Birçok kullanıcının en büyük sorunu Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur? sorusuna verecek bir cevabının olmamasıdır. Kaçımız soğuk bir korku duygusuyla Google’da “yakınımdaki araba tamircisi” ifadesini kullandık ve bir otomobil mağazasının güvenilirliğini ölçmek için umutsuz bir çabayla düzinelerce çevrimiçi incelemeye baktık. Dürüst bir tamirci bulmak hayatın en büyük ikilemlerinden biridir ve çoğumuzun bir noktada üstesinden gelmek zorunda kalacağız.

Esasen, üç farklı araç servisi türü vardır: Geçici, Tam ve Büyük . Farklı garajları ve bayileri ziyaret ettiğinizde, kendi damgalarını denemek ve denemek için paketlerine farklı bir şey diyebilirler. Bununla kafanız karışmasın – katmanlı bir fiyatlandırma yapısında her zaman üç seviye vardır.

Ne yazık ki toplumumuzda Birçok kullanıcının en büyük sorunu Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur? sorusuna bir cevap aramak oldukça zor. Müşterilerinizin çoğu piston ve çubuk arasındaki farkı bilmiyorsa, onlara bir şeyler yüklemek kolaydır. Ayrıca, tamircinizin sizi aktif olarak soymaya çalışmıyor olması, ancak arabanızda neyin yanlış olduğunu belirlemenize yardımcı olacak en son ve en gelişmiş teşhis araçları konusunda eğrinin gerisinde olması da olasıdır. Ve bu, sorunu teşhis etmek için tüm motoru parçalara ayırarak saatlerce zaman harcamak anlamına gelebilir. Experix olarak size tavsiye ettiklerimizi yaparsanız kısa sürede Birçok kullanıcının en büyük sorunu Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur? sorusunu cevaplamış olursunuz.

Her iki durumda da, iyi ve dürüst bir tamirci bulmak kolay değil. Experix , tam da bunu yapmanıza yardımcı olmak için , şimdiki deneyimlerini düşünerek ömür boyu elinizde tutmak isteyeceğiniz saygın bir tamirci bulma konusunda en iyi ipuçlarını vermesi için ulaştı. Evet, şimdi tekrardan soralım! Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur?

Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur?

Dürüst Araba Tamircisi nasıl bulunur

Dürüst Araba Tamircisi nasıl bulunur

Olumlu Yorumlardan Emin Olun.

Google tek başına güvenilir değil. Birçok tamirci ve ne yazık ki birçok insan yalan yorum sistemlerini kullanıyor Ondan dolayı sadece Google’a güvenmeniz doğru değildir. Bu konuda gerçek kullanıcı yorumlarına bakın. Özellikle olayları anlatan Birçok kullanıcının en büyük sorunu Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur? sorusuna verecek bir cevap aranılan yorumlar daha iyidir. Örneğin, Experix yorumlarda her kullanıcı yorumu özeldir. Bu sayede kullanıcı yorumlarını okurken görüyoruz ki, müşterimiz hangi çalışmadan memnun kalmış hangisinden kalmamış. Genel hatlarıyla Experix, birçok müşterisini mutlu etmiştir. Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur? sorusunun önemli bir cevabı kesinlikle güvenilir kullanıcı yorumlarıdır.

Dükkan temiz mi? Banyoya ne dersin?

Experix, düzensizlik ve dağınıklığın kötü işaretler olduğunu söylüyor. İyi bir mağaza sunumuyla gurur duyar. “Banyoyu temiz tutamıyorlarsa, arabanızla kısa yollar mı kullanıyorlar?” Sırf otomotiv işinin kirli bir iş olabilmesi, dükkanın dağınık olması gerektiği anlamına gelmez, diye ekliyor.

Anlamanız için arabanızda neyin yanlış olduğunu açıklayabilirler mi?

Experix teknisyenleri, teknisyenler ve müşterileri arasındaki temel sorun, tamircinin ne yaptığını bilmemesi değil, “Mesele iletişim konusunda eğitim almamış olmaları” diyor. Çoğu zaman, müşteri arabasında gerçekte neyin yanlış olduğunu anlamıyor çünkü tamirci onu sıradan olmayan terimlerle parçalayamıyor. Ve personelini müşterinin dilini konuşacak şekilde eğitirken (mecazi olarak, kelimenin tam anlamıyla değil), aynı zamanda müşterilerin teşhisi anlamazlarsa daha iyi bir açıklama istemelerinde ısrar ediyor.

Her ziyaretinizde arabanızın üç büyük güvenlik parçasını inceliyorlar mı?

Lastikler, frenler ve silecekler, arabanızda sizi hayatta tutmak için oldukça yeni olması gereken üç şeydir.Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur?, arabanız çalışmazsa, bunun bir rahatsızlık olduğunu söylüyor. “Ama durmazsa seni veya aileni öldürebilir.” İyi bir mağazanın her zaman frenlerinize, tabii ki lastik aşınmanıza ve sileceklerinize bakacağını söylüyor. Normal kontrollerinin bir parçası olarak muayene etmezlerse, bu bir endişe kaynağı olmalıdır.

İşte bilmeniz gereken 10 temel araba tamiri.

 • Yağ değiştirme.
 • Patlak bir lastiğin değiştirilmesi.
 • Bujilerin değiştirilmesi.
 • Boyadaki çiziklerin giderilmesi.
 • Bir araba aküsünü değiştirme.
 • Bir far veya arka lambanın değiştirilmesi.
 • Sileceklerin değiştirilmesi.
 • Hava filtrelerinin değiştirilmesi.

Okuyunuz: Usta Tamirci Önerileri

Pahalı onarımlar söz konusu olduğunda savunucunuz mu?

Arabanızın değeri nedir? Bu, iyi bir tamircinin onarım maliyetine karşı tarttığı bir şeydir. Tamir tahmini miktarı arabanın değerinden fazlaysa ve bundan bahsetmiyorlarsa, yeni bir tamirci bulmalısınız. Experix, “Bu bir ilişki işi” diyor. “Bir mağaza, arabanın tamir edilmeye değmeyeceğini söylediğinde, onların köşenizde olduklarını ve sadece kârlarını doldurmaya bakmadıklarını bilirsiniz.”

Sizi bir gezintiye çıkarmaya istekli olduklarından emin olun.

Experix, “Doğru: Sorunun karanlık olduğunu göstermek için teknisyenlerine eşlik etmenize izin vermeyen dükkanlar,” diyor. Seni yanlarında istemeliler çünkü tatmin edici bir onarıma ulaşmalarına yardım ediyorsun . Eğer talep etmeniz gerekiyorsa, dükkanla ilgili daha büyük sorunlar olabilir. Benzer şekilde, size neyin yanlış olduğunu söylemeleri için acele etmeyin. Göreviniz, sorunu meydana geldiğinde incelemek ve onlar için gürültü, titreme, gıcırtı, çıngırak, duraklama vb. Dükkanın neden geldiğinizi bildiğinden ve sorunu tekrarlamak için teknolojiyle gezintiye çıkmak istediğinizden emin olun. Bırakıp da anlamalarını beklemeyin. Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur?için önemli adımlardan birisidir.

Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur?

Bir arabadaki en pahalı onarım nedir?

En Pahalı 5 Araba Tamiri

 • Silindir Tamiri veya Değişimi. Silindirler, motorunuzun ana bileşenlerinden bazılarıdır.
 • Hibrit İnverter Grubunun Değiştirilmesi.
 • Şanzıman Değiştirme.
 • Yeni Motor Kafası,
 • Hibrit Pil Değiştirme.

Experix, müşterilere araçlarıyla ilgili sorunu göstermenin iyi bir çalışma ilişkisinin anahtarı olduğu konusunda ısrar ediyor: Bu güven oluşturur ve yalnızca tamircinin ne yaptığını bildiğini değil, aynı zamanda ne bulduğunu, nedenini bilmenizi istediğini de gösterir. tamir edilmesi gerekiyor ve eğer buna değerse. Dükkan, özellikle pahalı bir şey teşhis ettiklerinde, onarımı size göstermek için gönüllü olmazsa, o zaman görmeyi talep ettiğini söylüyor. Unutma! Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur? sorusunun kilit noktası şudur. Bu senin paran, senin araban.

Daha iyi bildiğini iddia eden bir mağazaya değil, aracınızın kullanım kılavuzuna güvenin.

Aracınızın planlı bakımı, torpido gözünde siyah beyaz olarak yer almaktadır. Arabayı yapan üreticiden daha iyi bildikleri için X veya Y’ye “ihtiyacınız” olduğunu söyleyen bir tamirciye veya tamirciye güvenmeyin ⏤ çünkü bilmiyorlar, küçük bir istisna dışında: Yağ. Nerede yaşadığınıza ve nasıl sürdüğünüze bağlı olarak (çekiyormuş gibi), yağı kullanım kılavuzunda belirtilenden daha sık yenilemeniz gerekebilir. Ve yine, sizi ve nasıl sürdüğünüzü bilen iyi bir mağaza, kılavuzdan biraz farklı olabilecek önerilerde bulunacaktır. Sorun yok. Sadece, kullanım kılavuzunda listelenmeyen çok sık bakım öneren bir tamirciye güvenmeyin. Dürüst ve Ucuz Araba Tamircisi Nasıl Bulunur? sorusunun cevabı işte bu ince noktalarda gizlidir. Experix‘e her türlü sorunuz için buradayız!