vezirköprü oto ekspertiz
Experix Vezirköprü Bayi
Kurumsal, Garantili Profesyonel Oto Ekspertiz
konum
hemen ara
shbet
whatsapp
Antalya Oto Ekspertiz Merkezi 2

Vezirköprü Neden Oto Ekspertiz’de Bizi Tercih Ediyor?

Vezirköprü Oto Ekspertiz firmamız kurumsallığını korumak için kalite politikamız gereğince randevuyla hizmet vermektedir. Araç inceleme, ve gerekli tüm işlemlerini tamamladıktan sonra Prosedürüne uygun bir şekilde ekspertiz raporu düzenler. Sizde her biri kendi alanında uzman ekibimizle iletişime geçerek bizden randevu alabilirsiniz. Araç inceleme ve kontrolleri sonrasında aynı gün içinde ekspertiz raporunuz çıkmaktadır. Sizde Vezirköprü ve çevresinde yaşıyorsanız ve  size en yakın oto ekspertiz nerde diye merak ediyorsanız, bizimle iletişime geçerek, oto ekspertiz fiyatları ve hizmetlerimiz  hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Unutmayın! Vezirköprü’nün tüm ilçelerinde yaşıyorsanız size bir telefon mesafesindeyiz. Türkiye’nin en iyi oto ekspertiz firması olma yolunda hızla ilerleyen kurumsal bir firma olarak Vezirköprü ilinin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Firmamızın bu özelliklerinden haberdar olan Vezirköprü ili ve ilçesinin sakinleri düzenli ve sıklıkla bizi tercih etmektedir. Sizlere  kalite belgeli oto ekspertiz hizmeti verirken firmamıza Vezirköprü’nün hangi noktasından gelmiş olursanız olun, en ufak bir ayrıcalık yapmadan aracınıza gözümüz gibi bakmaktayız. Müşteri odaklı bir hizmet her sektörde olduğu gibi ekspertiz sektörü içinde de şarttır.

Oto Ekspertiz Konusunda Tecrübe Her Şeydir!

Tecrübe ve bilgi birikimine dayanan oto ekspertiz  sektöründe araç modelleri konusunda bilgi sahibi olmadan bu hizmeti vermek pekte mümkün görünmemektedir. Sürekli altını çizdiğimiz gibi konu da Vezirköprü’de çevre il ve ilçelerinde sayısız araca ekspertiz hizmeti verdiğimizdir. Bu yalnızca rakamsal bir detay değildir. Altını çizdiğimiz ekspertiz sektöründe tecrübe her şey derken bu sayısız marka ve modeldeki araç demektir. En pahalı araç modelinden tutunda en ucuz araç modeline kadar pek çok fazla marka ve modeldeki araçları kapsamaktadır. Firmamıza getirilen araçlar bize her geçen gün biraz daha tecrübe kazandırmaktadır. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan ekibimiz son teknolojik ekipmanlarımız ve şeffaf hizmet anlayışımız bizim en güvenilen, ve en çok tercih edilen ekspertiz firması olarak daha da çok tecrübemizin kazanmamızı sağlamaktadır. Sürekli kazandığımız sektörel tecrübe nedeniyle Vezirköprü’de en çok tercih edilen oto ekspertiz firmaları arasında yer almaktayız.

Vezirköprü’da En İyi Oto Ekspertiz Firması

Kurumsal Oto Ekspertiz Experix Bayi Vezirköprü

Vezirköprü Ekspertiz Hizmeti almak için Hemen Randevu Alabilirsiniz. En iyi Hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz de Neler Yapılır?

Vezirköprü Oto Ekspertiz firması geçmişte aracınıza ait bir hasar olup olmadığına bakacaktır. Oto ekspertiz hizmetlerimiz şunlardır;

 • Araç Boyası kontrolü
 • Araç alt bölümünün kontrolü
 • Dış kondisyon(ODB) testi
 • Araç motor testi
 • Araç iç kontrol (Diagnostic )testi
 • Araç beyin elektronik testi
 • Süspansiyon Testi
 • Hasar dosya no sorgulama

Tüm bu işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirecek olan firmamızı tercih etmeniz son derece önemli olacaktır. Hangi uygulamanın ne kadar fiyatla gerçekleştirileceğini sorgulamak için bizlerden destek alabilirsiniz.

Ekonomik Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

Standart Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

Profesyonel Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • İç Konfor Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

 • Conta Test (Gerekli Görülürse)

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

Elite Paket

Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

 • Airbag Kontrol

 • Conta Test (Gerekli Görülürse)

 • 1 Ay 1000 Km Garanti

 • Yol Yardım Hediye

HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

Vezirköprü Oto Ekspertiz Fiyatları

Vezirköprü Oto Ekspertiz firmamız bünyesine gerçekleştirdiğimiz oto ekspertiz işlemleri kapsamında aracın geçmişinde karışmış olduğu kazalar ya da araç arızası sebebiyle aracın fiziki kondisyonu ve mekanik aksamında değişen parçaları hakkında detaylı kontroller yapılmaktadır. Böylelikle sonrada araçta oluşabilecek hasarlar nedeniyle maddi kayıp yaşamazsınız.  Bu noktada Vezirköprü civarında verdiğimiz teknolojik ekipmanlarla verdiğimiz oto ekspertiz hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Piyasa koşullarındaki en makul fiyatlar için bize web sitesi üzerindeki iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Firmamızdan almış olduğunuz hizmet çeşidini  göre değişkenlik gösterse de piyasadaki en makul rakamları  biden duymanız mümkün olacaktır.  Oto ekspertiz hizmeti öncesinden net bir rakam ve hizmet detayı hakkında bilgi alabilmek mümkün olacaktır. Firmamız Vezirköprü ve çevresinde en uygun fiyatlarla ekspertiz hizmeti vermektedir. Oto ekspertiz  fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Vezirköprü Kurumsal Ekspertiz Hizmeti

Kurumsal bir çatı altında size en iyi oto ekspertiz hizmet vermek için buradayız. Amacımız siz değerli müşterilerimize tarafsız ve şeffaf hizmet anlayışı  ile hizmet vermeniz yanı sıra teknolojik ekipmanlarla donatılmış olan firmamız ile Vezirköprü ilinin en donanımlı merkezi olmaktır. Günden güne artmakta olan müşteri potansiyelimiz ile en iyi ve en güvenli hizmeti vermek ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Sizde Vezirköprü ilinde iseniz bizi ziyaret etmeden araç almaya karar vermeyin. 2.el araç alım satımında en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biride aracın mutlaka bir ekspertize götürülerek tüm test ve kontrollerini yaptırmaktır.

Vezirköprü Kalite Belgeli Oto Ekspertiz Hizmeti Burada!

Bizden alacağınız oto ekspertiz hizmeti ile birlikte satın almak istediğiniz araç hakkındaki geçmişte yapılan işlem detayını araç arıza ve hasar durumunu öğrenebilirsiniz. Vezirköprü’nün en iyi oto ekspertiz firması olarak kalite belgeli oto ekspertiz ile almak istediğinizde araçlarınız uzman ekibimiz ve son teknolojik makinelerle incelemesi tam kapsamlı olacak şekilde gerçekleştirilir. Son sistem elektronik makinelerle yaptığımız bu işlemde araç hakkındaki tüm detayları öğrenebilirsiniz.  Araç almadan önce değişen parçaları ya da varsa boyalı parçaları görebilir aracın piyasa değerini doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Vezirköprü’de En İyi Oto Ekspertiz Hizmeti Nerde Veriliyor?

Samsun Vezirköprü’de 2. El e araç alım satımı yapmak isteyenlerin en çok karşılaştığı sorunlardan biride araç arızasının resmi belgeyle kayıt altına alınmamış olmasıdır.  Bu anlamda uzman oto incelemesi yapan ekibimizden yardım alabilmek için tek yapmamız gereken bizi aramak ve en uygun tarihe randevu oluşturmak olacaktır. Bu sayede araç almadan önce raporla sunulacak araç analiz sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Araç test adımlarını öğrenmek ve oto ekspertiz hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede araç geçmişinde yapılan işlemlerle ilgili bilgilere ayrıntılı olarak yer verilecek işlemlerde sizin araç alımında daha sağlıklı karar vermenizi sağlayacaktır. Vezirköprü ili ve çevre illerde vermiş olduğumuz oto ekspertiz hizmetlerini en uygun fiyat garantisiyle alabileceğiniz firmalardan birisi olarak yolumuza devam etmekteyiz. Sektör içerisinde cazip fiyatlara kalite hizmet alabileceğiniz firmamızdan alacağınız oto ekspertiz hizmeti sayesinde kendinizi çok daha güvende ve rahat hissedeceksiniz. Ayrıca firmamızdaki hizmet içeriklerini çok daha ve geniş ve kapsamlı şekilde öğrenmek fırsatını da elde edeceksiniz. Araç, marka ve modeline göre değişiklik gösteren olan işlem detayları ve fiyat bilgisini de elde edebilirsiniz. Sizde Vezirköprü’de en İyi oto ekspertiz hizmeti nerde veriliyor? Diyorsanız firmamızı aramayı geciktirmeyin.

Vezirköprü Oto Ekspertiz Raporu

Ancak alım satım yapılırken en çok yaşanılan sorunlardan biride araç kazalarının yeni alıcılardan gizlenmesidir. Bunun altında yatan en önemli sebep ise, araç hasarı ve kaza raporları kayıt altına alınmamasıdır. Bu da 2. El araç almak isteyen kişileri zor durumda bırakabilmektedir. Böyle durumlarla karşılaşmamak için ekspertiz raporu için firmamızdan randevu talep edebilirsiniz. Uzman ekibimiz araç ile ilgili tüm incelemeleri detaylı bir şekilde yapacaktır.  Bu incelemeler sonrasında aracın geçmişte karışmış olduğu kaza ve tüm arıza işlemlerine yönelik raporlama hizmetleri tarafsız bir şekilde size sunulacaktır. Vezirköprü ilinde firmamızdan alacağınız oto ekspertiz hizmetleri ile 2. El araç alımlarını çok daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Son sistem makinelerimizle a detaylı bir şekilde araç incelemesi yapan uzman ekibimiz raporları kusursuz olarak hazırlanmasına olanak sağlamaktadır. Firmamız Vezirköprü ilinde kusursuz raporlama hizmeti sunmaya devam edecektir. En kaliteli, en iyi ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız bize hemen ulaşmaya bakın!

Oto Ekspertiz Hizmeti Öncesi Ve Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oto ekspertiz hizmeti öncesi ve sonrasında nelere dikkat edilmelidir? Sorusunun yanıtını sizlere en şeffaf haliyle aktarmaya devam ediyoruz. 2. El araç alım satışında en sık yaşanan sorunlarla ilgili detaylı bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz. Size vermiş olduğumuz bu bilgiler sayesinde araç alım satım işlemleri sonrasında ilerde sizin için maddi kayıplara neden olabilecek arıza ve kusurları da öğrenmiş olacaksınız. Bu anlamda uzman araç incelemesi hizmeti verecek olan ekibimiz, araçta olan eksiklikleri raporlarda vurgularken,  size en doğru ve tarafsız bilgi verecektir. Siz de garantili ve eksiksiz raporlar dahilinde oto ekspertiz işlemlerinizin gerçekleşmiş olacağına yakinen görmüş olacaksınız. Şeffaf hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önem verdiği konulardan yalnızca bir tanesidir. Her koşulda müşterilerine garantili ve uygun fiyat avantajları sunan firmamız güvenilir raporlama hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu sayede vaktinizde paralarınıza boşa gitmeyecek. Uzmanlarımız tarafında son teknolojik makinelerle yapılan inceleme ve kontroller sonrası araçla ilgili tüm detayların yer aldığı profesyonel raporlama sonuçlar siz değerli müşterilerimizi bekliyor olacaktır.

Vezirköprü Oto Ekspertiz

Vezirköprü Oto Ekspertiz Fiyatları 250 lira ile 1350 lira arasında değişmektedir.

Vezirköprü Oto Ekspertiz Paketleri arasında Conta Testinden, Kaporta, Motor ve Airbag Kontrollerine kadar tüm paketler mevcuttur.

Vezirköprü Oto Ekspertiz Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Bayisi ve Kurumsal bir Markadır.

Vezirköprü oto ekspertiz Garantili olarak oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır?

Vezirköprü oto Ekspertiz Notere Yakın Mesafesindedir.