son teknoloji cihazlar ve uzman ekibimizle kontrol ettiğimiz araçların ekspertiz raporlarıyla kapsamlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Çünkü biz araç alacak kişilerin sonradan oluşabilecek araç arızaları nedeniyle maddi kayıplar yaşamasını istemiyoruz. İzmir Bornova Oto Ekspertiz firmamız sizlere en kaliteli en iyi oto ekspertiz hizmeti vermek amacıyla açılmıştır. Firmamız güvencesiyle tarafsız bir biçimde satın alacağınız ekspertiz raporu aynı zamanda resmi bir belge niteliği taşıdığından aracınızı da güvence altına almanızı sağlar.  Aynı zamanda bu rapor aracınızın piyasa değerinde satılmasını kolaylaştırır.  Sizde Şırnak ve Cizre ili civarında size en yakın oto ekspertiz firması nerde bulurum diyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek, oto ekspertiz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Neden İzmir Bornova Oto Ekspertizi Tercih Etmeliyiz?

 1. el araç alış- satış işlemlerinde büyük bir öneme sahip olan oto ekspertiz hizmetinden araç satın almadan önce mutlaka yararlanmalısınız. 2. el araç alış- satış işlemlerinde aracın daha önce karıştığı kaza ya da arızalar gizlenebiliyor. Bu nedenle de belgeli ekspertiz raporu sunan firmaları tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. Bu noktada kalite belgeli ekspertiz hizmeti veren firmamız sayesinde satın almadan önce araç hakkında bilgi sahibi olacağınızdan sonradan meydana gelebilecek olan maddi kayıplardan kurtulur; aracınızı ve kendinizi güvence altına almış olursunuz. Sizde araç satın almadan önce firmamızdan kalite belgeli ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

İzmir Bornova’da Oto Ekspertizi Nasıl Yaptırılır?

Araç değerini en doğru bir şekilde belirlenmesine yardımcı olacak ekspertiz firmamızın kaliteli elemanları son teknolojik cihazlar ile aracınızı detaylıca inceler ve size en iyi oto ekspertiz hizmeti vermeye size garanti etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyle firmamız bu anlamda sizin yol ve araç güvenliğiniz için eksiksiz ekspertiz raporlar hazırlanmaktadır. Araç alım satım işlemlerinin güvenli ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için araçta yapılan tüm değişiklikler detaylarıyla raporlarla tarafsız olarak sunulmaktadır. Bununla birlikte araçta sonradan meydana gelebilecek arızalar konusunda detaylı bilgi verilir. Böylece ilerde sizin maddi kayıplar yaşamamanız en başından önlenmiş olur. Bu noktada müşterilerine en iyi ve kaliteli deneyimi yaşatmak firmamızın en önemli prensiplerinden biridir.  İşte bu prensipler doğrultusunda hareket eden firmamız, kaliteli ve en iyi oto ekspertiz hizmeti ile araçlarınızın incelemesini büyük bir titizlikle yapar. Kalite belgeli ekspertiz işlemleri için firmamız web sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Bornova Oto Ekspertiz

İzmir Bornova Oto Ekspertiz hizmetlerimizin sayesinde araçların uzun süre arıza yapmayacaktır. 2. Elde olsa kimse sürekli sorun çıkaran bir aracı almak istemez. Bu bilinçle hareket eden uzaman ekibimizin sizlere vermiş olduğu bilgi tavsiyeleri dikkate almanız gerekmektedir. Kalite belgesine sahip olan firma olarak bizler uzaman ekiplerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.  Sizlerde araç hasar durumları ile ilgili detaylı bilgi elde etmek ve araç motor, vites kutusu, fren balata sistemleri gibi araçlardaki önemli parçalar ile ilgili raporları elde etmek için firmamızı aramayı artık ertelemeyin. Araç alım satımlarda mağduriyet yaşamasını önlemek için raporlama hizmetlerini İzmir Bornova’da Oto Ekspertiz olarak sunuyoruz. Otonom ve tarafsız bir anlayışla sunduğumuz şeffaf hizmetlerimiz sayesinde kendinizi rahat ve güvende hissedebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz İhtiyaçlarınızı belirtmeniz halinde bu doğrultuda hareket, ederek raporlarda herhangi bir eksiklik olmayacağını aktarıyoruz. Aracınız ile ilgili tüm detayların değerlendirerek, risksiz bir araç alış satış işlemlerini ivedilikle yaptığımızın altını çiziyoruz.  Satmak ya da almak istediğiniz araçta hangi kısımların eksiksiz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız ona göre şekillendirilecek olan oto ekspertiz raporlarında hiçbir detayın atlanmadığını belirtmek isteriz.

İzmir Bornova Oto Ekspertiz Hizmetleri

Araçlarınızın incelemeleri ile ilgili verdiğimiz hizmetler şu şekildedir:

 • Diagnostik Testi: Araçların alt koşamlarının incelenmesi ve ön takım boşluk kontrolü
 •  Araç kaporta ve boya kontrolü  
 • Araç Fren İncelemesi
 • Hasar kayıt listesinin oluşturulması
 • Araç lastik kontrolü
 • Araç klima kontrolü
 • Araç motor testi

Ekonomik Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

Standart Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

Profesyonel Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • İç Konfor Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

 • Conta Test (Gerekli Görülürse)

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

Elite Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

 • Airbag Kontrol

 • Conta Test (Gerekli Görülürse)

 • 1 Ay 1000 Km Garanti

 • Yol Yardım Hediye

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

İzmir Bornova Oto Ekspertiz Fiyatları

İzmir Bornova Oto Ekspertiz fiyatları ve tüm bu işlemlerin ne kadar süreceğini öğrenmek için firmamız arayabilirsiniz.  Size vereceğimiz bu bilgiler eşliğinde daha kaliteli seçimler yapabilirsiniz. Firmamız çalışanlarının size vereceği bilgi ve tavsiyeleri dikkate almalı can güvenliğiniz için test yapılan alanlara mümkün olduğu kadar yaklaşmamalısınız. Aracınızı ve bütçenizi güvence altına alabilecek olan firmamız ile ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 2. el araç almak isteyen kişilere büyük avantajları sağlayan bu işlemler sonrasında aracın son durumları ile ilgili detaylar verilmektedir. Tamamen şeffaf ve tarafsız olarak hazırlanan raporda araç ile ilgili tüm detaylara yer verilir. Bu anlamda kaliteli düzeyde hizmet alabileceğiniz firmamızda tüm testlerin zamanında gerçekleştirilecektir. Araç almak veya satmak isteyen kişilerin sonradan meydana gelebilecek maddi kayıpların yaşanmaması için verilen bu hizmetlerde araç satışı öncesinde sizi bilgilendiriyoruz. 2. el araç satın almadan oto ekspertiz hizmetlerinde öncülük eden firmamızdan detaylı raporlar elde edebilirsiniz. Ücret ödemesi gerçekleştikten sonra araçta meydana gelecek araç arızalarının tespit edilmesi halinde bu konularda sizi bilgilendireceğimizi hatırlatmak isteriz.  Böylece. makul fiyatlarda ve şeffaf bir şekilde hazırlanacak kalite belgeli ekspertiz raporlarını firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve son teknolojik makinelerle uygun fiyatlarla gerçekleştirilecek olan  oto ekspertiz  fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Experix Test Alanı 2
Experix İç Mekan Örnek
Experix gece önden görünüş
Experix dış cephe tasarım
Experix Bekleme Salonu Örnek
Experix Dış Cephe 3
İzmir Bornova Oto Ekspertiz Raporu

ikinci el araç alım satım yapılırken araç gizlendiğini görebilirsiniz. Böyle durumlarda çoğu zaman alıcılar zor durumda kalabilmektedir. Bu türde maddi kayıplar yaşamamak adına firmamızdan İzmir Bornova Oto Ekspertiz Raporu talep edebilirsiniz.  Kalite belgeli oto ekspertiz hizmeti veren firmamızdan alacağınız araç işle ilgili detaylı inceleme yapılmasını isteyebilirsiniz. Böylelikle 2. el araç alımlarını çok daha güvenli hale getirebilirsiniz. Tüm yönleriyle ele alınacak olan araç uzman araç incelemeleri sonrasında raporlarınız kusursuz biçimde hazırlanarak size teslim edilecektir. Almak istediğiniz ilgili araç ile ilgili hasar kaydı ve arıza tespiti için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.  Sizde İzmir Bornova’da kalite belgeli Oto Ekspertiz hizmeti veren bir firma var mı? Nasıl ulaşabilirim diyorsanız doğru adrestesiniz. Makul fiyatlarda gerçekleştirdiğimiz tarafsız raporlama hizmetlerimizden hızlı bir şekilde yararlanmak için bize hemen ulaşabilirsiniz. Bu anlamda İzmir Bornova’da kalite belgeli oto ekspertiz hizmeti veren firmamız sayesinde raporlarınızın eksiksiz bir şekilde el edilebileceğine yakından tanıklık edeceksiniz. Son teknolojik makinelerle yapılan araç incelemeleri sonucunda araçtaki tüm parça ve aksamlara ait bilgilere detaylıca yer verilmektedir.  Sizde en uygun fiyat avantajlarımızdan ve kapsamlı hizmetlerimizden yararlanmak istemeniz halinde, araçlarınızı çok daha güvenli kullanabilirsiniz.  İzmir Bornova çevresinde çok daha uygun fiyatlara kalite belgeli ekspertiz raporlarını hazırlayacak firmamız ile çalışmanız halinde mağduriyet yaşamayacağınızı bilmenizi isteriz. 2. el araçlardaki tüm eksiklik ve hasarların tespit edilerek, raporlayan firmamızdan profesyonel yardım alabileceksiniz. Kalite belgeli bir şekilde sürdürdüğümüz araç ekspertiz hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere başvurabilirsiniz.

Bornova, Oto, Ekspertiz, Bornova Computest Oto Ekspertiz, Bornova Ekspertiz, Dyno Test, Bornova Oto Ekspertiz, Bornova Oto Ekspertiz, Bornova Oto Ekspertiz, Bornova Oto Ekspertiz Fiyatları, Bornova Oto Expertiz, Bornova Oto Check Up, Bornova Oto Test, Bornova Dinamometre 4 Çeker, Bornova Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Bornova Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Bornova , Bornova Mobil Oto Ekspertiz, Bornova Mobil Oto Ekspertiz, Bornova Oto Mobil Ekspertiz Fiyatları, Bornova Mobil Oto Expertiz, Bornova Mobil Oto Check Up, Bornova Oto Test, Bornova Mobil Dinamometre 4 Çeker, Bornova Mobil Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Bornova Mobil Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Mobil Bornova , Bornova Oto Ekspertiz, Bornova Oto Ekspertiz, Bornova Oto Ekspertiz Fiyatları, Bornova Oto Expertiz, Bornova Oto Check Up, Bornova Oto Test, Bornova Dinamometre 4 Çeker, Bornova Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Bornova Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Bornova , Bornova Mobil Oto Ekspertiz, Bornova Mobil Oto Ekspertiz, Bornova Oto Mobil Ekspertiz Fiyatları, Bornova Mobil Oto Expertiz, Bornova Airbag Kontrol, Bornova Conta test, Bornova airbag bakan ekspertiz, Bornova oto ekspertiz Yorum, Bornova oto Ekspertiz Tavsiye, experix Bornova, kurumsal oto ekspertiz Bornova, garantili oto ekspertiz Bornova, sigortalı oto ekspertiz Bornova, tse belgeli oto ekspertiz Bornova

Bornova Oto Ekspertiz

Bornova Oto Ekspertiz Fiyatları 250 lira ile 1350 lira arasında değişmektedir.

Bornova Oto Ekspertiz Paketleri arasında Conta Testinden, Kaporta, Motor ve Airbag Kontrollerine kadar tüm paketler mevcuttur.

Bornova Oto Ekspertiz Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Bayisi ve Kurumsal bir Markadır.

Bornova oto ekspertiz Garantili olarak oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır?

Bornova oto Ekspertiz Notere Sadece 50 Metre Yürüme Mesafesindedir.