Gölcük Oto Ekspertiz

Gölcük bölgesinde aktif faaliyet sürdüren Gölcük oto ekspertiz araçların düzenli kontrollerinin yapılabilmesinde hizmet sunmaktadır. Çoğu kişi oto ekspertiz alanında uzman, kaliteli ve profesyonel hizmet sunan bir yer aramaktadır. Sektörde belirli bir yer edinebilmiş kalite standartlarına uygun olarak hizmet sunan Gölcük oto ekspertiz fiyatları ile de uygunluk sağlamaktadır. Araç alım satım işlemlerinde kullanılacak olan aracın iç ve dış donanımlarının detaylı olarak incelenebilmesi önemlidir. Bu anlamda yapılan tüm kalite testleri sonrasında hasar tespit raporu oluşturulur. Bu rapor doğrultusunda aracın önceden ne kadar süre kullanılıp kullanılmadığı, aracın modeli, yeni olma durumu, donanımsal olarak iç parçaların kullanım süresi, aracın önceden boyalı olup olmadığı ve bunun yanı sıra aracının kaza geçirip geçirmediği, geçirdiği kaza sayısı, geçirilen kaza sonrasında araçta oluşan hasarlar, araçta oluşan bu hasarlı durumun ne ile kapatılmaya çalıştığı gibi oldukça detaylı bir inceleme sunulmaktadır. Sunulan her bir rapor yetkili belge niteliği taşımaktadır. Oto ekspertiz sayesinde araç trafiğe çıkılabilir bir hale getirilir. Aylık ve yıllık olarak yapılan oto ekspertiz muayeneleri sonrasında araç ile yapılan her türlü seyahat daha konforlu ve güvenilir hale gelecektir. 

Gölcük Kurumsal Oto Ekspertiz

Gölcük oto ekspertiz kurumsal alanda aktif olarak faaliyetlerini göstermeye devam ediyor. Kanunlarla belirlenmiş olan yetki belgesini barındıran işletme tüm süreçleri hukuka uygun bir şekilde tamamlamaktadır. Araçların donanımsal olarak kullanılabilirliğini tespit eden ve yoğun bir iş hacmine sahip olan oto ekspertiz ile kısa sürede randevu oluşturarak ekspertiz raporu alabilirsiniz. Oluşturulan aktif randevu e-devlet sistemi ile kontrol edilebilmektedir. Burada araca ait ekspertiz sorgulaması yapılabilir. Bütün bilgiler net bir şekilde görülebilir. Teknolojik cihazlarla ileriye dönük ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız tüm araç sahiplerine TSE damgalı hizmet belgesi ile güvence sunuyor.

Gölcük Oto Ekspertiz Paketleri

Gölcük oto ekspertiz son teknoloji ile raporlamalarını yapmaktadır. Aracın donanımsal durumu tespit edilirken trafikte kullanıma uygun olup olmadığı raporlar eşliğinde sunulur. Tamamen yasal ve belgeli bir şekilde faaliyetlerini sürdüren şubemiz aracın tüm hasarlarını ortaya çıkarıyor. Sunulan hizmette kullanılan bütün ekipmanlar belirli zaman aralıklarıyla yenilenmekte ve gelişmelere dönük olarak güncellenmektedir. Araçlara yönelik sunulan ekspertiz hizmetinde belirlenmiş standartlar üzerinden araç incelemesi yapılır. Süreçte işlemlerin aksatılması, eksik yapılması veya uzatılması söz konusu değildir. Firma aracılığıyla araçlara uygulanan işlemlerin düzenli kaydı tutulur. Gölcük oto ekspertiz Sunmuş olduğu paket hizmeti içerisinde;

 • Fren testi
 • Süspansiyon testi
 • Motorun performans testi
 • Yanal kayma testi
 • Lastik durumu ve bilgisi
 • Kaporta alanı ve boya kontrolü
 • Araç alt kısmı kontrol testi
 • Genel arıza testi sunulmaktadır.

Gölcük oto ekspertiz üzerinden randevu oluşturmak, genel olarak yapılan işlemler hakkında bilgi alabilmek için en kısa sürede iletişim numaraları üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Gölcük Oto Ekspertiz

Gölcük Oto Ekspertiz

Gölcük Oto Ekspertiz Uygulanan İşlemler

Gölcük oto ekspertiz araçların güvenilir bir halde trafiğe çıkabilmesini sağlamaktadır. Otomobilin tüm iç parçaları tek tek incelenerek detaylı analizi yapılır. İleriye dönük olarak performansını etkileyecek olumsuzluklar tespit edilir. Araç alım satım işlemlerinde mağduriyet oluşmasının da önüne geçilir. Detaylı olarak arabanın tüm parçalarının çalışma kapasitesi tespit edilmektedir. Uygulanan işlemler, fren testi, donanımsal olarak aracın kontrolü, elektrik aksamlarında ki kontrol, motor testi, kaporta boya analiz, süspansiyon testi ve obd beyin kontrolü yapılmaktadır. Tüm bu işlemler neticede araç sahibinin zor durumda kalmasını engelleyerek kontrollü bir sürüş deneyimi yaşaması sağlanır. Aracın genel kondisyonu ve çalışma disiplini ortaya konur.

Yapılan tüm bu testler sonucunda performans göstergeleri ortaya konur. Bu göstergelerde kapsamlı bir şekilde exper sisteminden geçen aracın hem dış fonksiyonları hem de iç fonksiyonları detaylı olarak incelenir ve donanımsal olarak tüm şartlar sağlanır. Oluşan bu rapora performans göstergesi adı denir. Bu göstergeler; performans göstergesi, aracın motor performans göstergesi ile beraber süspansiyon ve yanal kayma göstergesi olarak adlandırılır. Burada kullanılan cihazlar yardımı ile oluşturulan bütün göstergeler kontrollü bir şekilde sürüş yapabilmeyi destekler.

Araç kontrollerinde iç donanımlar da kontrol edilen özel alanlar bulunur. Bunlar aracın aydınlatma sistemleri başta olmak üzere direksiyon alanındaki hakimiyetin sağlanıp sağlanmadığı da kontrol edilir. Yaz ve kış kullanımı uygunluk gösteren klima alanları detaylı bir şekilde kontrol edilir, temizliği sağlanır. Güvenilir bir sürüş sunan yol gösterge paneli kontrol edilir. Herhangi bir kaza anında oluşabilecek tehlikelere yönelik airbag alanı kontrol edilir. Tüm bu iç donanımlara yönelik olarak oluşabilecek arızalar önceden fark edildiğinde önü alınamaz hasarların oluşabilmesi önceden önlemler alınarak giderilebilir.

Gölcük Oto Ekspertiz Araç Muayenesi Neden Yapılır?

Gölcük oto ekspertiz kullanılan aracın kalite performansının ölçülebilmesinde ve trafiğe uygun olup olmadığının tespit edilebilmesinde fayda sunar. Özellikle araba alım-satım işlemlerinde oto ekspertiz büyük bir fayda sunar. Yeni bir araç alınacaksa ve bu ikinci el bir araçsa satın alma sözleşmesi imzalanmadan önce Gölcük oto ekspertize getirilerek herhangi bir sorun olup olmadığı tespit edilebilir.

Araç satın-alım işlemlerinde insanların beyanı yanıltıcı olabilmektedir. Aracın iç donanımlarında eksiklik bulunuyor olabilir. İlk başta bakıldığında fark edilemeyen bu durum ileri boyutta trafikte güven problemine sebep olabilir. Bu işlemler sırasında oto ekspertize gelerek tüm donanımlarının sağlam olup olmadığı kontrol edilebilir. Aracın önceden boyatılıp boyatılmadığı ve bunun yanı sıra önceden kaza yaşayıp yaşamadığı bu kazanın miktarı ve kazanın nerelerde meydana geldiği detaylı bir şekilde tespit edilebilmektedir. Son teknoloji makinalar tüm bu süreci raporlayarak incelenmesini fırsat sunar.

Oto Ekspertiz Online Randevu Almak

Gölcük Oto Ekspertiz Randevu

Gölcük oto ekspertiz kurumsal bir firmadır. Bireysel olarak firma ziyaret edilebileceği gibi sistem randevu üzerinden daha rahat çalışmaktadır. Aktif çalışma zamanlarında randevu sistemi ile kayıt oluşturulabilir. Önceden randevu sistemi ile alınmış olan her bir kayıt zamanı iyi değerlendirebilmeyi destekler. Oto ekspertiz alanı genellikle yoğun şekilde çalışılan bir sektördür.

Bu yoğunluktan kaynaklı olarak randevusuz işlem yapılmaya çalışıldığında gün boyu beklemek zorunda kalınabilir. Telefon numaraları üzerinden iletişime geçilerek randevu kaydı oluşturulur. Belirlenen gün ve saatte araçla beraber gelinerek işlemler gerçekleştirilebilir. Oto ekspertizin yoğunluk durumuna göre en geç 2 saat içerisinde tüm işlemler tamamlanmış ve raporlanmış olacaktır. İşlem sonrasında oluşturulan rapor 3 gün boyunca kullanılabilmeye uygundur. Eğer araç alım-satım işlemlerinde bulunuluyorsa bu raporların süresi göz önünde bulundurulmalıdır. Araç tamiratı sonrasında oluşturulan her raporlama firmanın güvencesi altındadır. Yetkinlik belgesi bulunan ve TSE üretim izni ile işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Gölcük Oto Ekspertiz Raporu

Kurumsal bir altyapısı bulunan Gölcük oto ekspertiz araçlara daha iyi bir performans sunmaktadır. Tüm araç kayıt işlemleri başta olmak üzere yapılan raporlamalar yasal olarak geçerliliğe sahiptir. Ekspertizlerin her birinde bulunması gereken yetkililik belgesi şarttır. Oto ekspertizler aracılığı ile araçların sahip olduğu iç ve dış donanımlar tek tek raporlanır. Bu raporların kullanılabilmesi için resmi olarak 3 gün süre verilmiştir. Ekspertiz muayenesinden geçen bir araçtan elde edilen rapor 3 gün sonra kullanılmaz hale gelir. Bu sebeple araç alım-satım işlemlerinde oluşturulan ve resmi belge niteliği taşıyan ekspertiz raporları randevu alırken buna dikkat edilmelidir.

Gölcük Oto Ekspertiz Sms ile Rapor Sorgulama

Gölcük oto ekspertiz sunmuş olduğu kaliteli hizmet karşılığında belirli raporlar ortaya koyuyor. Bu raporlamalar ileriye dönük olarak araç alım-satım işlemlerinde yetkili belge niteliği taşımaktadır. Oluşabilecek herhangi bir problem durumunda araç için yapılacak sözleşme fesih edilebilir. Elde edilmiş ekspertiz raporu ön plana konarak oluşan hasara dair bilgiler net bir şekilde sunulabilir. Bu bireyin oluşabilecek herhangi bir mağduriyetinin önüne geçmektedir. 

Yapılan işlemler doğrultusunda ekspertiz raporu oluştuğunda sanal yollarla da bilgi sahibi olunabilmektedir. Ekspertiz raporunu sms ile sorgulama imkanı bulunur. Oluşan hasar kayıt bilgileri 5664’e kısa mesaj atılarak öğrenilebilmektedir. Oluşturulacak rapor kapsamında kişi detaylı olarak oluşan hasar kaydına dair bilgileri öğrenebilir. Aracın iç haznelerinde değiştirilmiş parça bilgilerini öğrenebilir. Herhangi bir kazaya uğrayıp uğramadığı tespit edilebilir. Bu kazanın tarihi ile beraber detaylı bilgiyi görebilir ve yapılan kaza sonrasında uygulanmış tüm işçilik ücreti ile beraber öğrenilebilir.

Gölcük Oto Ekspertiz Nelere Bakıyor?

Yenilikçi ve kalite standartlarını üst pozisyonda tutan Gölcük oto ekspertiz otomobil kontrollerinde hem hızlı hemde güvenilir fırsatlar sunmaktadır. Araçların her biri öncelikle bir testten geçirilir. Bu testler sırasıyla;

 • Dinamometre testi
 • Yanal kayma testi
 • Araçların fren testi
 • Süspansiyon alanı testi
 • Dış kaporta boya testi olarak bakılmaktadır. 

Bu testler sayesinde genel bir raporlama sunulur. Süreç sonunda aracın trafiğe çıkılabilir bir halde olup olmadığı tespit edilir. 

Öncelikle dinamometre testini başarıyla geçmesi sağlanır. Burada aracın genel motor bakımı yapılmaktadır. Genel anlamda tüm araca sistematik olarak sunulan güç aktarımında bir sorun olup olmadığı tespit edilir.

Süspansiyon testine giren bir araç sürüş kuvvetine yönelik olarak güven noktasında tespit yapılır. Burada aracın tekerlekleri detaylıca kontrol edilir. Sürüş anında oluşabilecek aksaklıklara yönelik olarak aracın ani seslere titreşimlere karşı refleksleri ölçülür.

Araca uygulanan fren testi diğer testlere göre daha kısa sürer. Burada amaç frenin kalitesini ortaya koyabilmektir. Pedal ile frenin denge noktasında sorun yaşayıp yaşamadığı burada yapılan testle ortaya konur.

Son olarak arabanın genel sürüş pozisyonunda bir sorun olup olmadığını tespit etmek için yanal kayma testi uygulanır. Burada arabanın bulunduğu platforma cihaz yerleştirilir ve tekerlekler bu cihaz yardımı ile kontrol edilir. Ön ve arka lastikler detaylı bir şekilde incelendikten sonra işlem tamamlanır. Kaportanın kontrolü yapılır. Burada aracın sonradan boyanıp boyanmadığı, orijinal tonda olup olmadığı tespit edilir. Kısa sürede tüm verirler rapor halinde sunulur.

Gölcük Oto Ekspertiz Makinaları

Gölcük oto ekspertiz alanında kullanılan yenilikçi cihazları ile dikkat çekiyor. Araçların donanımsal olarak kontrol edilebilmesinde faydalanılan tüm teçhizatlar son teknolojiye uygun olarak bulundurulmaktadır. Kullanılan makineler son sistem elektronik bir beyin aksamı ile çalışmaktadır. Dijital ortamda arıza tespit edildikten sonra hatalarını raporlanabilmesi bu şekilde sağlanmaktadır. Burada özellikle araç içerisinde klima ve hava yastığı alanları, şanzıman ve motor parçalarının kontrol edilmesinde yüksek sistemli teknoloji kullanılmaktadır.

Araçların trafiğe çıktıklarında oluşabilecek herhangi bir kaza anına yönelik güvenlik sistemi bulunur. Bu sistemde yaşanan bir arıza ileriye dönük oluşacak daha büyük felaketlere sebep olabilir. Tarama testleri sırasında otomatik olarak güvenlik sistemlerinin çalışır vaziyette olup olmadığı kontrol edilmektedir. Araç içerisindeki gösterge paneli alanı detaylı olarak incelenmektedir.

Aracın düz olmayan engebeli, çakıllı ve kumlu arazilerde ilerleyebilmesini sağlayan mekanizma süspansiyon testi ile kontrol edilir. Bu sırada amortisör adı verilen cihazdan yardım alınır. Bu aracın sarsıntılara karşı dayanıklılığını ve denge durumunda kalıp kalamadığının kontrol edildiği bir aşamadır.

Gölcük Oto Ekspertiz Fiyatları

Gölcük oto ekspertiz aktif olarak faaliyet gösteren firmalardandır. Benimsemiş olduğu hizmet politikası kapsamında en uygun fiyatlarla oto ekspertiz fırsatı sunuyor. Ekspertiz fiyatları aracın kontrollerinde kullanılan teçhizatlara göre değişiklik gösterebilir. Bazı araç muayene istasyonlarına bakıldığında yüksek teknolojili ürünlerden faydalandıkları göze çarpar. Bu aracın donanımsal parçalarına daha detaylı olarak incelenebilmesinde yerinde tespitler yapılabilmesine kolaylık sunar. Bu anlamda kullanılan aletlerin ücreti ve uygulanan işlemin genişliği de fiyatı belirleye bilmektedir.

Uygulama sırasında araç için kontrolü yapan eleman sayısı da bu ücrette farklılığa sebep olabilmektedir. Kalite odaklı olarak yapılan her türlü faaliyette müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Firma olarak en temel olgunun güven duygusu olduğunu bilerek faaliyetler sürdürülmektedir. Kaliteli ve yüksek donanıma sahip cihazlar yardımı ile oto ekspertiz fırsatından faydalanabilmek için şube ile aktif olarak iletişime geçebilirsiniz.

Gölcük Oto Ekspertiz Experix Kurumsal Oto Ekspertiz İletişim

Gölcük oto ekspertiz şubesine gelerek araç kontrolünü, aylık muayenesini ve sistematik aksamlarının değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Daha sağlıklı bir sürüş deneyimi yaşamak sizin elinizde. Düzenli olarak yapılan otomobil kontrolleri ile halka açık trafik alanlarında oluşabilecek problemlerin önüne geçilmiş olur. Uzun yıllar kullanılan ve uzun süreli kullanımdan kaynaklı olarak yıpranmaya başlayan araç parçaları aracın performansını düşürebilmektedir. Hiç beklenmeyen bir zamanda ve beklenmedik bir anda yolun ortasında kalan arabalar genellikle bu aşamalar ihmal edildiği için bu sürecin oluşmasına sebep olur.

Düzenli aralıklarla muayenesi yapılan araçlar güvenli bir sürüş deneyimi sunarken istenmeyen bir durumla karşılaşılmasının da önüne geçer. Gölcük oto ekspertiz aracılığı ile hasarlı araç tespitinde bulunabilmek için şubeye uğramadan önce randevu oluşturmak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için iletişim numaraları üzerinden irtibata geçebilirsiniz.