darıca oto ekspertiz
Experix Kocaeli Darıca Bayi
Kurumsal, Garantili Profesyonel Oto Ekspertiz
konum
hemen ara
shbet
whatsapp
Antalya Oto Ekspertiz Merkezi 2

Darıca Oto Ekspertiz Raporu Nedir?

İkinci el araç alım satımında araç hasar durumunu tespit etmek için uzman, kişi ya da firmalarca yapılan incelemeler ve analizler sonucunda araçların hasar oranlarının belgelendiği rapora ekspertiz raporu denir. Oto ekspertiz işlemleriniz titizlikle yapılarak sizlerin güvenli araç alıp almadığınızı raporlar. Bu noktada firmamız Darıca’da en kaliteli ve en iyi ekspertiz hizmeti veren firmalardan biridir. Hepsi de eğitimli ve kendi alanında uzman olan oto inceleme ekiplerimiz ile araçlarınızın teknik sorunlarını detaylıca inceleyip analiz yapıyoruz.

Son teknoloji ekipmanlar ile uzman ekibimiz, araçta yaptığı incelemeler sonucunda aracın son durumu ile ilgili bir raporla sunarlar. Siz de araç satın almadan önce bizden alacağınız kalite belgeli ekspertiz hizmeti sayesinde aracınızın  hasar geçmişi ,ile ilgili tüm bilgileri en ince detayına kadar öğrenebilirsiniz. Bu noktada firmamız son teknolojilik cihazlarla aracınızı için gerekli tüm test ve kontrolleri yaparak alacağınız aracın durumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz

2.el araçlarda herhangi bir hasar veya eksiklik nedeniyle araçlarda meydana gelen hasarları ortaya çıkarmak için inceleme yapan kişilere Oto ekspertiz denir. 2.el araç alırken mutlaka ekspertiz raporu istenmelidir. Araçta herhangi bir sorun ya da hasar kaydının olup olmadığını tespit edebilmek için aracın tüm kontrollerinin detaylı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin atlanması ya da eksik yapılması halinde sonradan meydana gelebilecek maddi kayıplarla karşılaşma olasılığınız hayli yüksektir.

Araç alıp satarken geriye dönük hangi işlemlerin yapıldığının tespit edilebilmesi için uzman olan personellerimiz tarafından aracınız teknik ekipman ve son sistem cihazlarla yapılan kontrole tabi tutularak ve aracın genel durumu yorumlanır. Bu bilgiler tarafsız ve tamamen objektif bir şekilde müşteriye bir raporlama halinde sunulur. Bununla birlikte araçtaki eksiklikler hakkında müşteriye bilgi aktarılır. Bu sayede araç alış satışı sırasında her iki taraf arasında doğacak anlaşmazlıklar en başından önlenmiş olur. Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen  firmamız taraflar arasında güvenli bir alışveriş olması için müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir

Neden Oto Ekspertiz Yaptırmalıyız ?

Günümüz şartlarında aylık veya yıllık kazancını arttırmak isteyen pek çok insan ek iş yapmaktadır. Hayat pahalılığı ve enflasyonunun, artmasıyla insanlar ek iş yapmaya yönelmeye başladı. Bilhassa araç sektöründe en fazla hız kazanan 2. El araç alım-satım gelmektedir. 2. el araç alım satımında araçtaki sorunların gizlenmesi veya gözden kaçması sebebiyle iki tarafta mağduriyetler yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir. Bazı durumlarda ise araç alış-satış işlemlerinde çıkan sorunlar çözüme ulaşmadığın yargıya taşınabilmektedir.

Bu nedenden dolayı araç alım satımı işlemleri öncesinde mutlaka teknik incelemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Ekspertiz firması olarak her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan ekibimizle araçlarınızın teknik sorunlarını inceleyip detaylıca analiz yapıyoruz.  Son teknoloji ekipmanlar araçta yaptığımız bu incelemeler sonucunda raporlu sunumları ile müşterilerimize sunuyoruz.

Experix Test Alanı 2
Experix İç Mekan Örnek
Experix gece önden görünüş
Experix dış cephe tasarım
Experix Bekleme Salonu Örnek
Experix Dış Cephe 3

Neden Darıca Oto Ekspertiz Firmasını Tercih Etmeliyiz?

Firmamız uzun yıllardır sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübe ve verdiği hizmet kalitesi ile en iyi oto ekspertiz firmaları arasında yer edinmeyi başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana uzman ekibiyle sizlere güvenli  ve en iyi ekspertiz hizmeti vermeye size garanti etmektedir. Firmamız bu anlamda sizin yol güvenliğiniz için güvenceli ve eksiksiz ekspertiz raporları hazırlanmaktadır. Araçların alım satım işlemlerinin daha güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için,  gerekli olan tüm değişiklikler raporlarımızda detaylarıyla sunulmaktadır. Araç değerini doğru bir şekilde belirlenmesine yardımcı olacak uzaman ekiplerimiz son teknolojik cihazlar ile aracınızın ekspertiz işlemlerinde siz değerli müşterilerine en iyi ve kaliteli  deneyimi yaşatmaktadır. Firmamızı tercih etmeniz durumunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

En Yakın Darıca Oto Ekspertiz Nerede?

En yakın Darıca Oto Ekspertiz firmasına ihtiyaç duyuyorsanız tek yapmanız gereken bizi web sayfamız üzerindeki iletişim bilgilerinden bize ulaşmak. Dilerseniz hemen şimdi bizi arayarak aracınızın daha önceden bir kazaya karışıp karışmadığını hasar tespit tutanağı olup olmadığı öğrenmek için firmamızdan oto ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Araç satın almadan önce bizden alacağınız kalite belgeli ekspertiz hizmeti sayesinde aracınızın  hasar geçmişi ile tüm bilgileri en ince detayına kadar öğrenebilirsiniz. Bu noktada firmamız son teknolojilik cihazlarla aracınızı için gerekli tüm test ve kontrolleri yaparak satın alacağınız aracın durumunu size raporla sunarlar. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı ve güvene dayalı hizmet veren firmamıza web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

En iyi Darıca Oto Ekspertiz Firması İçin Tıklayın!

Darıca ‘da Oto Ekspertiz hizmeti veren firmamızın güvencesi ile satın alacağınız oto rapor sayesinde aracınızın piyasa değerinde alınıp satılmasında size kolaylık sağlar. Ayrıca araç güvenliği açısından da oldukça önemli raporlardan bir tanesidir. Firmamızdan tarafsız bir biçimde temin edebileceğiniz oto rapor aynı zamanda resmi bir belge olduğundan yasal yönden de aracınız ve kendinizi güvence altına almanızı sağlar. Firmamız uzman ekibiyle araçlarınızı bilgisayarlı test cihazlara bağlayarak test eder sizin için en güvenilir ve en doğru sonuçları tarafsızca raporlar. En iyi oto ekspertiz firmaları arasında yer alan firmamız araç sistemini tümüyle inceler.

Oto ekspertiz firmamız bünyesindeki makine ve cihazların son teknolojik ürünü modern cihazlardan olmasına özen gösteriyoruz. Çünkü firmamız sizlere en iyi en iyi oto ekspertiz hizmeti vermek amacıyla açılmıştır. Firmamız güvencesi ile satın alacağınız oto raporu aynı zamanda aracınızın piyasa değerinde satılmasını kolaylaştırır.  Bu anlamda firmamız yılların bize vermiş olduğu deneyimle ekspertiz alanında güvenli araç alış satışı yapmak isteyen müşterilerimize, son teknoloji cihazlarla ve uzman ekibimizle kontrol ettiğimiz araçların ekspertiz raporlarıyla kapsamlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Sizde Darıca ili ve çevresinde en yakın oto ekspertiz firması nerde bulurum diyorsanız,  bizimle iletişime geçerek, oto ekspertiz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Darıca Oto Ekspertiz işlemlerini Nasıl Yapar?

Darıca’da en kaliteli ekspertiz hizmeti veren firmalardan biridir. Oto ekspertiz işlemleriniz büyük bir titizlikle yapılmaktadır.  Sizlerin güvenli araç almadığınızı raporlar 2.  el araç alım ve satışında oto ekspertiz raporu  temin etmek oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle de ekspertiz raporu satıcının beyanına göre değil, yapılan uzman incelemesi sonucunda verilir. Deneyimli ekibimiz tarafından yapılan uzman incelemesi tespit edilen sorunlar size bir rapor halinde sunulur. Araç alıp satarken araca yapılan işlemler ile ilgili tüm bilgiye bu rapordan ulaşabilirsiniz. Sizde ikinci el araç alım satım işlemleriniz ekspertiz raporu çıkartmak için gerçek anlamda bir uzman incelemesine ihtiyaç duyarsınız firmamıza başvurabilirsiniz.

Darıca Oto Ekspertiz Fiyatları Ne Kadar ?

Firmamız Darıca’da en kaliteli ve en iyi oto ekspertiz raporu hizmeti veren firmalardan biridir. Oto ekspertiz işlemleriniz büyük bir dikkatle yapılarak sizlerin güvenli araç alıp almadığınızı raporlar. Firmamız teknik ekipmanlarla ile hakkında bilgi sahibi verirler aracınızda tüm incelemeler yapıldıktan sonra aracın durumunu raporla sunarlar. Sizde kaliteli ve güvenli ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız web sitemizdeki iletişim bilgilerden bize ulaşarak en güncel oto ekspertiz fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

Ekonomik Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

Standart Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

Profesyonel Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • İç Konfor Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

 • Conta Test (Gerekli Görülürse)

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

Elite Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

 • Airbag Kontrol

 • Conta Test (Gerekli Görülürse)

 • 1 Ay 1000 Km Garanti

 • Yol Yardım Hediye

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL
En İyi Darıca Oto Ekspertiz Firması Burada!

Darıca Oto Ekspertiz firmamız güvencesi ile satın alacağınız oto rapor sayesinde aracınızın piyasa değerinde alınıp satılmasında size kolaylık sağlar. Ayrıca ekspertiz raporu güvenle araç kullanabilmeniz için önemli raporlardan bir tanesidir. Firmamızdan tarafsız bir biçimde temin edebileceğiniz oto rapor aynı zamanda Resmi belge olduğundan yasal yönden aracınız ve kendinizi güvence altına almanızı sağlar. Firmamız uzman ekibiyle araçlarınızı bilgisayarlı test cihazlara bağlayarak test eder ve sizin için en güvenilir ve doğru sonuçları raporlar. Firma olarak uzman ekibimizle araçlarınızın teknik sorunlarını inceleyip son teknoloji ekipmanlar ile analiz yapıyoruz.  Bu incelemeler sonucunda raporlu sunumları ile müşterilerimize sunuyoruz. Firmamız güvencesi ile satın alacağınız oto rapor sayesinde aracınızda siz de güvende olacaksınız.  Oto ekspertiz işlemlerimiz hakkında bilgi almak için firmamızın web sitesinden bize ulaşabilirsiniz.

Darıca Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz

Firmamızın güvencesinde uzman incelemesi işlemine alınan araçlar, kapsamlı bir şekilde incelemeye tabi tutulur. Ekspertiz firmamız teknik ekipmanlarla ile araç durumu hakkında bilgi sahibi verirler. Aracınızda bununla ilgili tüm incelemeler yapıldıktan sonra araç hasar durumu raporla sunulur. Firmamız teknik ekipmanlarla yapılan incelemeler sonucunda satın alacağınız oto rapor araç hakkında size doğru ve güvenli bilgiyi verirler.  Sizde kaliteli ve güvenli oto ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız web sitemizdeki iletişim bilgilerden bize ulaşarak oto ekspertiz fiyatları  ve hizmet detayı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oto Ekspertiz firmamızdan alacağınız işlemler şu şekildedir:

 • Motor performans testi
 • Araç sürüş testi
 • Araç Fren testi
 • Araç Akü testi
 • Komple araç jant testi
 • Airbag hava yastığı kontrolü ve testi
 • Araç kaporta boya testi
 • Süspansiyon (amortisör)  testi
 • Kapsamlı araç lastik testi
 • Egzoz emisyon ölçümü
 • Araç motor mekanik testi

Darıca, Oto, Ekspertiz, Darıca Computest Oto Ekspertiz, Darıca Ekspertiz, Dyno Test, Darıca Oto Ekspertiz, Darıca Oto Ekspertiz, Darıca Oto Ekspertiz, Darıca Oto Ekspertiz Fiyatları, Darıca Oto Expertiz, Darıca Oto Check Up, Darıca Oto Test, Darıca Dinamometre 4 Çeker, Darıca Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Darıca Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Darıca , Darıca Mobil Oto Ekspertiz, Darıca Mobil Oto Ekspertiz, Darıca Oto Mobil Ekspertiz Fiyatları, Darıca Mobil Oto Expertiz, Darıca Mobil Oto Check Up, Darıca Oto Test, Darıca Mobil Dinamometre 4 Çeker, Darıca Mobil Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Darıca Mobil Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Mobil Darıca , Darıca Oto Ekspertiz, Darıca Oto Ekspertiz, Darıca Oto Ekspertiz Fiyatları, Darıca Oto Expertiz, Darıca Oto Check Up, Darıca Oto Test, Darıca Dinamometre 4 Çeker, Darıca Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Darıca Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Darıca , Darıca Mobil Oto Ekspertiz, Darıca Mobil Oto Ekspertiz, Darıca Oto Mobil Ekspertiz Fiyatları, Darıca Mobil Oto Expertiz, Darıca Airbag Kontrol, Darıca Conta test, Darıca airbag bakan ekspertiz, Darıca oto ekspertiz Yorum, Darıca oto Ekspertiz Tavsiye, experix Darıca, kurumsal oto ekspertiz Darıca, garantili oto ekspertiz Darıca, sigortalı oto ekspertiz Darıca, tse belgeli oto ekspertiz Darıca

Darıca Oto Ekspertiz

Darıca Oto Ekspertiz Fiyatları 250 lira ile 1350 lira arasında değişmektedir.

Darıca Oto Ekspertiz Paketleri arasında Conta Testinden, Kaporta, Motor ve Airbag Kontrollerine kadar tüm paketler mevcuttur.

Darıca Oto Ekspertiz Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Bayisi ve Kurumsal bir Markadır.

Darıca oto ekspertiz Garantili olarak oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır?

Darıca Oto Ekspertiz Kurumsal Experix Bayisi  Çok Yakında.

Darıca oto Ekspertiz Notere Yakın Mesafededir.