cerceve
gimat
randevual
konum tarifi
whatsapp 1
hemen ara

Sincan
Vega Otonomi Bayi

Yetkili : NURİ ÖZOĞLU
Adres: Plevne, Çatalca Sokağı No:12/4, 06934 Sincan/Ankara
Tel: 0544 282 97 31
Çağrı Merkezi: 444 02 26

Vega Otonomi Sincan Oto Ekspertiz

Kurumsal oto ekspertiz markası olan Experix güvencesi ile 2. el araç alım satımlarını güvenle gerçekleştirin. TSE 13805 HYB belgeli merkezlerimizde Garantili ve tam kapsamlı ekspertiz paketleri ile Sincan oto ekspertiz hizmetlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Vega Otonomi Sincan ve çevresindeki bölgelerde hizmet veren bayilerimizle iletişime geçerek randevu alabilir ya da oto ekspertiz paketleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sincan Ekspertiz Hizmetleri

Sincan Ekspertiz En iyi usta, Tarafsız ve güvenilir oto ekspertiz hizmeti veren firmamız Sincan Oto Ekspertiz, sıfır ve 2. el araçlarınızı profesyonel olarak muayene eden kurumsal bir firmadır. Ankara Sincan çevresinde hizmet veren firmamız, tüm araç muayene işlemlerinde son teknolojik cihaz ve makineler kullanmaktadır. Oto ekspertiz işlemlerini uygun fiyatlarla hizmetinize sunan firmamızda oto ekspertiz raporu kurumsal ve resmi rapor niteliği taşımaktadır. Firmamızın hazırladığı oto ekspertiz paketlerimizden birini seçerek oto ekspertiz işlemlerinizi hemen başlatabilir, oto ekspertiz raporunuzu aynı gün içinde teslim alabilirsiniz. Oto ekspertiz işlemlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sincan Oto Ekspertiz Nedir?

Oto ekspertiz işlemleri araçların detaylı olarak incelendiği işlemlerden oluşur. Bu işlemler, birçok kontrol ve testlerden meydana gelir. Kontrol ve testlerin sonucunda araçla ilgili en doğru bilgilere ulaşılmaktadır. Sincan oto ekspertiz firmamızda tüm kontrol ve testlerimiz uzmanlarımız tarafından uygulanır. Kontrol ve testlerimizin sonuçları rapor haline getirilerek tarafınıza sunulur. Bu rapor aracınızda herhangi bir sorun olup olmadığını ve aracın durumu hakkında detaylı bilgi veren resmi bir rapordur. Bu rapor aracınızın durumu hakkında size ayrıntılı olarak bilgi verir. Aracınızla ilgili en tarafsız ve gerçek bilgilere ulaşmak için Ankara Sincan oto ekspertiz firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Nedir?

Oto ekspertiz, bir araçla ilgili ayrıntılı bilgilerin toplandığı muayene işlemidir. Bu muayene bir aracın motordan kaportasına, fren sisteminden aracın bilgisayar sistemine kadar tüm parçaların detaylı incelenmesini kapsar. Oto ekspertiz uzman oto ekspertiz firmaları tarafından sunulan tarafsız ve güvenilir bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde 2. araç satın almak isteyen alıcıların mağdur olmaları önlenir. Oto ekspertiz işlemleri bilgisayarlı makineler ve son teknoloji ürünü cihazlarla uygulanır. Bu işlemler sonucunda bir araçla ilgili tüm önemli bilgilere ulaşılır. Aracın daha önce kaza yapıp yapmadığı, kilometresiyle oynanıp oynanmadığı, kaportasının boyanıp boyanmadığı gibi kritik öneme sahip bilgiler, ancak oto ekspertiz kontrol ve testleri ile öğrenilebilmektedir. Sincan Oto Ekspertiz firmamız kontrol ve testlerin sonuçlarını sizlere tarafsız bir şekilde sunmaktadır. Araçlarınızın muayenesinde tüm kontrol ve testlerimizin sonuçları, uzmanlarımız tarafından hazırlanan oto ekspertiz raporunuza aktarılmaktadır.

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Sincan Oto Ekspertiz firmamızda sunulan oto ekspertiz işlemleri çeşitli kontrol ve testlerden oluşmaktadır. Firmamızda uygulanan oto ekspertiz sürecinin ilk aşaması boya ve kaporta kontrolünden oluşur. Boya ve kaporta kontrolünde, hassas mikron cihaz kullanılarak kaportanızdaki boyanın ölçümü yapılır. Araçta sonradan boyanmış bir alan varsa bu kontrol sayesinde belirlenir. Aracınıza uygulanan diğer test ve kontroller ise süspansiyon testi, aracın iç ve dış kontrolleri, aracın bilgisayar ve elektronik sisteminin kontrolleri, fren testi, yanal kayma testi, akü testi, diagnostik test gibi temel oto ekspertiz testleridir. Fren testlerinde aracınızın fren diskleri incelenir ve aracınız bilgisayarlı ölçüm cihazımıza bağlanarak aracın fren gücü test edilir. Motor testinde motor ve motorla bağlantılı olan tüm parçalar incelenir. Araç lifte alınarak yukarıya kaldırılır ve aracın alt kısmı da ayrıntılı olarak kontrol edilir. Süspansyiyon testinde ise aracınızın amortisörlerinin gücü test edilir. Aracın yol tutuş gücü bu test ile ölçülür. Yanal kayma testinde ise aracınızın 1 km’lik yol sürüşü boyunca sağa veya sola kayma durumu test edilir. Eğer araçta kayma varsa bunun neden kaynaklandığı da tespit eidlmektedir. Firmamızda uygulanan tüm bu test ve kontroller sonucunda elde ettiğimiz bilgiler raporlanır. Oto ekspertiz raporu olarak adlandırılan bu raporda aracınızla ilgili topladığımız tüm bilgiler tarafsız bir şekilde yer almaktadır. Firmamızda yapılan tüm testler sertifikalı ve deneyimli uzmanlarımız tarafından, gelişmiş cihazlarla uygulanmaktadır.

WhatsApp Image 2024 02 20 at 15.04.18 1 scaled

sincan vega otonomi bayi

Sincan Oto Ekspertiz
Sincan Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto ekspertiz işlemlerinde deneyimli olan firmamız Sincan Oto Ekspertiz, en uygun fiyat ve güven anlayışıyla çalışmaktadır. Firmamız oto ekspertiz işlemlerini her bütçeye ve ihtiyaca uygun paketlerle hizmetinize sunmaktadır. Firmamızda oto ekspertiz hizmeti alabileceğiniz 4 temel paket bulunmaktadır. Bunlar ekonomik paket, standart paket, profesyonel paket ve elite pakettir. Ekonomik paketimiz temel oto ekspertiz işlemlerinden oluşmaktadır. Ekonomik pakette motor ve mekanik kontrol, boya ve kaporta, Dyno Motor performans testi bulunmaktadır. Standart paketimizde oto ekspertiz raporu almak için gerekli kontrol ve testler yer almaktadır. Standart paketimizde yer alan test ve kontroller; motor ve mekanik kontroller, boya ve kaporta kontrol, araç altı kontroller, iç ve dış kontroller, dyno motor performans testi, fren – süspansiyon – yanal kayma testi ve OBD arıza tespit kontrolüdür. Profesyonel ve elite paketlerimizde standart pakette yer alan kontrol ve testlere ek olarak ise ayrıntılı test ve incelemeler yer almaktadır. Profesyonel ve elite paketlerde aracınız çok detaylı ve kapsamlı bir biçimde incelenmektedir. Oto ekspertiz raporu alabilmek için almanız gereken minumum paket ise standart pakettir. Elite paketimizde kontrol ve testlere ek olarak sigorta ve garanti hizmetleri de sunulmaktadır. Bu paketlerin dışında test ve kontrollerimizi ayrı olarak da yaptırabilirsiniz. İhtiyacınız olan oto ekspertiz test ve kontrolleri konusunda daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Motor Performans Testi

Motor Performans Testi

Motor elektroniği, sızdırmaları, üfleme, turbo, debriyaj, ısı, ses  ve 30+ farklı nokta incelenir.

OBD Beyin Kontrol

OBD Beyin Kontrol

Araç arıza tespiti, devre hataları, km geçmişi, airbag sensörleri, devre dirençleri ve 40+ farklı inceleme gerçekleştirilir.

Araç İç Dış Kontrol

İç Dış Kontrol

Direksiyon, ayna motorları, kapı kilitleri, tavan döşemesi, iç-dış aydınlatma, cam düğmeleri ve 65+ farklı nokta incelenir.

Boya Kaporta Kontrol

Boya Kaporta Kontrol

Kapı sacı, ön-arka tampon, boya hatası, ön kaput, tavan, boya mikron ölçümü ve tüm bağlantı noktaları incelenir.

Fren Testi

Fren Testi

Kampana durumu, bağlantı noktaları, disk, balata, fren tutuş mesafesi, ABS ve 25+ farklı bağlantı noktası incelenir.

Araç Alt Takım Kontrol

Alt Takım Kontrol

Direksiyon kutusu, aks boşlukları, radyatör, fan, egzoz, rot başı, şanzıman ve 50+ farklı nokta incelenir.

Yanal Kayma Testi

Yanal Kayma Testi

Ön takım kontrolleri, şase ölçümü, ön tertibat, yol tutuş ölçümü, rot ayarları ve dingil fark mesafesi test edilir.

Süspansiyon Kontrol

Süspansiyon Kontrol

Silindir muhafazası, amortisör güç ölçümü, denge çubukları, amortisör yağ kaçağı, mil, sabit aksı ve 20+ farklı ekspertiz noktası incelenir.

Garantili Oto Ekspertiz

Sincan oto ekspertiz firmamızda garantili oto ekspertiz hizmeti de sunulmaktadır. Sincan oto ekspertiz firmamızdan tüm işlemleri garantili olarak satın alabilirsiniz. Garantili oto ekspertiz hizmetinde kontrol ve testlerden önce aracınızın dilediğiniz parçaları garantili olarak incelenir. Bu sayede test ve kontroller sırasında yaşanacak herhangi bir probleme karşılık aracınız garantiye alınmış olur. Garantili oto ekspertiz hizmetlerinde garanti süreleri aracın özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Garantili oto ekspertiz hizmetleri hakkında uzman oto ekspertizlerimizden randevu alarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sigortalı Oto Ekspertiz

Sincan oto ekspertiz firmamızdan sigortalı oto ekspertiz hizmeti de satın alabilirsiniz. Sigortalı oto ekspertiz hizmetlerinde uygulayacağımız işlemlere karşılık olarak aracınız sigortalanır. Bu sayede işlemler sırasında bir olumsuzluk yaşandığında ortaya çıkan masrafı sigorta şirketi karşılamaktadır. Sigortalı oto ekspertiz işlemleri her araçta uygulanması gereken bir işlem değildir. Sigortalı oto ekspertiz genellikle bir araçta özel bir durum varsa uygulanmaktadır. Bazı araç sahipleri araçlarında özel bir durum olmasa da oto ekspertiz işlemlerinin sigortalı olmasını tercih etmektedir. Bu durumda da kontrol ve test işlemlerinden önce araca sigorta yapılmaktadır.

Kurumsal Oto Ekspertiz

Sincan oto ekspertiz firmamızdan alabileceğiniz en önemli hizmet, kurumsal oto ekspertiz hizmetidir. Kurumsal oto ekspertiz hizmeti, bir oto ekspertiz firmasının oto ekspertiz hizmetlerinde bağımsız, tarafsız ve profesyonel olmasıdır. Tarafsız, bağımsız ve profesyonel olarak sizlere hizmet sunan Sincan Oto Ekspertiz firmamız Türkiye’nin ilk kurumsal oto ekspertiz firmalarından biridir. Firmamızdan alacağınız tüm hizmet ve işlemler, tarafsız olarak yapılır. Bu sayede tüm işlemlerimizden elde ettiğimiz sonuçlar, gerçek ve doğru sonuçlardır. Sincan oto ekspertiz firması kurumsal bir firma olduğu için firmamızda yapılan tüm işlemler ve kontroller gerçek bilgilere dayanmaktadır. Kurumsal bir oto ekspertiz firması olan Sincan oto ekspertiz, araçlarla ilgili elde ettiği tüm bilgileri tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşmaktadır. İncelenen her araçla ilgili tespit edilen tüm problemlerin neden kaynaklandığı ve nasıl çözülebileceği hakkında firmamız sizlere detaylı bilgiler sunulmaktadır. Tüm oto ekspertiz işlemleriniz için firmamıza güvenle başvurabilirsiniz.

Sincan Oto Ekspertiz

Sincan Oto Ekspertiz Fiyatları 250 lira ile 1350 lira arasında değişmektedir.

Sincan Oto Ekspertiz Paketleri arasında Conta Testinden, Kaporta, Motor ve Airbag Kontrollerine kadar tüm paketler mevcuttur.

Sincan Oto Ekspertiz Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Bayisi ve Kurumsal bir Markadır.

Sincan oto ekspertiz Garantili olarak oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır?

Sincan Oto Ekspertiz Kurumsal Experix Bayisi Adresi

Sincan, Oto, Ekspertiz, Sincan Computest Oto Ekspertiz, Sincan Ekspertiz, Dyno Test, Sincan Oto Ekspertiz, Sincan Oto Ekspertiz, Sincan Oto Ekspertiz, Sincan Oto Ekspertiz Fiyatları, Sincan Oto Expertiz, Sincan Oto Check Up, Sincan Oto Test, Sincan Dinamometre 4 Çeker, Sincan Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Sincan Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Sincan , Sincan Mobil Oto Ekspertiz, Sincan Mobil Oto Ekspertiz, Sincan Oto Mobil Ekspertiz Fiyatları, Sincan Mobil Oto Expertiz, Sincan Mobil Oto Check Up, Sincan Oto Test, Sincan Mobil Dinamometre 4 Çeker, Sincan Mobil Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Sincan Mobil Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Mobil Sincan , Sincan Oto Ekspertiz, Sincan Oto Ekspertiz, Sincan Oto Ekspertiz Fiyatları, Sincan Oto Expertiz, Sincan Oto Check Up, Sincan Oto Test, Sincan Dinamometre 4 Çeker, Sincan Oto Ekspertiz Yapan Yerler, Sincan Oto Ekspertiz Raporu Veren Yerler, Sincan , Sincan Mobil Oto Ekspertiz, Sincan Mobil Oto Ekspertiz, Sincan Oto Mobil Ekspertiz Fiyatları, Sincan Mobil Oto Expertiz, Sincan Airbag Kontrol, Sincan Conta test, Sincan airbag bakan ekspertiz, Sincan oto ekspertiz Yorum, Sincan oto Ekspertiz Tavsiye, experix Sincan, kurumsal oto ekspertiz Sincan, garantili oto ekspertiz Sincan, sigortalı oto ekspertiz Sincan, tse belgeli oto ekspertiz Sincan