Oto Ekspertiz Online Randevu Almak

Oto Ekspertiz Randevulu olarak çalışan ekspertiz sayısı bir elin parmağını geçmeyecek şekilde azdır. Oto Ekspertiz randevusu alarak online ödeme sistemini kullanan ve bu alt yapıyı hizmetleri arasında sunan markalar sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyorlardır.

Oto Ekspertiz seçimi yapılırken firmanın kurumsal marka olmasının yanında sikayetvar.com gibi sitelerde de şikayetlerinin çokluğu ve çeşitliliği sizde büyük bir bilgi verecektir. Firmanın size online platformu üzerinden sunmuş olduğu randevu sistemini kullanarak hangi il ve ilçede ki merkezinde oto ekspertiz hizmeti almak istediğiniz seçerek online ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Online Randevu Almak sistemi hem size hem de kurumsal firma açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Hizmeti daha uygun almanızın yanında birde bekleme ve diğer problemlerle karşılaşmanız pek mümkün değildir. Almayı düşündüğünüz aracınızın özelliklerine göre firmanın internet sitesinde inceleme yapabilir veya içeriklerine göz atabilirsiniz.

Düşündüğünüz marka model piyasada az bulunması veya çok tutulur olması sizin seçeceğiniz paket üzerinde etkisi yoktur. Ancak siz aracınızın incelenmesini daha profesyonel bir paket seçerek yapmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca online oto ekspertiz randevusu sunan firmaların sigorta şirketleri ile anlaşmalı olduğu araç sigortaları sizi ve belirlediğiniz süre boyunca da korur. Ek olarak yol yardım paketleri gibi ekstra seçeneklerde oluşacak ve kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.

Oto Ekspertiz Randevusu Nasıl Alınır ?

Oto Ekspertiz Online Randevu Almak Experix Kurumsal Oto Ekspertiz randevu sitesi olan randevu.experix.net sitemizden girilerek gerekli bilgiler doldurularak devam edilir. Daha sonra paket seçimi yapılarak ek hizmetlerden yol yardım ve sigorta paketlerinden ihtiyacınıza uygun olanı ekleyebilir veya sadece incelenmesini istediğiniz paket ile ilgili devam edebilirsiniz.

Experix  Kurumsal Oto Ekspertiz Paket Seçeneklerinde 4 Ayrı inceleme mevcuttur.

  • Ekonomik Paket
  • Standart Paket
  • Profesyonel Paket
  • Elite Paket
oto ekspertiz-standart paket

oto ekspertiz-standart paket

oto ekspertiz-profesyonel-paket

oto ekspertiz-profesyonel-paket

oto ekspertiz-elite-paket

oto ekspertiz-elite-paket

oto ekspertiz-ekonomik-paket

oto ekspertiz-ekonomik-paket

 

 

 

 

 

 

 

Bu paketlerin haricinde sadece Motor Mekanik veya Boya Kaporta Konusunda da ayrıca iki paketimiz mevcuttur. Galeri Esnafına ve Kurumsal anlaşmalı işletmelere özel paketlerimizde mevcuttur.

Sigortalı Ekspertiz paketlerimiz ise 3 kısımda sizlere sunmaktayız.

  • 1 Ay 1000 Km Sigorta Garantisi
  • 3 Ay 5000 Km Sigorta Garantisi
  • 12 Ay 15000 Km Sigorta Garantisi

Bu sigorta paketlerini de sitemiz üzerinden istediğiniz ekspertiz paketine ek olarak seçebilir ilerde yaşanabilecek herhangi bir problemde kendinizi koruyabilirsiniz. Alpha Assistance ile özel olarak yaptığımız anlaşma neticesinde sizlere bu hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaktayız. 

Oto Ekspertiz Online Randevu Almak aldıktan hemen sonra size ulaşacak onay maili ile birlikte aracınız ile belirlediğiniz saatten 15 dk öncesinde seçtiğiniz experix bayimizde olmanız gerekiyor.

Tüm işlemleriniz TSE Standartlarında yapılmakta olup raporlarınız QR Kod ile birlikte tarafınıza iletilecektir.

Online Oto Ekspertiz Randevu Öncesinden Bilmeniz Gerekenler

Beğendiğiniz aracı ekspertiz öncesi göz ile mutlaka inceleyiniz. Açık alanda veya ışığın yeterli seviyede olduğu bir ortamda incelemeniz size araç üzerinde de detaylı bilgi verecektir. Yine aracı test sürüşüne çıkarak da kontrol edebilirsiniz vites geçişleri, direksiyonda titreme gibi durumlarda mutlaka dikkatli davranmalısınız. Tüm incelemelerden sonra aracınız için belirlediğiniz ekspertiz paketini seçebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Online randevu sistemini profesyonel düzeyde yaparak sizlere en iyi hizmet seçenekleriniz sunuyoruz. Experix Kurumsal Oto Ekspertiz bayilerinde alacağınız hizmet kalitesinin sürekli ölçümlenmesi için gizli müşteri çalışmaları ile rutin kontroller yapılmaktadır. Sizlere en kaliteli hizmetin sağlanması için Experix Kurumsal Oto Ekspertiz ‘’Deneyim Fark Yaratır’’ Sloganı ile şimdi Tüm Türkiye’ye alanında uzman kişilerle anlaşarak çoğalıyor.

Oto Ekspertiz konusunda çok ama çok önemli inceleme alanlarında bulunan airbag kontrolleri ve conta testleri aracın değerinde de çok fazla bir etkiye sahiptir. Airbag kontrollerinde alanında uzman kadromuz ile airbag eğitimini vererek tüm şubelerimizde aynı kaliteyi vermek için sürekli kendimizi yenileyerek geliştiriyoruz.

 

Raporlar TSE Belgeli ve Garantili mi ?

Experix bayilerinden alacağını hizmetlerde bayilerimiz TSE Standartlarında işlem yapmaktadır. Raporlarınızı Noterde işleterek yaşayacağınız herhangi bir problemde çözüm bulabilirsiniz. Devlet destekli ekspertiz merkezlerimiz sizler için en iyi hizmeti sunarak her geçen gün daha da büyümektedir.

Farklı bir şehirden ekspertiz hizmeti alabilir miyim ?

Eğer farklı bir şehir ve gideceğiniz yer uzak bir noktada ise sadece ekspertiz işlemlerini aklınız kalmadan sizin yerinize tüm kontrolleri yaparak bitirebilir. Size detaylı raporumuzu ve araç görsellerini paylaşabiliriz. Bu sayede hem yol masraflarından kurtulmuş olursunuz hem de aracı almak için aklınızda daha doğru bir fikir oluşabilir. Sonrasında aracı kendi otoparkımızda isterseniz muhafaza eder siz gelene kadar aracın bekletiriz. Hatta aracın noter satış işlemlerini dahi vekalet verdiğinizde hizmeti sonsuz şekilde kullanarak sizi memnuniyetle ağırlayabiliriz.

Oto Ekspertiz Online Randevu Almak

Hemen online Randevu Almak için Tıklayınız..

Oto Ekspertiz Online Randevu Almak