Kayseri Oto Ekspertiz

Bulunduğunuz şehirden Kayseri şehrinde araç satın almaya giderken orada Kayseri oto ekspertiz firması ararız. Çünkü almak istediğimiz aracın hakkında detaylı bilgiye bu oto ekspertiz hizmeti ile ulaşabiliriz. Bu yüzden ikinci el araç satışlarında oto ekspertiz işlemi vazgeçilmezdir. Tabii ki farklı şehirde oto ekspertiz firması ararken kendinize en uygun oto ekspertiz firmasını seçmelisiniz. Bunun için birçok kriteri gözden geçirmelisiniz. Bu kriterler oto ekspertiz firmasının güvenilirliği, oto ekspertiz fiyatları, oto ekspertiz paketleri, paketlerin yanında sizlere sigorta hizmeti verip vermediğidir.

Bu hususlar göz önünde bulundurularak Kayseri’den satın almak istediğiniz aracı Kayseri oto ekspertiz firmaları ile halledebilirsiniz. Sizler de oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak size araba satmaya çalışan kişinin dürüstlüğünü teyit edebilirsiniz. Size verdiği bilgilerin eksiksiz olarak çıkması ile almak istediğiniz araca ödeme yaparken daha rahat olabilirsiniz. Gelelim oto ekspertiz firması seçerken nelere dikkat etmeliyiz.

Oto Ekspertiz Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kayseri oto ekspertiz firması seçerken birçok şeye dikkat etmemiz gerektiğini söylemiştik. Dikkat etmemiz gerekenleri sizlere nasıl açıklayacağız. Önceliğimiz oto ekspertiz paketler olup onun hakkında bilgi vereceğiz.

Oto Ekspertiz Paketleri

Kayseri oto ekspertiz firması ararken ilk dikkat edeceğimiz husus oto ekspertiz paketleri olacaktır. Bu paketler farklı fiyatlarda olma ihtimali dahilinde olup firmadan firmaya içeriğindeki hizmetler değişebilir. Bu paketin içeriğindeki hizmetler belli standartlarda olmayıp firmadan firmaya değişiklik gösterir. Bu paketlerin yanında ek olarak sigorta paketi alabilirsiniz. Bu sayede sizlerde araçlarınızı kullanırken daha güvende hissedersiniz kendinizi. Elbette bu sigorta hizmetinde fiyat ve içerik değişebilmektedir.

Tüm bunlar göz önünde bulundurularak kendini paket seçmeniz gerekir. Siz paketi seçerken firmalar sizlere belli başlı paketler sunacaktır. En temel ve en pahalı paket arasında daha fazla miktar test ve sizin memnuniyetiniz artıracak hizmetler yer almaktadır. En ucuz pakette test miktarının az olması ekspertiz işleminin yetersiz olduğu anlamına gelmez. Sadece daha az detaylı incelenecektir. Ancak kendi sağlığı hakkında bilgi vereceğinden emin olabilirsiniz. Açıkçası almak istediğiniz aracın maliyeti ne kadar yüksek ise almanız gereken paketinin fiyatının o kadar yüksek olduğuna inanıyoruz. Çünkü araç kalitesi arttıkça yapılması gereken test miktarı da artması gerekir. Ayrıca yüksek paketlerde sigorta hizmeti de olabildiği için ek olarak almanıza gerek kalmayabilir ya da bulunan sigorta süresini uzatmak isteyebilirsiniz. Ancak düşük bütçeli ekspertiz paketleri içerisinde sigorta hizmeti bulunması beklenmez.

Bu nedenle düşük bütçede paket alırken ek olarak sigorta paketi aramanız gerekebilir. Endişelenmenize gerek yokmuş sigorta paketleri beklendiğinden daha uygun fiyatlıdır. Düşük bütçeli paketlerde yüksek bütçeli paketlere göre daha az test olduğunu söylemiştik. Ancak içerik bakımından net olarak bir şey söyleyemeyiz. Çünkü her firma kendi paketinin içeriğini kendisi belirler. Tabii ki fiyatlandırma içinde bir koşul yoktur. Onlar da yine firma tarafından belirlenir. Paket içeriklerini merak eden kişiler için net olarak bilgi veremezsek de yine de en uygun fiyata paket ve en yüksek fiyatlı paket için içerikleri hakkında örnek verebiliriz. Ancak bu örnekler kesinlik bildirmektedir.

En düşük fiyatlı oto ekspertiz paket içeriği örneği:

 • Araç iç ve dış kontrolleri
 • Motor ve mekanik kontrolleri
 • Dyno motor testi
 • Boya kontrolleri
 • Kaporta kontrolleri
 • Araç altı kontrolleri
 • Fren kontrolleri

Yukarıdaki İste bir örnek teşkil etmekte olup her firmada bu pakete denk gelmeye bilirsiniz. Ancak en uygun paketler yukarıdaki listeye hemen hemen çok yakın olacaktır. Testler eksilebilir aynı şekilde azalabilir. Bu firmanın kendi inisiyatifine kalmıştır. Görüldüğü üzere sizlere uygun fiyatlı oto ekspertiz paketi örneği verirken içeriğinde sigorta hizmeti belirtmedik. Bu nedenle aracınız için kendiniz ek olarak 1 aylık ya da 3 aylık olarak ek sigorta hizmeti alabilirsiniz. En yüksek fiyatlı paketin üzerine gelirsek eğer onu da listeleyelim.

 • Araç iç ve dış kontroller
 • Boya ve kaporta kontrolleri
 • Araç altı mekanik kontrolleri (şanzıman, süspansiyon vb.)
 • Motor ve mekanik kontrolleri
 • Dyno motor kontrolü
 • El freni kontrolleri
 • 5664 Tramer sorgulama
 • Garanti ya da sigorta hizmeti
 • Yolda kalma durumunuz için Yol Yardım hizmeti
 • Araç airbag testleri
 • OBD arıza testleri
 • Yanal kayma testleri
 • Süspansiyon kontrolleri
 • Fren kontrolleri
 • Notere götürme hizmeti
 • Havaalanından karşılama hizmeti

Sizlerde en yüksek paket ile yukarıdaki listenin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Yukarıdaki listede olmayan hizmetlerde olabileceği gibi yukarıda listede olup firmanın sunmadığı hizmetlerde olabilir. Bu nedenle Kayseri oto ekspertiz ararken seçeceğiniz oto ekspertiz firmasının tüm paketlerini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz. Bu incelemeyi yaparken farklı oto ekspertiz firmaları ile fiyat karşılaşmanız sizin açınızdan avantajlı olacaktır. Oto ekspertiz paketlerinden bahsetmişken sigorta paketlerinden de bahsedelim.

Sigorta paketleri içerik olarak sabit olup süresine göre fiyatlandırılır. 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 sene olmak üzere çeşitli paketleri vardır. Bu paketler sayesinde sizler olası bir sorun yaşadığınız esnada yol yardım hizmeti veya araç çekici hizmeti alabilirsiniz. Bu da alacağız ikinci el otomotiv için büyük bir avantajdır. Bu nedenle kurumsal oto ekspertiz firmaları ile anlaşarak sigorta hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sigorta hizmeti ile beraber garanti hizmetini de sorgulayabilirsiniz. Bu sayede alacağınız ekspertiz hizmetinde memnuniyetinizi en yükseğe çıkartacaksınız.

Kayseri Oto Ekspertiz Fiyatlari

Kayseri Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto Ekspertiz Fiyatları

Kayseri oto ekspertiz hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler seçtiği paketin fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak ister. Her firmada sabit bir paket olmadığı için sizlere standart fiyat veremeyeceğiz. Bu nedenle sizlere fiyat aralığı vermek durumunda kalacağız. Ortalama olarak bir oto ekspertiz firmasında en temel paket 350 TL’den başlayıp 450 TL’ye kadar ulaşabilir. En yüksek paketi ise 1000 TL civarındadır. Tabii ki bu fiyatlar arasında birden fazla ara paket bulunabilir. Bunları oto ekspertiz firması belirlemektedir.

Sizler de en uygun paketi belirlemek için kurumsal Oto ekspertiz firmalarının internet siteleri üzerinden fiyat listesine erişebilirsiniz. Oto ekspertiz hizmetlerinin bir bedeli olduğu gibi sigorta hizmetlerinde bedeli vardır. Sigorta hizmetleri 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 1 sene olmak üzere çeşitli sürelerle belirlenir. Bu sürelerden en kısası olan 1 aylık sigorta paketi ortalama olarak 80-100 TL arası civarındadır. En uzun süreli en sigorta paketi olan bir senelik paket ise bin TL civarındadır. Sizlerde bu paketler ile kendinize sigorta hizmeti sağlayabilirsiniz. Genelde yüksek fiyatta paketlerde bulunan sigorta hizmeti için ek olarak ödeme yapmanıza gerek kalmayacaktır. Tabii ki bu paketlerde bulunan sigorta hizmetini süresi sizlere kısa gelirse bunu uzatabilirsiniz.

Ancak en temel paketlerde sigorta hizmeti olması beklenmez. Bu nedenle sizin sigorta paketi almanız gerekebilir. Ara paketler ise oto ekspertiz firması inisiyatifine göre belirlenir. İçerisinde bulunan test miktarları ve fiyatları değişkenlik gösterir. Alacağınız ikinci el otomobil ve bütçenize göre bu paketleri kıyaslayarak seçmeniz gerekir. İkinci el otomotiv alırken dikkat etmemiz gereken bir diğer husus ise oto ekspertiz firmasının kurumsal olmasıdır. Gelelim kurumsal oto ekspertiz firmasının avantajlarına.

Kurumsal Oto Ekspertiz Firmasının Avantajları

Kayseri oto ekspertiz firması arayan kişinin dikkat etmesi gereken bir diğer husus ise seçilecek olan oto ekspertiz firmasının kurumsal Oto ekspertiz firması olmasıdır. Kurumsal Oto ekspertiz firması ile Sizlerde daha güvenilir oto ekspertiz hizmetleri alabilirsiniz. Oto ekspertiz işlemleri esnasında kullanılacak olan araçlar en model araçlar olacaktır. Bu sayede aracınıza yapılacak olan testlerin sonuçları sıfır hata payı en yakın bir değerde olacaktır. Yani ses sonuçları daha doğru olacaktır. Ayrıca bulunduğunuz şehirde olan bir oto ekspertiz firmasının Kayseri şehrinde bulunan Kayseri oto ekspertiz firması olabilir. Çünkü kurumsal Oto ekspertiz firmaları farklı şehirlerde birden fazla bayi bulundurabilir.

Bunun en büyük avantajı bildiğiniz bir oto ekspertiz firmasından yararlanabilecek olmanızdır. Ayrıca kurumsal oto ekspertiz firmalarının internet siteleri üzerinden tüm bilgilerine erişebilirsiniz. Oto ekspertiz paketleri, oto ekspertiz fiyatları iletişim bilgileri gibi çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda oto ekspertiz firması seçerken daha doğru kıyaslama yapabilirsiniz. Ayrıca kurumsal oto ekspertiz firmalarında sigorta paketlerine ulaşabilirsiniz. Olası bir durumda en kolay bir şekilde problemin çözülmesini sağlayabilirsiniz. İletişim bilgileri ile hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca sizleri dinleyecek bir kişi olacağından emin olabilirsiniz. Kayseri oto ekspertiz firması ararken bunca avantajdan faydalanmak için seçeceğiniz firmanın kurumsal oto ekspertiz olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca kurumsal oto ekspertiz firmalarının Google Maps üzerindeki kayıtlarına bakarak müşterilerin yorumlarını görebilirsiniz.

Kayseri Ekspertiz

Kayseri Ekspertiz

Sigortalı Oto Ekspertiz

Araçlarımızda oto ekspertiz hizmetlerinden faydalanırken sigorta paketi almanız sizin faydanıza olacaktır. Çünkü herhangi bir problem esnasında sizlere yardımcı olabilecek bir kurum olması içinizi rahatlatacaktır. Cüzi ücretler karşılığında alabileceğiniz bu sigorta paketleri ile yolda kalırsanız çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sizlere yol yardım hizmeti de sunacaklardır. Alınan paketin süresine göre fiyatlandırılan bu sigorta paketleri sizin olası bir problem yaşamanız da büyük dertlerin oluşmasını engelleyecektir. Ek olarak yüksek fiyatlı bir ekspertiz paketi alırsanız içerisinde sigorta hizmeti bulunabilir. Ek olarak sadece sigorta hizmeti garanti hizmeti de bulunabilir gelelim garantili oto ekspertiz hizmetine.

Garantili Oto Ekspertiz

Kayseri oto ekspertiz arayanların dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise garantili oto ekspertiz hizmetinden faydalanmaktır. Genel olarak kurumsal oto ekspertiz firmaları tüm paketlerine ücretsiz garanti hizmeti vermektedir. Tabii ki bu her firmada olmayabilir. Bu nedenle oto ekspertiz firması seçerken paket içeriğinde garanti hizmeti olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Oto ekspertiz firmaları bir garanti şirketi ile anlaşarak olası problemlerde sizin sorununuzu en aza indirgemeyi amaçlar. Tabii ki garanti kapsamında olabilmesi için belli şartları içermektedir. Bu nedenle kurumsal oto ekspertiz firmasının iletişim bilgilerini arayarak bunu öğrenebilirsiniz ya da ekspertiz işlemini yaparken garanti koşullarını öğrenebilirsiniz. Kurumsal Oto ekspertiz firmalarının diğer firmalara göre avantajlardan bir tanesi de budur.

Kayseri şehrinde ikinci el araç alıp satarken en çok araştırılan Kayseri oto ekspertiz yazımızın sonuna geldik. Bu yazımızda sizlere Kayseri oto ekspertiz firması seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında bilgi verdik. Oto ekspertiz paketleri, oto ekspertiz fiyatları, kurumsal oto ekspertiz, sigortalı oto ekspertiz ve garantili oto ekspertiz konuları hakkında bilgi verdik. Tekrar hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Oto ekspertiz firması seçerken seçeceğiniz firmanın kurumsal Oto ekspertiz olmasını, paketlerin ise sigortalı ya da garantili olmasına dikkat etmelisiniz. Bu hususlara dikkat ettikten sonra geri kalan sizin bütçenize uygun olan paketi seçmenizdir. Daha fazla oto ekspertiz yazıları için sitemizin blog sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri Bayimiz Kurumsal anlamda Kayseri Merkezde Profesyonel bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Kayseri Bayi

Kayseri Melikgazi Bayi Yetkilisi: Muhammet Barbaros

Telefon: 0 544 645 04 38

Kayseri, Oto, Ekspertiz, Kayseri Computest Oto Ekspertiz, Kayseri Ekspertiz, Dyno Test, Kayseri Oto Ekspertiz, Kayseri Oto Ekspertiz, Kayseri Oto Ekspertiz, Kayseri Oto Ekspertiz Fiyatları, Kayseri Oto Expertiz, Kayseri Oto Check Up, Kayseri Oto Test, Kayseri Dinamometre 4 Çeker, Kayseri Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Kayseri Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Kayseri , Kayseri Mobil Oto Ekspertiz, Kayseri Mobil Oto Ekspertiz, Kayseri Oto Mobil Ekspertiz Fiyatları, Kayseri Mobil Oto Expertiz, Kayseri Mobil Oto Check Up, Kayseri Oto Test, Kayseri Mobil Dinamometre 4 Çeker, Kayseri Mobil Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Kayseri Mobil Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Mobil Kayseri , Kayseri Oto Ekspertiz, Kayseri Oto Ekspertiz, Kayseri Oto Ekspertiz Fiyatları, Kayseri Oto Expertiz, Kayseri Oto Check Up, Kayseri Oto Test, Kayseri Dinamometre 4 Çeker,Kayseri Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Kayseri Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Kayseri , Kayseri Mobil Oto Ekspertiz, Kayseri Mobil Oto Ekspertiz, Kayseri Oto Mobil Ekspertiz Fiyatları, Kayseri Mobil Oto Expertiz, Kayseri Airbag Kontrol, Kayseri Conta test, Kayseri airbag bakan ekspertiz, Kayseri oto ekspertiz Yorum, Kayseri oto Ekspertiz Tavsiye, experix Kayseri, kurumsal oto ekspertiz Kayseri, garantili oto ekspertiz Kayseri, sigortalı oto ekspertiz Kayseri, tse belgeli oto ekspertiz Kayserikurumsal oto ekspertiz Kayseri, garantili oto ekspertiz Kayseri, sigortalı oto ekspertiz Kayseri, tse belgeli oto ekspertiz Kayserikurumsal oto ekspertiz Kayseri, garantili oto ekspertiz Kayseri, sigortalı oto ekspertiz Kayseri, tse belgeli oto ekspertiz Kayseri

Kayseri Oto Ekspertiz

Kayseri Oto Ekspertiz Fiyatları 250 lira ile 1350 lira arasında değişmektedir.

Kayseri Oto Ekspertiz Paketleri arasında Conta Testinden, Kaporta, Motor ve Airbag Kontrollerine kadar tüm paketler mevcuttur.

Kayseri Oto Ekspertiz Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Bayisi ve Kurumsal bir Markadır.

Kayseri oto ekspertiz Garantili olarak oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır?

Kayseri Oto Ekspertiz Kurumsal Experix Bayisidir

Kayseri oto Ekspertiz Notere Sadece 150 Metre Yürüme Mesafesindedir.