Otonet bildiği üzere 2. El Piyasasında en eski oyuncularından birisi. Ayrıca piyasası içerisinde 2. el grubundaen iyisi diyebiliriz. Ama Otonet güvenilir mi sorusuna cevap aramak için araştırma yaparak, özenerek ve dikkatle hazırladığımız yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Oto.net Güvenilir mi ?

2013 yılında faaliyete giren Oto.net, 6.000’e yaklaşan kurumsal üye ve 1.000.000’a yakın kayıtlı bireysel üyesiyle her ay 1.500’den fazla aracın alınıp satıldığı ya da takas edildiği online bir platformdur. Kurulduğu günden bu yana 85.000’den fazla aracın satışına başarıyla aracılık eden Oto.net, Türkiye’nin lider ikinci el online satış platformudur.

Oto.net Ne İş Yapar ?

Oto.net, bireysel araç alım satım pazarında sunduğu online platform ile alıcı ve satıcılarına eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Bu platform sayesinde müşterine araç alım/satım/takas işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Online iş modelinin getirdiği avantajlar sayesinde, hem alıcılar hem de satıcılar zamandan tasarruf ederken, çeşitli kampanyalar ve fiyat kırmak zorunda kalmadan işlerini uzman profesyonellerle yapmanın güvenini duyarlar.

Oto.net müşterileri, sadece bir tıkla oturdukları yerden istedikleri aracı satın alabilirler. Aynı şekilde, araçlarını satmak isteyen müşterileri de aylarca beklemek zorunda kalmazlar. Oto.net’e aracını satan müşteriler, hızlı süreçler sayesinde zamandan tasarruf ederler. Ayrıca, Oto.net’in işinin uzmanı profesyonelleriyle çalışmanın güvencesini de hissederler.

Oto.net, müşterileri dilerse satış işleminin bütün yorucu işlerini de yapar. Aracın devir işlemini tamamladıktan sonra, İstanbul içindeki müşterilerine araç teslimatı sağlar. İstanbul dışındaki müşterilerine ise makul bir ücret karşılığında araçlarını kapılarına kadar gönderir.

Oto.net, bireysel araç alım satım pazarında sunduğu online platformu sayesinde müşterilerine benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Hem alıcılar hem de satıcılar zamandan tasarruf ederken, işlerini uzman profesyonellerle yapmanın güvencesini de hissederler. Oto.net müşterileri için araç alım satım işlemleri artık daha kolay, hızlı ve güvenlidir.

Oto.net Süreci Nasıl işliyor ?

Oto.net, Türkiye’de 2. el araç alışverişinde fark yaratan bir platformdur. Müşterilerine sunduğu sürekli kampanyalar, takas destek avantajı, kolay online süreçler ve uzman eksperleri ile birlikte, araç alım satım işlemlerinde ezberleri bozuyor.

Oto.net, ekspertiz garantili araçlarla müşterilerine her zaman rahat bir alışveriş deneyimi sunar. Satın aldığınız aracı kullanın, memnun kalmazsanız, noter devir tarihinden 14 gün içinde aracınızı size teslim ettiğimiz koşullarda olması ve 1.000 kilometreyi aşmaması durumunda ücretsiz iade alır. Bu sayede, müşterilerimiz araçlarını güvenle satın alabilirler.

Oto.net’in 14 gün iade ve ekspertiz garantisiyle araç almanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Müşterileri, araç alım satım işlemlerinde hiçbir endişe yaşamadan, istedikleri aracı güvenle satın alabilirler. Oto.net, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar ve bu sebeple müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışırlar.

Hemen En iyi Fiyatlarla Aracınızı Satmak İçin Tıklayın ve Randevunuzu Alın.

Gelelim can alıcı noktaya peki Oto.net’e aracımızı satmalı mıyız ?

Aslında bu soruyu şu şekilde değerlendirmek isteriz. Eğer vaktiniz kısıtlı ise aracınızı ekspertize götür, ilana koy, mesajlara cevap ver, dolandırıcısı ile uğraş derken bu işlemlerin yerine arıcınızı güvenle satabileceğiniz bir sistemi kullanmak bizce mantıklı eğer sizde hemen aracınız ile ilgili bir fiyat teklifi almak istiyorsanız Aşağıdaki linkten firmanın sitesine ulaşarak aracınız ile ilgili değerleme isteyebilir, en yakın ekspertiz noktasında da aracınızın satışını vererek kafanız rahat devam edebilirsiniz ?

Bazı Mutlu Müşterileri

hikaye 1620 18156c83 d9f9 4f84 bdcd bf63b244b66d 555x555 hikaye 1623 e84b1253 0ae3 4308 a9a0 473727d23945 555x555 hikaye 1622 f020eaa7 ac30 46a5 accb 320c07f08125 555x555