Sıfır veya ikinci el araç alımında artık oto ekspertiz sektörü çok farklı bir noktada konumlandı. Bu sebeple araçların son durumu çok fazla merak edildi ve sıfır araçlardaki çıkan hasarlarda bu sektörün ne kadar gerekli olduğunu gözler önüne serdi. Antalya veya herhangi bir ilçesinde yaşıyorsanız sıfır veya ikinci el araç alırken Antalya Oto Ekspertiz firmalarından destek almak zorundasınız.

Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez gibi ilçelerde de Oto Ekspertiz hizmetini almanız mümkün. Ancak buralarda almış olduğunuz hizmetin garantili, kurumsal veya profesyonel ustalar tarafından yapılması en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Antalya Oto Ekspertiz

Antalya Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz Firmalarında araçlarını kontrol ettirerek mağduriyet yaşayan kimselere muhakkak rastlamışsınızdır. Hatta bu kişiler çok lüks araçlarda 250-350 bin TL  zarar ederek fazlasıyla sıkıntı durumlara düşmüşler ve bu durumları haber kanallarına kadar da çıkmıştır. Peki bu sadece normal işletmelerde mi oluyor tabiki hayır ama kurumsal oto ekspertiz firmalarının burada çalıştırdığı ustaların yetkinlikleri ve işin tam anlamıyla eğitimli bir şekilde yapmalarından kaynaklı yaşanacak hataların önüne profesyonel bir destek sunması ile geçiyor.

Experix Oto Ekspertiz Türkiye çapında kurumsal bir marka olmasına rağmen Antalya ilinde de oto ekspertiz sektöründe faaliyet vermektedir. Teknolojik ve Deneyimli bir firma olması sebebi ile yatırımlarına sürekli devam ederek en iyi hizmeti sunmaya amaçlamış bir grup şirketidir. Sürekli eğitim merkezi ile bayilerine en son teknoloji hakkında bilgilendirme ve eğitimler yaparak güncel otomotiv piyasasına fayda sağlamaktadır.

Antalya Oto Ekspertiz Detaylı Hizmet

Türkiye’nin her noktasında hizmet vermek amaçlı bir sistem kurarak emin adımlarla ilerleyen Experix Antalya Bayisi ile de Antalya Oto Ekspertiz hizmetlerinde de en iyisi olmak için çalışmaktadır. Yeni nesil ekspertiz cihazları ile doğru bilgileri piyasada kabul görmüş uluslararası markalarla çözümlüyor. Antalaya’nın hangi ilçesinde Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez veya ilçelerinde mobil araçlarımız ile size en iyi ve detaylı hizmet vermek için çalışıyoruz.

Detaylı hizmet demişken hangi kontrolleri yapıyoruz ve detaylandırıyoruz bunlardan bahsetmek isteriz. 

 • Amortisör Testi
 • Dış Kondisyon Ekspertiz Kontrolü
 • İç Kondisyon Ekspertiz Kontrolü
 • Motor-Mekanik Sigortası
 • Airbag Kontrolü
 • TPC ceza sorgulama
 • Vergi Borcu sorgulama
 • Test Hattı
 • Fren Testi
 • Süspansiyon Testi
 • Yanal Test
 • OBD Testi
 • Dinamometre Testi
 • PTT Muayene kilometre sorgulama
 • HGS Geçiş sorgulama
 • Motor Ekspertizi
 • Kaporta Ekspertizi
 • Boya Ekspertizi
 • 5664 Tramer sorgulama

Bu hizmetleri her pakette göremeyebileceğiniz gibi birçok paket içerisinde de bu sıraladıklarımızdan farklı hizmetlerle karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlar alacağınız paketin içeriğine ve fiyatına göre değişir. Bu paketleri alırken içeriğinde sigorta veya garanti olmasına dikkat etmeniz sizin açınızdan faydalıdır. Ancak bunun da sizlere ek maliyet çıkaracağını söylemek gerekir. Ancak şunu bilin ilerleyen dönemlerde daha az sorun yaşamak için alacağınız bu hizmet masraf olarak gözükmemesi gerekir.

Antalya Oto Ekspertiz

Antalya Oto Ekspertiz Fiyatları

Antalya Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto ekspertiz hizmeti almak için Temel Olarak 3 ekspertiz paketinden birini seçmeniz gerekmektedir.

Ekonomik paket, standart paket, profesyonel paket ve elite paket bayiliklerimiz tarafından sunulan seçenekler arasındadır. Ekspertiz paketlerinin birbirinden farklı olmasının nedeni sunulan hizmetin detaylarından kaynaklanmaktadır.

Ekonomik pakette temel test ve kontroller yapılırken, Elite paket kapsamında aracınız A’dan Z’ye detaylı bir şekilde incelenmektedir. Antalya oto ekspertiz merkezlerinde sunmuş olduğumuz fiyatlar:

 • Ekonomik Paket: 475 TL
 • Standart Paket: 650 TL
 • Profesyonel Paket: 950 TL
 • Elit Paket: 1350 TL

Satın almış olacağınız tüm ekspertiz paketlerinde 1 Yıllık 3000 TL’lik yol yardım paketi hediyesi verilmektedir. Ayrıca EXPERIX ASIST güvencesi ile profesyonel paketlerde 1 Ay 1000 km, elite paketlerde, 3 Ay 5000 km garanti sertifikası ücretsiz olarak verilmektedir. TSE 13805 HYB belgeli işletmelerimizde uzman personellerimiz aracılığı ile ekspertiz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

Kurumsal hizmet: Antalya Oto Ekspertiz

Antalya oto ekspertiz hizmeti arayan kişilerin tercih etmesi gereken bir diğer şey ise kurumsal oto ekspertiz firmalarıdır. Seçtiğiniz Antalya oto ekspertiz firması kurumsal ise daha güvende hissedebilirsiniz. Çünkü yapılan işte sorunsuz makineler, güvenilir meslek yüksek okulu mezunu eksperler bulunmaktadır. Sorunsuz makineler hatasız ölçüm yapmaktadır. Ayrıca kurumsal oto ekspertiz firmalarının bir diğer avantajı birçok şubesi bulunabilmektedir. İnternet üzerinde kendinize en yakın kurumsal oto ekspertiz firmasını bulabilirsiniz.

Ayrıca yüksek ihtimalle web siteleri bulunan kurumsal oto ekspertiz firmalarının paket-fiyat içeriğine ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde bulunan iletişim numaraları ile sizlerde en küçük problemde firmaya ulaşabilir, sorununuzun giderilmesi için çalışmaları başlatabilirsiniz. Ayrıca ilerleyen dönemlerde herhangi bir problemde karşınızda bir kimse bulmak kurumsal firmalarda daha kolaydır. Ayrıca kurumsal firmaların insanlar tarafından yapılmış yorumlarını görmek size güven sağlayabilir. Kötü yorumların olduğu firmayı tercih etmeyebilirsiniz bu sayede. Ayrıca kurumsal oto ekspertiz firmaları çoğu hizmetinde sizlere garantili veya sigortalı hizmetler tarafınıza sunmaktadır.

 

Değerlendirme Notu