Oto Ekspertiz Fiyatları Cizre

İkinci el araç alış ve satışında tarafsız ve kaliteli oto ekspertiz hizmeti sunan Cizre Oto Ekspertiz, araçlarınızı son model bilgisayarlı cihazlarıyla incelemektedir. İkinci el araç satışında kritik öneme sahip olan oto ekspertiz işlemleri, uzman teknisyenlerimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır. Uyguladığımız işlemler sonrasında aracınız ile ilgili tüm bilgiler rapor haline getirilmekte ve bir gün içinde tarafınıza sunulmaktadır.

Oto Ekspertiz Nelere Bakar?

Oto ekspertiz, otomobil sektöründe 2. el araç satın almak isteyen kişiler için uygulanan bir hizmettir. Sıfır ve 2. el araçların detaylı olarak incelenmesi olan oto ekspertizde, araçlar muayene edilir ve araçtaki her sorun ortaya çıkarılır. Örneğin aracın daha önce kaza yapıp yapmadığı, hasarlı olup olmadığı, herhangi bir parçasında arıza olup olmadığı oto ekspertiz yapılarak öğrenilebilir. Oto ekspertiz, öncelikle aracın boya ve kaportasında herhangi bir hasar olup olmadığına bakar.

Daha sonra fren, süspansiyon, direksiyon, tekerlek aksamı, motor ve aracın alt kısımları detaylı olarak incelenir. Aracın bilgisayar ve elektronik sistemi de çeşitli cihazlar kullanılarak kontrol edilir. Yapılan kontrollerin sonuçları ise rapor haline getirilir. Bu rapora oto ekspertiz raporu adı verilir. Oto ekspertiz raporunda aracın tüm bilgileri detaylıca yer verilir. Eğer araçta herhangi bir arıza veya problem varsa, bu arıza ve problemler de raporda açıkça ifade edilir. Aynı zamanda yapılan testler ve kontroller sonucunda araçta zaman içinde yapılmış bütün işlemler tespit edilerek rapora eklenir.

Oto Ekspertiz Nedir?

İkinci el araç satın alırken yaptırılan oto ekspertiz, bir aracın ayrıntılı olarak muayene edilmesidir. Otomotiv sektöründe önemli bir uzmanlık alanı olan oto ekspertiz, satıcı ve alıcı arasında güvenli bir ticaretin yapılmasını sağlar. Oto ekspertizde bir aracın tüm parça ve sistemleri uzman oto ekspertizler tarafından testlere tabi tutulur. Bu testlerle araçla ilgili tüm bilgiler ortaya çıkarılır. Günümüzde araçların hepsi bilgisayarlı araçlardır. Bu yüzden bir araçta bir arıza olup olmadığını söyleyebilmek için, bilgisayarlı cihazlar kullanmak zorunlu hale gelmiştir.

Oto ekspertizde kullanılan bu cihazlarla bir araçla ilgili her şeyi gün yüzüne çıkarmak mümkündür. Aracın daha önce kaza yapıp yapmadığı, kilometresiyle oynanıp oynanmadığı, aracın motorunda, elektronik sisteminde, frenlerinde veya herhangi bir parçasında bir problem olup olmadığı oto ekspertiz işlemleriyle kolayca öğrenilmektedir. Bu yüzden sıfır veya 2. el araç satın alırken oto ekspertiz yaptırılması son derece gerekli bir işlemdir. Oto ekspertiz işlemleri sonucunda bir araçta problem olduğu tespit edilirse, oto ekspertizde bu problemin en iyi nasıl çözülebileceği bilgisi de verilmektedir.

Cizre Oto Ekspertiz Avantajları Nelerdir?

Cizre Oto Ekspertiz firmamızın sizlere sunduğu en büyük avantaj, işlemlerimizin tarafsız bir şekilde yapılıyor olmasıdır. Uzman teknisyenlerimiz araçlarınızı bilgisayar destekli cihazlarımızla inceleyerek sizlere aracınızla ilgili en doğru bilgileri vermektedir. Eğer aracınızda herhangi bir arıza varsa, bu arıza da tespit edilerek ne yapılması gerektiği hakkında bilgi verilmektedir. Cizre Oto Ekspertiz firmamız, araçlarınızla ilgili tüm ayrıntıları ve sorunları tespit ederek tarafınıza detaylı bir rapor sunmaktadır. Bu raporda aracınızın geçmiş kaza kayıtları, hasar bilgisi, motor ve diğer parçaların durumu hakkında ayrıntılı bilgiler verilmektedir.

Cizre Oto Ekspertiz İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Cizre Oto Ekspertiz işlemlerimizde son teknolojik cihazlar ve bilgisayar destekli makineler kullanılmaktadır. Bilgisayarlı cihazlarımızla aracınızın tüm mekanik ve elektronik sistemleri incelenerek oto ekspertiz işlemleri uygulanmaktadır. Aracınızın hasar durumu, boya ve kaporta bilgisi, motorun performansı, fren ve süspansiyonların durumu hakkında topladığımız bilgiler tarafınıza iletilmektedir. Süspansiyon, yanal kayma ve dyno testlerimiz ile aracınız hakkında en kritik bilgilere ulaşılmaktadır.

Cizre Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

Cizre Oto Ekspertiz ücreti, oto ekspertiz işlemlerinizin kapsamına göre farklılık göstermektedir. Oto ekspertiz işlemlerimiz firmamızda paketler halinde satışa sunulmaktadır. Paket fiyatlarımız ise paketlerimizde yer alan işlemlere göre değişmektedir. Oto ekspertiz işlemlerimiz dört ana pakette hizmetinize sunulmaktadır. Bunlar; ekonomik paket, standart paket, profesyonel paket ve elite pakettir. Ekonomik pakette motor – mekanik kontroller, boya ve kaporta kontrol, Dyno Motor performans testi bulunmakta ve ekonomik test ile sizlere en uygun fiyatlarla oto ekspertiz hizmeti sunulmaktadır.Standart pakette motor ve mekanik kontroller, boya ve kaporta kontrol, araç altı kontroller, iç ve dış kontroller, dyno motor performans testi, fren – süspansiyon – yanal kayma testi ve OBD arıza tespit kontrolü yer almaktadır. Profesyonel ve elite paketlerimizde ise standart pakete ek olarak farklı inceleme ve sigorta hizmetleri sunulmaktadır. Oto ekspertiz paketlerimiz ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgiyi firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Cizre Oto Ekspertiz ile Aracın Hasar Durumunu Öğrenebilir miyiz?

Cizre Oto Ekspertiz İle araçla ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Araçla ilgili bir hasar kaydı oluşturulmamışsa bile eğer araçta hasar varsa bunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cizre Oto Ekspertiz işlemlerinizin sonucunda firmamız tarafınıza bir rapor sunmaktadır. Bu raporda aracınızla ilgili tüm bilgiler yer almaktadır. Eğer araç daha önce kaza yaptıysa uyguladığımız testler ve kontrollerle ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bu işlemlerle motorun durumu, aracın tüm parçalarıyla ilgili bilgiler güvenilir ve tarafsız bir biçimde tespit edilmektedir. Firmamızda uyguladığımız testler bilgisayarlı hassas cihazlarla uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu yüzden araçla ilgili tüm bilgiler eksiksiz ve hatasız olarak elde edilmektedir. Eğer araçta parça değişimi yapıldıysa, aracın kilometresiyle oynandıysa, araç sel altında kaldıysa, bu bilgiler de kolaylıkla elde edilmekte ve tarafınıza sunulan raporla iletilmektedir. Ayrıca aracın herhangi bir kaza veya borç kaydı olup olmadığı da bilgisayar yazılımları ile ortaya çıkmaktadır.

Cizre Oto Ekspertiz

Cizre Oto Ekspertiz

Cizre Oto Ekspertiz İşlemlerinde Araçlarda Nelere Bakılıyor?

Cizre Oto Ekspertiz işlemlerinde araçlar detaylı olarak incelenmektedir. Araçların tüm parçaları, sistemleri kontrol edilmekte ve bunun yanında çeşitli cihazlarla araçlar testlere tabi tutulmaktadır. Bu yüzden 2. el bir araç satın almadan önce araca oto ekspertiz işlemi yaptırmak ve rapor almak çok önemlidir. Cizre oto ekspertiz işlemleri sonucunda verdiğimiz oto ekspertiz raporunda araçla ilgili tüm bilgiler yer almaktadır. Firmamızda standart işlemler olarak motor ve mekanik kontrolü, boya ve kaporta kontrolü, aracın beyin kontrolü, süspansiyon testi başta olmak üzere araçlarla ilgili tüm gerekli işlemler yapılmaktadır. Bakanlık tarafından belirlenmiş standart oto ekspertiz işlemleri firmamızın standart oto ekspertiz paketiyle satışa sunulmaktadır.

Cizre Oto Ekspertiz Raporu Nasıl Alınır?

Cizre Oto ekspertiz raporu almak için öncelikle TSE belgeli bir oto ekspertiz firmasına başvurulmalıdır. Daha sonra oto ekspertiz firması tarafından bakanlığın belirlediği standartlara göre araca çeşitli testler uygulanır, bu testler sonucunda oto ekspertiz raporu alınır. Oto ekspertiz raporu almak için sizden istenen bilgilerin eksiksiz olmasına dikkat edilmelidir. Cizre Oto Ekspertiz firmamızdan oto ekspertiz raporu alma süreci aracın durumuna göre değişebilmektedir. Araçta herhangi bir arıza veya sorun yoksa oto ekspertiz raporu birkaç saat içinde verilmektedir. Ancak araçta herhangi bir sorun tespit edilirse oto ekspertiz raporu almak 3 iş gününe kadar uzayabilmektedir. Oto ekspertiz raporu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için firmamıza başvurabilirsiniz.

Cizre Oto Ekspertiz

Cizre Oto Ekspertiz Fiyatları 250 lira ile 1350 lira arasında değişmektedir.

Cizre Oto Ekspertiz Paketleri arasında Conta Testinden, Kaporta, Motor ve Airbag Kontrollerine kadar tüm paketler mevcuttur.

Cizre Oto Ekspertiz Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Bayisi ve Kurumsal bir Markadır.

Cizre oto ekspertiz Garantili olarak oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır?