Oto ekspertiz, kelime anlamı olarak araçlar ve araçlarla alakalı sorunlarda uzmanlaşmış kişiler için kullanılan bir tanımdır. Son dönemlerde ekonomik sıkıntılar başta olmak üzere, ikinci el araç sayısı, fiyatı ve pazar hacmi gözle görülür bir şekilde artmıştır. Bu durumda, ikinci el oto alım satım yapmak isteyen insanların güvenilir bir noktadan araçlarının durumunu anlatır belge almaları şart olmuştur. İşte tam da bu noktada oto ekspertizler devreye girer.

Oto Ekspertiz Neden Önemlidir?

Günümüzde araçlara doğrudan ya da dolayı yoldan pek çok müdahale yapılabilmektedir. Bu konuda uzman kişiler yapılan müdahaleleri, kazaları yada diğer sorunları anında ortaya çıkarabilirken, bu sorunlar her zaman için gözle görülen yerlerde olmayabilir. İşte böyle sorunlarla karşılaşmamak adına, işinde uzman ayrıcalıklı bir oto ekspertiz adresinden destek almak son derece önemlidir.

Oto ekspertizler sadece alıcıyı değil, aynı zamanda satıcıyı da korumayı amaçlar. Yapılan alışveriş işleminde akıllarda soru işareti kalmasının önüne geçer.

Asla ama asla oto ekspertizler fiyat ya da araç değeri konusunda bilgilendirme yapmaz. Öncelikli amacı sadece arabaları belli başlı kıstaslara göre incelemektir. Her ne kadar oto ekspertizlerin sunduğu hizmeti garanti altına alması gerekse de yine de iyi malzeme ile çalışan adresler bir adım öne çıkacaktır. Bizler experix adresi olarak her zaman için son teknoloji olan cihazları hızlı ve kaliteli hizmeti size ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Neden Experix?

Bu sorunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Öncelikle kaliteli hizmet anlayışımızın ilk cevap olduğunu söyleyebiliriz. Bizler experix olarak her zaman için teknolojiden ve yenilikten yana çalışmalarımızı derinleştiriyoruz.

Kullandığımız cihazlar her zaman için son teknoloji ürünü ve kaliteli cihazlardan seçilmektedir. Aynı zamanda çalışanlarımızı her türlü yasal mevzuat ve araç konularında bilgilendiriyoruz. Bizim adresimizi ziyaret ederek sonradan ortaya çıkabilecek sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Detaylı ekspertiz işlemi yaparak diğer eksperlerde yapılmayan tüm işlemleri profesyonel bir bakış açısı ile yapıyoruz.

Türkiye’nin en bilinen ve kabul görmüş ekspertiz markaları arasında yer almamızı, işimize ve ziyaretçilerimize verdiğimiz değere borçluyuz.

Bu durumun bilincinde olarak her aracın en değerli araç olduğunu düşünüyoruz. Yapılan ekspertiz işlemlerinde hassasiyet göstermek bu sebeple son derece önemlidir.

Oto Ekspertiz Neden Önemlidir?

Oto Ekspertiz Neden Önemlidir?

Neden Ekspertiz Yaptırmalısınız?

En güvenilir adresten alınan araçlarda bile satıcının dahi bilgisi olmayan sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar zaman içerisinde kullanıma bağlı, anlık dikkatsizliklerden kaynaklı olabilir. Ya da hiç bu konularla alakası olmamasına rağmen araç park halindeyken bile istenmeyen bazı durumlar başına gelebilir.

Bu sebeple araç alırken ya da satarken aracınızın mevcut durumunu daha net bir şekilde ortaya çıkarmak için oto ekspertiz yaptırmanız tavsiye edilir. Yapılan araştırmalar net bir şekilde göstermiştir ki, oto ekspertiz yapılan araçların Pazar değeri yapılmayan araçlara oranla son derece yüksektir.

Bu sayede sizin aracınıza verdiğiniz önem ortaya çıkar. Sizin neden bu şekilde çalışma yapmanız gerektiği değerlendirilir ve alıcı ile satıcının ortak noktada buluşması sağlanır.

Bilgiler Ekspertiz ile Bir Araya Toplanır

Bizler experix adresi olarak aracınızın bir karnesini çıkartıyoruz. Aracınızla alakalı, önemsiz görünen bilgilerde dahil olmak üzere hepsini bir arada inceliyoruz. Uzman kadromuz aldığı eğitimler sayesinde güven duygusu merkezinde bağımsız ve tarafsız bir şekilde bu incelemeleri yapmaktadır.

Burada bağımsız ve tarafsız rapor oluşturma son derece önemlidir. Çünkü hem alıcının hem de satıcının rahat etmesi açısından bu raporlamanın işinin uzmanı olan kişiler tarafından yapılması gerekir.

Experix Bilgidir Kalitedir ve Sorumluluktur

Yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Sadece alım satım işi ile alakalı değil, aracı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler tarafından da yaptırılabilir. İlk bakıldığı andan itibaren aracın o anki değeri ve özellikleri ile alakalı pek çok detaya ekspertiz raporunuzda ulaşmanız mümkün olur.

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak verdiğimiz raporlarda söz konusu ortaya çıkması muhtemel sorunları da incelemekteyiz. Bu sayede oto ekspertiz yaptırırken karşılaştığımız, hatasız – boyasız – kazasız gibi kişisel yorumların gerçekliği ortaya çıkarılmış olur.

Kaliteli olana uygun fiyat aralığından ulaşmak için experix adresini ziyaret etmeniz yeterli olur.

Kontroller Nasıl Yapılır?

Yaptırılmak istenen ekspertize göre kontroller, yanal kayma, fren kontrolü, süspansiyon, motor mekanik kontroller ve boya kontrolleri gibi devam eden bir plan içerisinde tamamlanır. Burada sadece rapor olması amacıyla değil, ayrıcalıklı bir şekilde hizmet sunulması için yapılır.

Herhangi bir oto ekspertiz adresine giriş yaptığınız anda buna benzer pek çok bilgi ile karşılaşabilirsiniz. Yalnız burada teknolojik cihaz kullanımı, iyi eğitim almış personel, aracın dilinden anlayan ekipman kullanılması gibi değişkenler bir arada sayıldığında ekspertiz işleminin önemi ortaya çıkar.

Okuyunuz: Oto Ekspertiz Fiyatları

Tarafsız Oto Ekspertiz Raporu

Bizler şirket politikası olarak, adresimize gelen araçları tarafsız ve şahsi yoruma gerek bırakmayacak şekilde raporlamaktayız. Adresimizi ziyaret ederek kullanılan aracın tüm özelliklerini olduğu gibi raporlarız. Bu konuda atılan adımlar son derece şeffaftır. Bu da alıcı ve satıcının gönül rahatlığı ile bu araçları satın alması için yeterli olacaktır.

Kalite asla tesadüf etmez!

Bu durumun bilincinde olarak yılların verdiği deneyim ile oto ekspertiz işlemine devam etmekteyiz. Kaliteli olan hizmet anlayışına uygun fiyat aralığından ulaşmak isterseniz oto ekspertiz kalitesine göz atabilirsiniz.

Sizden aldığımız geri dönüşler ile kendimizi yeniliyor, düzenli olarak araçlarımızı güncelliyor ve personelimizi eğitiyoruz. Ekspertiz konusunda Türkiye’nin en değerli oto ekspertiz markalarından bir tanesi olmamızı buna borçluyuz. Sizler de ayrıcalıklı hizmet anlayışından destek almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve ekspertiz işlemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz. Bizler oto ekspertiz konusunda önceliğimizi her zaman için tarafsız ve güvenilir olmak üzere belirledik.

Araç Sahiplerine Küçük Hatırlatmalar

Oto ekspertiz işlemi sonrası ya da araç satın aldıktan sonra, aracınızın motor ve mekanik parçalarını düzenli olarak kontrol ettirmeyi unutmayın.

Önemsiz gibi görünen su damlaması, ses gelmesi ya da geç çalışma gibi sorunların ilerleyen zamanlarda daha büyük problemlere neden olabileceğini unutmayın.

Mevcut ekspertiz raporunuzu saklayın ve ilerleyen dönemlerde aracınızı satmak istediğinizde kendiniz kıyaslama yapın. Araç ekspertiz raporu belli bir süre için verilir. Sonrasında kullanıcı kaynaklı ya da istenmeyen durumlar nedeniyle başka sorunlar ortaya çıkabilir. Yine de aracınızı nasıl kullandığınız ile ilgili bazı ipuçlarını da verecektir.

Sonuç Olarak: Oto ekspertiz dikkat edilmesi gereken son derece önemli bir alandır. Her tabela sahibinin aynı profesyonelliğe sahip olmadığı unutulmamalıdır. Bizler experix adresi olarak her türlü oto ekspertiz işleminize talibiz.

En büyük referanslarımız mutlu müşterilerimizdir. Sizden aldığımız güç ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor ve yeni referanslar kazanıyoruz. Bu konuda adresimizi ziyaret ederek en detaylı, tarafsız ve kaliteli oto ekspertiz işleminin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Sizden aldığımız güç ile Türkiye’de oto ekspertizi ayrıcalıklı bir noktaya ulaştırmaya devam edeceğiz. Dün olduğu gibi yarın da kaliteli olandan yana tercihinizi kullanmak için bizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Değerlendirme Notu