Canlı Sohbet
Adres Tarifi
experix-eskisehir-sanayi-subesi.png

Eskişehir Merkez Sanayi Şubesi

Kurumsal Hizmet Garantili Raporlama

experix-eskisehir-emko-sube.png

Eskişehir Emko Galeri Şubesi

Kurumsal Hizmet Garantili Raporlama

Adres Tarifi
Canlı Sohbet

Eskişehir Oto Ekspertiz

Eskişehir’in Kurumsal Oto ekspertiz markası olan Experix ile sizlere modern konsept ve en güncel yazılım teknolojilerine sahip, yerli ekipman ve cihazlar ile hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Eskişehir oto ekspertiz sektöründe güler yüzlü, alanında uzman ve profesyonel ustalarımızla, TSE 13805 HYB belgeli merkezimizde, garantili ve yol yardımı hediyeli ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

Experix oto ekspertiz logo

YOL YARDIMI HEDİYELİ

Tüm oto ekspertiz paketlerimiz yol yardımı hediyesi ile teslim edilir. 1 yıllık 3000 TL değerinde yol yardımı hediyesi, tüm oto ekspertiz merkezlerimizde, almış olduğunuz herhangi bir ekspertiz paketi dahilinde sizlere teslim edilmektedir.

GARANTİLİ EKSPERTİZ

Araçlarınız Alpha Assist anlaşmamız gereğince, kaporta ve motor kapsamında, sigortalı olarak ekspertiz işlemi gerçekleştirilir. profesyonel paketler için 1 Ay 1000 km, elite paketler için 3 Ay 5000 km garanti sertifikası ücretsiz olarak verilmektedir. 

TSE BELGELİ EKSPERTİZ

Oto ekspertiz hizmeti veren işletmeler için çıkarılan yasa gereği Eskişehir Oto Ekspertiz merkezimiz, TS 13805 standartlarında hizmet verip, Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. Tüm cihazlarımın kalibrasyonu gerçekleştirilmiş ve en güncel yazılıma sahiptir.

Eskişehir Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz

2. el araç alacaklar ya da aracını satacaklar için sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmeti dahilinde; motor performans testi, yanal kayma, süspansiyon kontrolü, airbag testi, km orjinalliği, alt takım kontrolü, boya ve kaporta incelemesi, fren testi ve 300+ farklı noktanın incelenmesi merkezimizde gerçekleştirilmektedir.

Motor Performans Testi

Motor Performans Testi

Motor elektroniği, sızdırmaları, üfleme, turbo, debriyaj, ısı, ses  ve 30+ farklı nokta incelenir.

OBD Beyin Kontrol

OBD Beyin Kontrol

Araç arıza tespiti, devre hataları, km geçmişi, airbag sensörleri, devre dirençleri ve 40+ farklı inceleme gerçekleştirilir.

Araç İç Dış Kontrol

İç Dış Kontrol

Direksiyon, ayna motorları, kapı kilitleri, tavan döşemesi, iç-dış aydınlatma, cam düğmeleri ve 65+ farklı nokta incelenir.

Boya Kaporta Kontrol

Boya Kaporta Kontrol

Kapı sacı, ön-arka tampon, boya hatası, ön kaput, tavan, boya mikron ölçümü ve tüm bağlantı noktaları incelenir.

Fren Testi

Fren Testi

Kampana durumu, bağlantı noktaları, disk, balata, fren tutuş mesafesi, ABS ve 25+ farklı bağlantı noktası incelenir.

Araç Alt Takım Kontrol

Alt Takım Kontrol

Direksiyon kutusu, aks boşlukları, radyatör, fan, egzoz, rot başı, şanzıman ve 50+ farklı nokta incelenir.

Yanal Kayma Testi

Yanal Kayma Testi

Ön takım kontrolleri, şase ölçümü, ön tertibat, yol tutuş ölçümü, rot ayarları ve dingil fark mesafesi test edilir.

Süspansiyon Kontrol

Süspansiyon Kontrol

Silindir muhafazası, amortisör güç ölçümü, denge çubukları, amortisör yağ kaçağı, mil, sabit aksı ve 20+ farklı ekspertiz noktası incelenir.

Eskişehir Oto Ekspertiz Fiyatları

TSE 13805 kapsamında oto ekspertiz raporunda bulunması zorunlu olan, kontrollerin dışında minimum 300 nokta ekspertiz uzmanlarımız tarafından kontrol edilerek, ekspertiz hizmetimi tamamlanır. Eskişehir Odunpazarı, Sivrihisar, Tepebaşı veya farklı lokasyonlardan gelecek olan müşterilerimiz için, en rekabetçi oto ekspertiz fiyatlarını sunuyoruz.

Ekonomik Paket

475 TL
Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

425 TL HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

425 TL

Standart Paket

650 TL
Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

585 TL HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

585 TL

Profesyonel Paket

950 TL
Kontrol Listesi
 • Motor – Mekanik Kontroller

 • Boya – Kaporta Kontrol

 • Araç Altı Kontroller

 • İç – Dış Kontroller

 • Dyno Motor Performans Testi

 • Fren-Süspansiyon-Yanal Kayma

 • OBD Arıza Tespit

 • Airbag Kontrol

 • Conta Test (Gerekli Görülürse)

855 TL HEMEN % 10 İNDİRİMLİ RANDEVU AL

855 TL

Yol Tarifi Al
Randevu Al

Eskişehir, Oto, Ekspertiz, Eskişehir Computest Oto Ekspertiz, Eskişehir Ekspertiz, Dyno Test, Eskişehir Oto Ekspertiz, Eskişehir Oto Ekspertiz, Eskişehir Oto Ekspertiz, Eskişehir Oto Ekspertiz Fiyatları, Eskişehir Oto Expertiz, Eskişehir Oto Check Up, Eskişehir Oto Test, Eskişehir Dinamometre 4 Çeker, Eskişehir Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Eskişehir Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Eskişehir , Eskişehir Mobil Oto Ekspertiz, Eskişehir Mobil Oto Ekspertiz, Eskişehir Oto Mobil Ekspertiz Fiyatları, Eskişehir Mobil Oto Expertiz, Eskişehir Mobil Oto Check Up, Eskişehir Oto Test, Eskişehir Mobil Dinamometre 4 Çeker, Eskişehir Mobil Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Eskişehir Mobil Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Mobil Eskişehir , Eskişehir Oto Ekspertiz, Eskişehir Oto Ekspertiz, Eskişehir Oto Ekspertiz Fiyatları, Eskişehir Oto Expertiz, Eskişehir Oto Check Up, Eskişehir Oto Test, Eskişehir Dinamometre 4 Çeker, Eskişehir Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Eskişehir Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Eskişehir , Eskişehir Mobil Oto Ekspertiz, Eskişehir Mobil Oto Ekspertiz, Eskişehir Oto Mobil Ekspertiz Fiyatları, Eskişehir Mobil Oto Expertiz, Eskişehir Airbag Kontrol, Eskişehir Conta test, Eskişehir airbag bakan ekspertiz, Eskişehir oto ekspertiz Yorum, Eskişehir oto Ekspertiz Tavsiye, experix Eskişehir, kurumsal oto ekspertiz Eskişehir, garantili oto ekspertiz Eskişehir, sigortalı oto ekspertiz Eskişehir, tse belgeli oto ekspertiz Eskişehir