En İyi Oto Ekspertiz Firmaları arasında bulunan Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Marka bilinirliğinin yanı sıra Profesyonel ve Deneyimli bir ekip ile 2. El piyasasında kendisine hızlıca yer buldu. Türkiye’de yaklaşık 30-35 adet ekspertiz markası bulunmakta, ama hem reklam çalışmaları hem de online olarak en iyi oto ekspertiz markalarının yanına yerleşerek kalitesini ve farkını hissettiren Experix Oto Ekspertiz İstanbul Elite Word Asia Otelde düzenlenen gecede de Yılın Oto Ekspertiz Firması seçilerek kalitesini ve bilinirliğini taçlandırdı.

En İyi Oto Ekspertiz Firmaları

Müşteri odaklı çalışmaları Ulusal ve Uluslararası reklam çalışmaları firmanın en önem verdiği noktaların başında geliyor. Deneyim Fark Yaratır Mottosu ile gerçek anlamda deneyimli olduğunu da ortaya koymuş oldu.

Türkiye’nin dört bir yanında hızlı bir bayilik ağını oluşturmaya devam ederken Yurtdışı ortaklıkları ile de gücüne tüm dünya da göstermenin büyük gururunu yaşıyor. Marka ismi renkleri ve tüm çalışmaları müşteri odaklı olan Markanın herkes kendisinde bir yakınlık sağlaması için özel çalışmalarla maskotuyla gerçek anlamda fark yarattı diyebiliriz.

Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Bayilik 

En iyi oto ekspertiz ve kurumsal bir marka yaratmanın haklı gururunu yaşayan Experix Çalışanları tüm çalışmaları ve ağını kendi bünyesinde bulunan grup şirketleri ile çözüme kavuşturarak dışarıdan ek bir hizmet almadan her müşteri neyi, nasıl, ne zaman, nerede gibi reklamcılığın en önemli sorularının cevaplarını bularak kendi sektörüne yatırım yapıyor.

Oto Ekspertiz Merkezi açmak isteyen bir yatırımcı, En İyi Oto Ekspertiz Firmaları ve firması ile çalışmak zorundadır. Kurumsal ve Profesyonel bir alt yapıda hizmet veren tüm işletme sahiplerinin aradığı kaliteyi ve güveni bulacağı bir markadır Experix

Experix Oto Ekspertiz Maskot

Experix Oto Ekspertiz Maskot

Yılın En İyi Oto Ekspertiz Markası: Experix Oto Ekspertiz

Tüm ekipmanların kurulumunu ve hatta tabelasını dahi kendisi takarak sizin için en ince detayları düşünüyor. Bulacağınız dükkan için Mimarları ile çalışmaları yaparak en iyi konsepti yakalamak adına tüm gücüyle çalışıyor.

En İyi Oto Ekspertiz Firmaları arasında parmak ile gösterilen bir marka olmak kolay bir süreç olmadığı gibi güvenli ve şikayetsiz bir firma olmanın en önemli göstergesi alanında kaliteli ve deneyimli ustalarla çalışarak hata ve riski sıfıra yakın tutmaktadır.

Sizde Yılın En İyi Oto Ekspertiz Firması Experix ile Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmak istiyor ve bayilik almak istiyorsanız hemen aşağıdaki linkten Franchise Başvurusu Yapabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Franchise Başvuru

Kaliteli ekipmanları ve farklı iç dizayn konsepti ile fark yaratan bir firma olmak en önemlisi müşteri odaklı çalışmak kaliteli bir işletmenin olmazsa olmazıdır. En iyi oto ekspertiz firması olmak kolay olmayan bir süreçtir. Experix Firması bu süreci çok iyi yöneten en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Sizin de amacınız kaliteli bir işletme, üst düzey bir mağaza, ve sorunsuz hizmet vermek ise sizi en iyi anlatan firma Experix Kurumsal Oto Ekspertiz diyebiliriz.

kurumsal oto ekspertiz

kurumsal oto ekspertiz