İzmir Gaziemir çevresinde hizmet veren kurumsal firmamız Gaziemir oto ekspertiz, tarafsız ve güvenilir hizmet anlayışıyla uygun fiyatlarda oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Gaziemir de en çok tavsiye edilen oto ekspertiz markası Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Firmamızdan alacağınız oto ekspertiz hizmeti ile araçlarınızla ilgili en doğru ve gerçek bilgilere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Gaziemir oto ekspertiz firmamızda sunduğumuz tüm işlemler son teknoloji cihazlarımızla yapılmaktadır. Deneyimli ve uzman kadromuz tarafından uygulanan test ve kontroller, rapor haline getirilerek tarafınıza sunulmaktadır. Oto ekspertiz işlemleriniz için firmamızı arayabilir, uzmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kurumsal, sigortalı ve garantili oto ekspertiz işlemleriniz için firmamız, deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.  

Gaziemir Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Gaziemir oto ekspertiz firmamızda oto ekspertiz, aracınızın detaylı olarak kontrol edilmesi ve aracınıza çeşitli testler uygulanarak yapılır. Yaptığımız bu kontrol ve testlerin sonucunda aracınızın durumu hakkında en doğru bilgilere ulaşılmaktadır. Oto ekspertiz işlemleri için firmamıza getirdiğiniz aracınızın öncelikle temiz ve yıkanmış olması gerekmektedir. Kirli bir araçta yapılan kontrol ve testler, sonuçların yanlış çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden oto ekspertiz işlemleri öncesinde aracınızı temiz bir biçimde firmamıza getirmeniz önemlidir. Firmamıza getirdiğiniz aracınıza öncelikle boya ve kaporta kontrolleri uygulanır. Boya ve kaporta kontrolleri, aracın fabrikadan çıktıktan sonra herhangi bir yerinin boyanıp boyanmadığını tespit etmeye yarayan kontroldür. Bir araç kaza yaptığında veya hasar aldığında hasar alan bölgeyi kapatmak için genellikle o bölgeye boya uygulanır. Boya ve kaporta testinde mikron ölçüm cihazı ile tüm kaporta incelenir. Sonradan boyanmış bir yer varsa tespit edilir. Sonradan boyama yapılmış yerin neden boyandığı, araç daha önce hasar gördüyse hasarın durumu hakkında bilgi toplanır. Daha sonra aracın motor ve mekanik parçaları incelenir. Daha sonra araca fren testi, süspansiyon testi, yanal kayma testi, diagnostik test ve dyno testi uygulanır. Süspansiyon testinde aracın amortisörleri test edilir ve aracın yola tutunma gücü ölçülür. Fren testinde frenler, fren diskleri, fren balataları incelenir ve fren cihazı ile aracın fren sistemi test edilir. Daha sonra diagnostik test ile aracın bilgisayar sistemi ve elektronik devreleri kontrol edilir. Son olarak dyno testi ile aracın motorunun performansı ve gücü ölçülür. Bunların dışında aracın altı, iç ve dış kısımları da detaylı olarak incelenir. Tespit edilen tüm bilgiler oto ekspertiz raporuna kaydedilir.

Gaziemir Oto Ekspertiz

Gaziemir Oto Ekspertiz

Gaziemir Oto Ekspertiz Fiyatları

Gaziemir oto ekspertiz fiyatlarımız firmamızdan satın alacağınız test ve kontrollere göre değişmektedir. Firmamızda oto ekspertiz işlemleri, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun paketler halinde hizmetinize sunulmaktadır. Bu paketlerden birini ihtiyacınıza göre seçebilir, ihtiyacınız olan oto ekspertiz işlemlerini en uygun fiyatlara firmamızda yaptırabilirsiniz. Paket seçimi yaparken kriterlerinize seçim yaparak aracınıza en uygun test ve kontrolleri ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Firmamızın hazırladığı oto ekspertiz paketlerinde yer alan test ve kontroller her aracın ihtiyacına uygun olarak düzenlenmiştir. Bu yüzden seçim yaparken ihtiyacınıza en uygun paketi seçmenizi öneririz. Gaziemir oto ekspertiz firmamızdan test ve muayene işlemlerini ayrı ayrı da satın alabilirsiniz. Firmamızda test ve muayene işlemlerinin her birinin fiyatı, testlerin içeriğine göre ve uygulanan yönteme göre değişiklik göstermektedir. Gaziemir oto ekspertiz firmamızda test ve muayene işlemlerimiz 4 ayrı pakette satışa sunulmaktadır. Bunlar; ekonomik paket, standart paket, profesyonel paket ve elite paket olarak 4 farklı kategoridedir. Ekonomik paket aracınızın muayenesi için en ekonomik ve en temel kontrol ve testlerden oluşmaktadır. Ekonomik testte motor ve mekanik kontrolü, boya ve kaporta kontrolü, Dyno motor testi yer alır. Ekonomik test ile aracınızın genel durumu hakkında bilgi elde edilir. Standart paket ise aracınızla ilgili standart test ve muayene işlemlerinin yapıldığı pakettir. Bu pakette motor ve mekanik kontrolü, boya ve kaporta kontrolü, araç altı kontrolleri, iç ve dış araç kontrolleri, dyno motor performans testi, fren testi, süspansiyon testi, yanal kayma testi ve OBD arıza tespiti yer almaktadır. Profesyonel ve elite paketlerimiz ise tüm işlemlerin yanı sıra daha detaylı incelemelerin yer aldığı paketlerdir. Gaziemir oto ekspertiz firmamızın oto ekspertiz paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayınız.

Kurumsal Oto Ekspertiz

Gaziemir oto ekspertiz firması tarafsız ve güvenilir hizmet veren kurumsal bir firmadır. Oto ekspertiz işlemlerinde kurumsal bir firma olarak tüm test ve kontrol işlemlerimiz uzmanlarımızın gözetiminde uygulanır. Aracınızla ilgili tüm bilgiler tarafsız bir gözle değerlendirilerek rapor haline getirilir. Firmamızda tüm testler ise ithal ve teknolojik cihazlarla uygulanır. Bu cihazlarla elde ettiğimiz bilgilerde hata oranı neredeyse sıfırdır. Bu yüzden sizlere kurumsal bir firma olarak aracınızla ilgili en doğru ve gerçek bilgileri sunmaktayız. Test ve muayene işlemlerini uygulayan kadromuz, uzman ve deneyimli, aynı zamanda oto ekspertiz sertifikasına sahip teknisyenlerden oluşmaktadır. Aracınıza uyguladığımız kontrol ve testlerde en az iki uzmanımız birlikte görev almaktadır. Kurumsal oto ekspertiz firması olarak Gaziemir oto ekspertiz, tüm oto ekspertiz işlemleriniz için güvenilir ve tarafsız bir hizmet sunmaktadır. Oto ekspertiz hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Sigortalı Oto Ekspertiz

Sigortalı oto ekspertiz, araçların muayene ve test işlemlerinden önce sigortalanarak güvence altına alınmasıdır. Sigortalı oto ekspertiz hizmeti ile araçlarda işlemler sırasında oluşabilecek sorunlara karşı aracınıza sigorta yapılmaktadır. Gaziemir oto ekspertiz firmamızdan alacağınız her işlem sigortalanabilmektedir. Bu durumda işlemler sırasında bir sorun oluşursa ve aracınız zarar görürse tüm masraflar sigorta tarafından karşılanmaktadır. Dilerseniz oto ekspertiz işlemlerimizi tek tek satın alarak aracınıza işlemler öncesinde sigorta yaptırabilirsiniz. Ayrıca oto ekspertiz paketlerimizi de sigortalı olarak satın alabilirsiniz. Sigortalı oto ekspertiz ücretlerimiz aracınıza uygulanacak test ve muayene işlemlerine göre değişse de sigorta işlemleri oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır. Sigortalı oto ekspertiz hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Gaziemir oto ekspertiz firmamızı arayınız.

Garantili Oto Ekspertiz

Gaziemir oto ekspertiz firmamızda kontrollerimiz ve testlerimiz garantili olarak da yapılabilmektedir. Garantili oto ekspertiz işlemleri, aracınızın işlemler öncesinde garanti altına alınmasıdır. Bu sayede işlemler sırasında meydana gelebilecek arıza ve hatalara karşı aracınız garanti altına alınmış olur. Firmamızdan garantili oto ekspertiz hizmetleri satın aldığınızda, firmamızda yaptıracağınız kontrol ve testlerle ilgili tüm sorumluluğu Gaziemir oto ekspertiz firmamız üstlenmektedir. Garantili oto ekspertiz hizmeti ücretleri, aracınız için satın alacağınız kontrol ve testlere göre değişmektedir. Garantili oto ekspertiz işlemlerimizin fiyatları konusunda en doğru bilgileri firmamızın yetkililerinden öğrenebilirsiniz. Gaziemir oto ekspertiz firmamızdan satın alacağınız garantili oto ekspertiz işlemleri ayrı ayrı alacağınız test ve muayene işlemlerine uygulanabilmektedir. Aynı zamanda firmamızdan satın alacağınız oto ekspertiz paketlerine de garanti hizmeti verilmektedir. Garantili oto ekspertiz hizmetimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Gaziemir oto ekspertiz firmamızı arayabilirsiniz.

İzmir Gaziemir Oto Ekspertiz

İzmir Gaziemir Oto Ekspertiz

Gaziemir Oto Ekspertiz

Gaziemir Oto Ekspertiz Fiyatları 250 lira ile 1350 lira arasında değişmektedir.

Gaziemir Oto Ekspertiz Paketleri arasında Conta Testinden, Kaporta, Motor ve Airbag Kontrollerine kadar tüm paketler mevcuttur.

Gaziemir Oto Ekspertiz Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Bayisi ve Kurumsal bir Markadır.

Gaziemir Oto Ekspertiz Garantili olarak oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır?

Gaziemir Oto Ekspertiz Kurumsal Experix Bayisi

Gaziemir Oto Ekspertiz Notere Sadece 50 Metre Yürüme Mesafesindedir.