BİNGÖL OTO EKSPERTİZ

Otomotiv teknolojileri devamlı olarak gelişmektedir. Bundan dolayı araçlarda elektronik uygulamalar daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Oto ekspertiz test cihazları her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Oto ekspertiz arıza tespit cihazları her marka ve modelden araçlar için uygundur. Bilgisayarlı arıza tespit cihazları kullanılarak araç geçmişi hakkında detaylı bilgi vermektedir.  Bingöl oto ekspertiz otomobiller üzerinde yeni sistemlerin yaygınlaşması ve daha sıklıkla kullanılması nedeni ile profesyonel arıza tespit profesyonel arıza tespit cihazlar araçlara zarar vermeden güvenli bir şekilde oto ekspertiz hizmeti verilmektedir.

Oto ekspertiz işlemleri 2. El araçlar için yapılmaktadır. Araç geçmişini öğrenmek isteyen alıcı geçmişte araçta bir hasar oluşmuş mu, değişen bir parçası var mı, araç değer kaybı yaşamış mıdır gibi soruların cevaplarını almak ister. Araç alımlarında alıcının ve satıcının güven ile alışveriş yapmalarının en önemli detayı olan arıza raporunu güvenle oto ekspertiz yaptıran kişiye sunulur. Bingöl oto ekspertiz firması son teknolojik cihazlarla hizmet sağlamaktadır bundan dolayı raporlarınız yüzde yüz gerçek verileri içermektedir.

Oto ekspertiz firmalarında önemli olan tarafsızlık ilkesidir. Oto ekspertiz yapan firma alıcının ya da satıcının tarafını tutamaz. Araç geçmişi hakkında bilgilerin %100 gerçekliği yansıtması gerekir. Bingöl oto ekspertiz firması sayesinde elde etmiş olduğunuz rapor tüm bu özellikleri taşımaktadır. Oto ekspertiz raporu detaylı bir şekilde yapılan bütün işlemleri içermelidir ve karşılaşılan durum hakkında  bilgi elde edilmelidir.

2. el araçlarda kesinlikle yapılması gerekli olan bir işlemdir. Araçta şu an bir arıza varsa ya da arabada kısa süre içerisinde oluşabilecek bir arıza varsa bu konular hakkında bilgi edinebilirsiniz. 2. El araçlarda değişen parçada oldukça fazla olabiliyor satıcı bu konu hakkında size bilgi vermediyse bunu Bingöl oto ekspertiz ustalarının incelemeler yapması sonucunda öğrenebilirsiniz. Araçta değişen parça önemli bir parça olabilir ve bu aracın değerini düşürebilir. Satıcı bunun için sizden bu bilgileri saklamış olabilir bu gibi durumlarla karşı karşıya kalınmaması için aracınıza oto ekspertiz yaptırmanız şarttır.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ FİYATLARI

2. el araç almak isteyen kişi kendisini garanti altında hissetmek ister. Çünkü alacağı aracın geçmişte hangi durumda olduğunu bilmek ister. Geçmişte araç hasar almış olabilir, değer kaybı yaşamış olabilir, şu an önemli bir arızaya sahip olabilir tüm bunların cevabını almak için oto ekspertiz işlemleri şarttır. Bingöl oto ekspertiz fiyatları herkesin bütçesine uygun olarak oluşturulmuştur.

Kurumsal bir firma olan bu oto ekspertiz firması tarafsızlık ilkesi benimseyerek en doğru raporu elde etmenizi sağlar. Bu işlemleri yaparken alanında uzman ustalarla çalışarak son teknolojik cihazları kullanır. Oto ekspertiz fiyatlarını da bu işlemlerine göre belirler. Bingöl oto ekspertiz firması piyasadaki diğer oto ekspertiz firmalarına göre daha uygundur ve daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bundan kaynaklı olarak en iyi hizmeti alarak uygun fiyat ödemesi yapabilirsiniz.

Bingöl oto ekspertiz firması tüm işlemler için ayrı ayrı fiyat belirlemesi yapmıştır. Yaptıracağınız işleme göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Yaptıracağınız işlemleri fiyatına göre isterseniz arttırabilirsiniz isterseniz azaltabilirsiniz. Temel oto ekspertiz işlemlerini yaptırdıktan sonra ekstradan da oto ekspertiz işlemleri yaptırabilirisiniz.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ PAKET FİYATLARI

Bingöl oto ekspertiz firması oto ekspertiz işlemleri yaptıracak olan müşterilerine paket imkanlarıda sunmaktadır. Oto ekspertiz paketleri oluşturulurken kademe kademe her alan düşünülerek yapılmıştır. Kullanılan cihazlar, usta sayısı ve işlemler göz önünde tutulur ve paket fiyatları bunlara göre belirlenir.  Paket fiyatları en uygun fiyattan başlayıp lüks fiyata kadar artmaktadır.

Temel oto ekspertiz işlemleri fiyatları uygun fiyatlar üzerinden belirlenir. 2. El araç alacak kişiler bu paketleri inceleyerek kendi bütçelerine uyan paketleri tercih ederek oto ekspertiz yaptırabilirler. Bingöl oto ekspertiz firması paketleri müşterilerine tek tek anlatarak işlemlerin detaylarından bahseder. Hangi cihazlar kullanılacak, kaç tane usta kullanılacak, hangi işlemlerden geçecek işte bu soruların cevabını firmanın uzmanları tarafından verilmektedir.

Bingöl oto ekspertiz firması sayesinde daha uygun fiyata birçok işlem yaptırabilirsiniz. Bu sayede oto ekspertiz yaptırılan aracın geçmişi hakkında detaylı bir bilgiye sahip olursunuz. Oto ekspertiz işlemlerinde ayrıntıları yakalamak oldukça önem içermektedir. Arıza durumu varsa hemen tespit edilip rapora işlenmelidir. Tüm bu detaylı işlemleri sizin seçmiş olduğunuz paketteki işlemlere göre değişiklik göstermektedir.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ CİHAZLARI

Bingöl oto ekspertiz firması her işlem için farklı cihaz kullanmaktadır. Oto ekspertiz işlemlerinde son teknolojik cihazlar kullanılması oldukça önem içermektedir. Boya kontrol işlemi yapılırken boya ile ilgili cihaz kullanılır, motor ile ilgili bir kontrol yapıldığında motor ile ilgili cihaz kullanılır. Her alanın cihazı birbirinden farklıdır. Tüm bu cihazlar ayrı ayrı ilgili işlem için kullanılır.

Bingöl oto ekspertiz firması her marka ve model araçların oto ekspertiz işlemlerinde farklı cihaz kullanılır. Her marka ve model araçların testini yapan oto ekspertiz firması sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanmış olduğu cihazlar sayesinde en gerçekçi verilere dayanan bir rapor hazırlamaktadır. Bu cihazlar sayesinde elde etmiş olduğunuz bilgiler son derece doğrudur ve rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Bingöl oto ekspertiz cihaz tercihi yaparken en kalitelisini seçer. Çünkü oto ekspertiz yaptıracağı müşterileri için son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu sayede müşterilerinin memnuniyetini kazanır. Sadece bir cihaz ile oto ekspertiz yapan firmalara kesinlikle güvenmeyiniz. Oto ekspertiz yaptırmadan önce hangi işleme hangi cihaz kullanılıyor ve cihazın markasının ne olduğunu sorunuz.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ BOYA KAPORTA KONTROLÜ

Bingöl oto ekspertiz firması oto ekspertiz yaptırmak isteyen müşterilerine işlem öncesi detaylı olarak bilgilendirme yapar. Oto ekspertiz işlemlerinde hangi aşamalar uygulanacak, hangi cihazlar kullanılacak ve kaç usta tarafından kontrolü sağlanacak hepsi hakkında tek tek bilgi verilmektedir. Oto ekspertiz işleminde ilk kontrol kaporta kontrolüdür. Çünkü kaporta aracın dış kısmını kaplayan ve ilk göze çarpan yerdir. Kaporta sayesinde aracın motoru ve mekanizması korunmaktadır.

Araçlar darbe aldıkları zaman ilk etkilenen yer araçların kaporta kısmıdır. Kaporta sayesinde motor ve mekanizmalar daha az hasar alır ya da hiç hasar almazlar. Bingöl oto ekspertiz  kaporta ustaları aracın kaporta bölümünü iyice inceleyerek cihaza bağlarlar araçta tespit yaparak rapor haline getirirler. Bu raporda ayrıntılı olarak tüm bilgiler yer almaktadır.

Kaporta testinden sonra araç boya kontrolüne alınır. Boya kontrolünde aracın temiz olması oldukça önemlidir. Temiz araca yapılan boya kontrol işlemi daha doğru sonuçlar vermektedir. Eğer araç kirli ise boya kontrol işlemleri doğru sonuç vermeyebilir. Bingöl oto ekspertiz ustaları ilk önce aracı çıplak göz ile test ederler daha sonra araç için oluşturulmuş özel ışıklı odaya alınarak daha kapsamlı bir inceleme yapılır. En son araç cihaza bağlanır ve bütün her yeri kontrol edilir tüm bu işlemler son bulduktan hemen sonra ustalar tarafından rapor hazırlanır.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ MOTOR MEKANİK KONTROLÜ

Bingöl oto ekspertiz işlemlerinde sıra motor ve mekanik kontrolüne geldiğin de araç lifte alınır. lifte alınan araç ilk işlem olarak çalıştırılır. Buradaki amaç ilk çalışma anında motordan çıkan sesi dinlemek içindir. Motordan değişik ses geliyorsa ya da araçta herhangi bir titreme varsa bu usta tarafından rapora detaylı bir şekilde yazılır.

Ardından araç lifte kaldırılarak Bingöl oto ekspertiz ustaları tarafından motorun iç aksamı kontrol edilir. Herhangi bir arıza içeriyor mu ya da arızaya yol açacak bir hasarı bulunuyor mu bakılır. Daha sonra işin mekanik kısmına geçilir ve tüm bu işlemler için son teknolojik cihazlar kullanılır. Kullanılan bu cihazlardan çıkan veriler sonucunda bir rapor hazırlanır.

Bingöl oto ekspertiz işlemlerinin en uzun sürdüğü kontrol bölümüdür. Motor ve mekanik bölümünde birçok parça olduğu için kontrol aşaması diğer işlemlere göre daha uzun sürmektedir. Bu aşamanın raporlaması da detaylı ve uzun bir şekildedir. Aynı zamanda motor ve mekanik bölümünde ciddi bir problem varsa eğer usta tarafından ekspertiz yaptıran kişiye bilgi verilmektedir.

Eskisehir Ekspertiz Merkezi

Bingöl oto ekspertiz

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ AİRBAG KONTROLÜ

Bingöl oto ekspertiz airbag ustası işini titizlikle ve dikkatle yapmaktadır. Öncelikli olarak hava yastığı kontrolü yapılacak olan parça sökülür. Daha sonra emniyet kemeri ve kablolardaki dirençler kontrol yapılır. Aynı zamanda airbage ait olan beyinin orijinal olup olmadığı konusunda kontrol sağlanır. Airbag kontrolü yapılacağı zaman teknik bir teste tabi tutulurken bu teknik kontrol sırasında sensörlerin çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

Bingöl oto ekspertiz ustaları bunların yanı sıra infilatör olarak bilinen kimyasal gaz dolu tüp olarak bilinen parça kaza anında hava yastığının şişmesine yaramaktadır. Bu kimyasal gaz dolu olan tüpün bileşenleri de kontrol edilmelidir. Airbag kontrolü için bu ayrıntılar oldukça önem içermektedir.

Elektronik kart olarak bilinen hava yastığını doğru zamanda açılması için program yapan parçalardan söz edilmektedir. Bu parçanın da testi sırasında titiz bir tetkikten geçirilmesi muayene işlemlerinin yeterliliği konusunda önem taşımaktadır. Bingöl oto ekspertiz ustaları bütün parçaların hatasız bir şekilde çalışması şartken herhangi birinde oluşabilecek arızalar ciddi problemlere yer açabilir. Bundan kaynaklı olarak kontroller sırasında dikkatli bir yaklaşım oldukça önemli hale gelmiştir.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ CONTA TESTİ

Bingöl oto ekspertiz ustaları motor üst kapağı ve motor bloğu arasında bulunan silindir kapağı contası, motor yağı ve motor suyu arasında paravan görevi görür. Conta yanık testi contanın bu paravan işlevini görüp görmediğini göstermektedir. Eğer conta üstünde kırılma ya da çatlama varsa zamanla soğutma suyu motor yanma odasında bulunan gazların birbirine karışmasını sağlar.

Çatlamanın zamanla genişlemesiyle silindir kapak contası yanar ve motor yağı ve motor suyu birbirine karışır. Araç motorunda bulunan soğutma suyunun azalması ile motor ciddi oranda zarar görür ve motor çalışmaz hale gelir. İşte bu testin tüm aşamalarını Bingöl oto ekspertiz ustaları ince bir titizlikle yapmaktadır.

Aracın ciddi derecede hasar görmemesi için alınabilecek ilk önlem conta yanık kontrolüdür. Bu kontrol sayesinde conta üzerinde bulunan en ufak çatlamanın bile Bingöl oto ekspertiz ustaları tarafından tespit edilmesini sağlar. Bu sayede ustalar yanma oluşmadan contanın değişmesi gerektiği bilgisini verirler. Böylelikle motorda zarar görmemiş olur.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ ARIZA TESTİ

Bingöl oto ekspertiz firması arıza tespit konusunda bir numaradır. En ufak arızayı bile zamanında tespit edebilen oto ekspertiz firması adından sıklıkla bahsettirmektedir. Arıza tespiti araçlar için oldukça önem taşımaktadır. Arızanın nerede olduğu ve ne kadar bir ciddiyet taşıdığı önemlidir. Arıza tespit cihazı sayesinde hemen tespit yapılır ve raporlanır.

Bingöl oto ekspertiz ustaları arıza kontrollüne önem vermektedirler. Arıza kontrolü sayesinde erkenden tespit edilerek ciddi hasarların önüne geçilebilir. Eğer arıza tespit edilemezse motor bozulmasına kadar giderek araç çalışmaz hale gelir.

2. el araç alım işlemlerinde oto ekspertiz kontrolleri oldukça önemli olduğunu görüyoruz. Bingöl oto ekspertiz firması arıza tespit işlemlerini incelikle ve titizlikle yapmaktadırlar. Bu sayede arıza tespit edilip detaylı bir şekilde rapora aktarılır ve oto ekspertiz yaptırmış olan kişiye teslim edilir. Arıza tespitini yapan usta tarafından da oto ekspertiz yaptıran kişi birebir bilgilendirilir.

BİLGÖL OTO EKSPERTİZ RAPORU

Bingöl oto ekspertiz ustaları tarafından hazırlanan oto ekspertiz raporu tamamen tarafsızlık anlayışı benimsemektedir. Oto ekspertiz raporu hazırlayan firmanın tarafsız olması iki tarafında hakkını koruduğu anlamına gelmektedir. Hem alıcının hem satıcının hakkını koruyan rapor sayesinde alıcı bir karar vermektedir.

Eğer rapor taraflı bir şekilde hazırlanırsa alıcının ya da satıcının hakkı ihlal edilmiş olabilir. Bingöl oto ekspertiz kurumu tamamen kurumsal bir firmadır ve her iki tarafa da aynı şekilde yaklaşmaktadır. Oto ekspertiz yaptırmış olduğunuz firmanın kurumsal olması bu açıdan oldukça önemlidir. Bingöl oto ekspertiz oto ekspertiz firması piyasasındaki en güvenilir oto ekspertiz firmasıdır. Gönül rahatlığı ile oto ekspertiz yaptırabilirsiniz ve rapora göre karar verebilirsiniz.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ KURUMSAL MARKA

Bingöl oto ekspertiz kurumsal bir markadır. Alanında en iyisi olan oto ekspertiz sayesinde kaliteli bir hizmet alarak doğru bir rapor elde edersiniz. Kurumsal firmalar tarafsızlık ilkesini benimseyerek alıcının ve satıcının haklarını sonuna kadar korumaktadır. Bingöl oto ekspertiz ustaları işini layığı ile yaparak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Oto ekspertiz işlemlerinde ilk olarak detaylı bir bilgilendirme yapılır ve müşterinin istekleri üzerine yapılacak olan oto ekspertiz işlemleri belirlenir.

Son teknolojik cihazlar kullanılan oto ekspertiz testi sayesinde en gerçekçi verilere dayanan raporlar hazırlanır. Bu raporlama sayesinde araç alacak kişi daha sağlıklı kararlar verebilirler. Bingöl oto ekspertiz firması bu konuda titizlikle çalışarak detaylı bir testten geçirirler ve her ayrıntıyı raporlarlar. Kurumsal firmanın en iyi yanı da budur. Tamamen tarafsız en kaliteli hizmeti sağlamaktır.

BİNGÖL OTO EKSPERTİZ; EXPERİX KURUMSAL OTO EKSPERTİZ

Bingöl oto ekspertiz firması sayesinde oto ekspertiz işlemlerinizi en iyi şekilde yaptırırsınız. Oto ekspertiz işlemlerinden çıkacak olan rapor oldukça önemlidir. Çünkü bu rapora göre aracın değeri belirlenir ve aracı almak isteyen kişi alıp almama konusunda karar verir. Tamamen tarafsızlık ilkesini benimseyen oto ekspertiz firması iki tarafında hakkını sonuna kadar korumaktadır.

Bingöl oto ekspertiz markalaşmıştır ve piyasada en fazla tercih edilen oto ekspertiz firması olmuştur. En ufak arıza tespitini yapabilen ve tüm kontrollerini eksiksiz bir şekilde yerine getiren bir firmadır. Bu firma sayesinde kaliteli bir hizmet alarak gerçekçi bir rapora sahip olursunuz.

2. el araç alımlarında oto ekspertiz işlemleri oldukça önem içermektedir. Bu sayede aracın geçmişi hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Bingöl oto ekspertiz firmasının ustaları bu konuda son derece iyi hizmet sağlamaktadırlar ve araç geçmişi hakkında sizi son derece bilgilendirmektedirler. Kurumsal bir firma olan bu oto ekspertiz firması müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Kurumsal bir firma olması son derece güvenli bir firma olduğunu da göstermektedir. En doğru raporlamayı ve en gerçekçi verileri kurumsal firmalar yapmaktadır. Oto ekspertiz işlemlerinde güvenli bir belge elde etmek oldukça önemlidir. Kurumsal olmayan bir firmanın raporlaması güvenli olmayabilir.

Değerlendirme Notu