Eskişehir Oto Pratik

Oto Pratik, araç bakımı üzerine uzman, hızlı bakım servis zinciri markasıdır. Bu alanda binek ve hafif ticari araç kullanıcılarına hizmet sunabilmek amacıyla hayata geçirilmiştir. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş. (Brisa)’a ait bir markadır. Türkiye’de tam 47 ilde ve 94 şubede hizmet veren Oto Pratik yakın zamanda Eskişehir Oto Pratik olarak da hizmet vermeye hazırlanıyor. Böylece Türkiye’nin yarısından fazla şehrine hizmet veriyor. Oto Pratik, her şehirde aynı ve yüksek kalitede hizmet vermek için denetimlerini sıkı tutuyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını odağına alarak tasarlanan bu firmada önemli 2 şey var. İlki müşteri deneyimini farklılaştırmak. İkincisi ise müşteri deneyimini eşsiz bir hale getirmek. Bu yüzden Oto Pratik 360° servis sunan bir araç bakım merkezi. Bunun yanında da alanında en iyi hizmeti veren marka olmak için çok çalışıyor.

Oto Pratik, tek bir çatı altında, araç kullanıcılarının her ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. Yakın zamanda Eskişehir Oto Pratik olarak da hizmet verecek marka, birçok farklı araç için çeşitli hizmetler vermektedir. Neredeyse her araç için uygun olan hizmetlerinin, hangi araçları kapsadığına sitesinden ulaşabilirsiniz. Verdikleri hizmetlerin en yaygınları ise şu şekilde: Brisa’ya ait olan lastik markalarından Bridgestone ve Lassa markalı lastik satışı, lastik sökme ve takma hizmeti, akü, jant, ön düzen bakımı, filtre ve yağ değişimi, fren balata ve disk değişimi, amortisör değişimi, klima gaz dolumu ve periyodik bakım hizmetleri. Hızlıca gerçekleştirilen bu hizmetler vakitleri olmayan insanlar için birebir. Çünkü hızlı oto bakım hizmetleri yaklaşık olarak 2 saat içinde bitmiş oluyor. Ayrıca Oto Pratik web sitesinden verdikleri hizmetlere, randevulara, şubelerine ve adreslerine ve bunun yanında otomobil hakkında sıkça merak edilen soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Oto Pratik Nedir?

Oto Pratik, binek aracınızın her ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabileceğiniz, hızlı araç bakım hizmeti veren bir kuruluştur. Bunun yanı sıra kaliteli markaların satışını da yapmaktadır. Üzerinde uzun süre çalışılmış olan Oto Pratik, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz etmektedir. Bu anlamda müşteri ihtiyaçlarını merkeze alarak oluşturulmuş bir kuruluştur. Birçok araç için çeşitli hizmetleri veren bu kuruluşa Türkiye’nin 47 şehrinde ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda Eskişehir Oto Pratik olarak da hizmet verecek bu markada hizmetlerin tümünü aynı çatı altında bulabilirsiniz. Aynı zamanda Oto Pratik, Araç bakımları için fazla vakit ayıramayan insanlar için de oldukça kullanışlıdır. Çünkü tüm bu hizmetleri olabildiğince kısa sürede ve en iyi şekilde yapmayı hedeflemektedir.

welcome

eskişehir oto pratik

Oto Pratikte Verilen Hizmetler

Oto Pratik’te birçok araba için çeşitli hizmetler verilmektedir. Hem ürün satışı hem de araç bakımı yapılmaktadır. Bir aracın ihtiyacı olan her şeyi tek bir çatı altında toplayabilmek adına, verdikleri hizmetlerin sayısı ise bir hayli çoktur. Bu hizmetleri sıralayacak olursak:

 • Brisa’ya ait olan lastik markalarından Bridgestone ve Lassa markalı lastik satışı,
 • Lastik sökme ve takma hizmeti,
 • Lastik rot – balans bakımı,
 • Jant, ön düzen bakımı,
 • Akü satışı ve bakımı,
 • Enjektör, buji ve debriyaj değişimi,
 • Motor yağı değişimi,
 • Filtre ve yağ değişimi,
 • Fren balata ve disk değişimi,
 • Amortisör değişimi,
 • Klima gaz dolumu,
 • Fren ve süspansiyon testi,
 • Arıza tespiti,
 • Periyodik bakım hizmetleri.

Hızlı bir şekilde gerçekleştirilen bu hizmetlerin tümü, araç bakımına vakti olmayanlar için birebirdir. Oto Pratik yaklaşık 2 saat içinde hızlı oto bakım hizmeti veriyor. Bunun yanı sıra Oto Pratik’lerde, araçların tam 52 farklı noktasının fonksiyonlarını eksiksiz olarak yerine getirip getirmediği kontrol ediliyor.

Oto Pratik Fiyat Listesi

Türkiye’deki tüm Oto Pratik şubelerinde aynı fiyatlar geçerlidir. Karşılaştırabilmeniz açısından, bakım hizmetlerinden akü değişimi 219 Türk Lirası’dır. Lastik hizmetlerinden binek araçların rot ayarı 530 Türk Lirası’dır. Kontrol ve testlerden bir örnek, check up ise 402 Türk Lirası’dır. Alanında uzman ekiplerden alacağınız tüm hizmetlerin fiyatlarına ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Linkteki Oto Pratik web sitesinde güncel fiyat listeleri mevcuttur.

https://www.otopratik.com.tr/servis-fiyat-listesi

Fiyat listesi ürün bedelleri dahil olmadan hazırlanmıştır. Sitedeki fiyatlar araçların marka ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Bunun yanı sıra bakımlarda ve diğer hizmetlerde kullanılacak parçalar, sadece Oto Pratik’ten karşılanabilir.

Eskişehir Oto Pratik Nerede?

Alanında uzman ekiplerden, en hızlı ve en iyi şekilde ürün satış ve bakım hizmetleri alabileceğiniz Oto Pratik noktaları Türkiye’nin 47 şehrinde bulunur. Bu şehirler arasında henüz Eskişehir yoktur. Ancak yakın zamanda açılacak Eskişehir Oto Pratik adresine ve hizmetlerine, açıldığı tarihten itibaren Oto Pratik web sitesinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer Oto Pratik şubelerinin adresini öğrenmek ve randevu almak istiyorsanız, Oto Pratik web sitesi bu konuda yardımcı olacaktır.

Oto Pratik Akü Değişimi

Motorlu araçların olmazsa olmaz parçalarından akü, aracın çalışması için oldukça önemli bir konumdadır. Aracın çalışmasında önemli rolü olan akünün zamanla bitmesi veya arızalanması aracın çalışmamasına sebep olabilir. Görevi çok olan akünün, alanında uzman kişilerin desteği ile düzeltilmesi bu anlamda çok önemlidir. Oto Pratik akü değişimi, akü tamiri, akü kontrolü ve akü takviyesi hizmeti sunmaktadır. Kaliteli akü ve alanında uzman Oto Pratik ekibinin desteği ile aracınızın çalışmasını şansa bırakmamış olursunuz. Güvenebileceğiniz bir servis noktası olan Oto Pratik’ten fiyat almak için https://www.otopratik.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Oto Pratik Lastik Değişimi

Motorlu araçları yaz kış güvenle kullanabilmek için büyük rol oynayan parçalar lastik ve jantlardır. Lastik ve jantların doğru seçimi sürüş güvenliği, performans ve yakıt tasarrufu açısından oldukça önemli. Bu parçaların bakımları ve doğru sökülüp takılması ise sürüşün önemli bir parçası. Oto Pratik araç lastiği hizmetleri almak için güvenle seçebileceğiniz bir adrestir. Oto Pratik’in web sitesinden kolayca fiyatları öğrenerek randevu oluşturabilirsiniz.

Oto Pratik Bayilik Veriyor mu?

Oto Pratik Türkiye’nin tam 47 ilinde mevcut ve bu sayıyı hızla artırmaya devam ediyor. Her şubesinde aynı kaliteli hizmeti vermek için Oto Pratik’in uyguladığı 2 yöntem var. İlki sıklıkla şube yöneticileriyle bir araya gelmek. İkincisi ise denetimlerini sıkı tutmak. Bu markanın bir bayiliğini almak isterseniz Oto Pratik’in web sitesinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Onaylandığı takdirde siz de Oto Pratik Bayiliği alabilirsiniz.

Oto Pratik Yorumları Nasıl?

Oto Pratik müşteri memnuniyetini ve eşsiz deneyimini merkeze alan tasarımı oldukça güven veriyor. Müşterilerin araç bakım hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanması için tasarlanmış. Dolayısıyla müşterilerin memnun ayrıldığı Oto Pratik’in yorumları ise oldukça iyi. Bu marka sorun yaşayan bir müşteri varsa sorunları çözmekte de çok iyi. Bu sayede hizmet verirken hiçbir müşterinin mutsuz ayrılmasına izin vermiyor.