Tarafsız ve güvenilir oto ekspertiz hizmeti veren firmamız Nusaybin Oto Ekspertiz, sıfır ve 2. el araçlarınızı profesyonel olarak muayene eden kurumsal bir firmadır. NUSAYBİN çevresinde hizmet veren firmamız, tüm araç muayene işlemlerinde son teknolojik cihaz ve makineler kullanmaktadır. Oto ekspertiz işlemlerini uygun fiyatlarla hizmetinize sunan firmamızda oto ekspertiz raporu kurumsal ve resmi rapor niteliği taşımaktadır. Firmamızın hazırladığı oto ekspertiz paketlerimizden birini seçerek oto ekspertiz işlemlerinizi hemen başlatabilir, oto ekspertiz raporunuzu aynı gün içinde teslim alabilirsiniz. Oto ekspertiz işlemlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Nusaybin Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz işlemleri araçların detaylı olarak incelendiği işlemlerden oluşur. Bu işlemler, birçok kontrol ve testlerden meydana gelir. Kontrol ve testlerin sonucunda araçla ilgili en doğru bilgilere ulaşılmaktadır. Nusaybin Oto Ekspertiz firmamızda tüm kontrol ve testlerimiz uzmanlarımız tarafından uygulanır. Kontrol ve testlerimizin sonuçları rapor haline getirilerek tarafınıza sunulur. Bu rapor aracınızda herhangi bir sorun olup olmadığını ve aracın durumu hakkında detaylı bilgi veren resmi bir rapordur. Bu rapor aracınızın durumu hakkında size ayrıntılı olarak bilgi verir. Aracınızla ilgili en tarafsız ve gerçek bilgilere ulaşmak için Nusaybin Oto Ekspertiz firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Nedir?

Oto ekspertiz, bir araçla ilgili ayrıntılı bilgilerin toplandığı muayene işlemidir. Bu muayene bir aracın motordan kaportasına, fren sisteminden aracın bilgisayar sistemine kadar tüm parçaların detaylı incelenmesini kapsar. Oto ekspertiz uzman oto ekspertiz firmaları tarafından sunulan tarafsız ve güvenilir bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde 2. araç satın almak isteyen alıcıların mağdur olmaları önlenir. Oto ekspertiz işlemleri bilgisayarlı makineler ve son teknoloji ürünü cihazlarla uygulanır. Bu işlemler sonucunda bir araçla ilgili tüm önemli bilgilere ulaşılır. Aracın daha önce kaza yapıp yapmadığı, kilometresiyle oynanıp oynanmadığı, kaportasının boyanıp boyanmadığı gibi kritik öneme sahip bilgiler, ancak oto ekspertiz kontrol ve testleri ile öğrenilebilmektedir. Nusaybin Oto Ekspertiz firmamız kontrol ve testlerin sonuçlarını sizlere tarafsız bir şekilde sunmaktadır. Araçlarınızın muayenesinde tüm kontrol ve testlerimizin sonuçları, uzmanlarımız tarafından hazırlanan oto ekspertiz raporunuza aktarılmaktadır.

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Nusaybin Oto Ekspertiz firmamızda sunulan oto ekspertiz işlemleri çeşitli kontrol ve testlerden oluşmaktadır. Firmamızda uygulanan oto ekspertiz sürecinin ilk aşaması boya ve kaporta kontrolünden oluşur. Boya ve kaporta kontrolünde, hassas mikron cihaz kullanılarak kaportanızdaki boyanın ölçümü yapılır. Araçta sonradan boyanmış bir alan varsa bu kontrol sayesinde belirlenir. Aracınıza uygulanan diğer test ve kontroller ise süspansiyon testi, aracın iç ve dış kontrolleri, aracın bilgisayar ve elektronik sisteminin kontrolleri, fren testi, yanal kayma testi, akü testi, diagnostik test gibi temel oto ekspertiz testleridir. Fren testlerinde aracınızın fren diskleri incelenir ve aracınız bilgisayarlı ölçüm cihazımıza bağlanarak aracın fren gücü test edilir. Motor testinde motor ve motorla bağlantılı olan tüm parçalar incelenir. Araç lifte alınarak yukarıya kaldırılır ve aracın alt kısmı da ayrıntılı olarak kontrol edilir. Süspansiyon testinde ise aracınızın amortisörlerinin gücü test edilir. Aracın yol tutuş gücü bu test ile ölçülür. Yanal kayma testinde ise aracınızın 1 km’lik yol sürüşü boyunca sağa veya sola kayma durumu test edilir. Eğer araçta kayma varsa bunun neden kaynaklandığı da tespit edilmektedir. Firmamızda uygulanan tüm bu test ve kontroller sonucunda elde ettiğimiz bilgiler raporlanır. Oto ekspertiz raporu olarak adlandırılan bu raporda aracınızla ilgili topladığımız tüm bilgiler tarafsız bir şekilde yer almaktadır. Firmamızda yapılan tüm testler sertifikalı ve deneyimli uzmanlarımız tarafından, gelişmiş cihazlarla uygulanmaktadır.

Nusaybin Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto ekspertiz işlemlerinde deneyimli olan firmamız Nusaybin Oto Ekspertiz, en uygun fiyat ve güven anlayışıyla çalışmaktadır. Firmamız oto ekspertiz işlemlerini her bütçeye ve ihtiyaca uygun paketlerle hizmetinize sunmaktadır. Firmamızda oto ekspertiz hizmeti alabileceğiniz 4 temel paket bulunmaktadır. Bunlar ekonomik paket, standart paket, profesyonel paket ve elite pakettir. Ekonomik paketimiz temel oto ekspertiz işlemlerinden oluşmaktadır. Ekonomik pakette motor ve mekanik kontrol, boya ve kaporta, Dyno Motor performans testi bulunmaktadır. Standart paketimizde oto ekspertiz raporu almak için gerekli kontrol ve testler yer almaktadır. Standart paketimizde yer alan test ve kontroller; motor ve mekanik kontroller, boya ve kaporta kontrol, araç altı kontroller, iç ve dış kontroller, dyno motor performans testi, fren – süspansiyon – yanal kayma testi ve OBD arıza tespit kontrolüdür. Profesyonel ve elite paketlerimizde standart pakette yer alan kontrol ve testlere ek olarak ise ayrıntılı test ve incelemeler yer almaktadır. Profesyonel ve elite paketlerde aracınız çok detaylı ve kapsamlı bir biçimde incelenmektedir. Oto ekspertiz raporu alabilmek için almanız gereken minimum paket ise standart pakettir. Elite paketimizde kontrol ve testlere ek olarak sigorta ve garanti hizmetleri de sunulmaktadır. Bu paketlerin dışında test ve kontrollerimizi ayrı olarak da yaptırabilirsiniz. İhtiyacınız olan oto ekspertiz test ve kontrolleri konusunda daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Nusaybin Oto Ekspertiz

Nusaybin Oto Ekspertiz

Garantili Oto Ekspertiz

Nusaybin Oto Ekspertiz firmamızda garantili oto ekspertiz hizmeti de sunulmaktadır. Nusaybin Oto Ekspertiz firmamızdan tüm işlemleri garantili olarak satın alabilirsiniz. Garantili oto ekspertiz hizmetinde kontrol ve testlerden önce aracınızın dilediğiniz parçaları garantili olarak incelenir. Bu sayede test ve kontroller sırasında yaşanacak herhangi bir probleme karşılık aracınız garantiye alınmış olur. Garantili oto ekspertiz hizmetlerinde garanti süreleri aracın özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Garantili oto ekspertiz hizmetleri hakkında uzman oto ekspertizlerimizden randevu alarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sigortalı Oto Ekspertiz

Nusaybin Oto Ekspertiz firmamızdan sigortalı oto ekspertiz hizmeti de satın alabilirsiniz. Sigortalı oto ekspertiz hizmetlerinde uygulayacağımız işlemlere karşılık olarak aracınız sigortalanır. Bu sayede işlemler sırasında bir olumsuzluk yaşandığında ortaya çıkan masrafı sigorta şirketi karşılamaktadır. Sigortalı oto ekspertiz işlemleri her araçta uygulanması gereken bir işlem değildir. Sigortalı oto ekspertiz genellikle bir araçta özel bir durum varsa uygulanmaktadır. Bazı araç sahipleri araçlarında özel bir durum olmasa da oto ekspertiz işlemlerinin sigortalı olmasını tercih etmektedir. Bu durumda da kontrol ve test işlemlerinden önce araca sigorta yapılmaktadır.

Kurumsal Oto Ekspertiz

Nusaybin Oto Ekspertiz firmamızdan alabileceğiniz en önemli hizmet, kurumsal oto ekspertiz hizmetidir. Kurumsal oto ekspertiz hizmeti, bir oto ekspertiz firmasının oto ekspertiz hizmetlerinde bağımsız, tarafsız ve profesyonel olmasıdır. Tarafsız, bağımsız ve profesyonel olarak sizlere hizmet sunan Nusaybin Oto Ekspertiz firmamız Türkiye’nin ilk kurumsal oto ekspertiz firmalarından biridir. Firmamızdan alacağınız tüm hizmet ve işlemler, tarafsız olarak yapılır. Bu sayede tüm işlemlerimizden elde ettiğimiz sonuçlar, gerçek ve doğru sonuçlardır. Nusaybin Oto Ekspertiz firması kurumsal bir firma olduğu için firmamızda yapılan tüm işlemler ve kontroller gerçek bilgilere dayanmaktadır. Kurumsal bir oto ekspertiz firması olan Nusaybin Oto Ekspertiz, araçlarla ilgili elde ettiği tüm bilgileri tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşmaktadır. İncelenen her araçla ilgili tespit edilen tüm problemlerin neden kaynaklandığı ve nasıl çözülebileceği hakkında firmamız sizlere detaylı bilgiler sunulmaktadır. Tüm oto ekspertiz işlemleriniz için firmamıza güvenle başvurabilirsiniz.