• Bayi İletişim Bilgileri:

 • Adres: Üniversite mahallesi Şehit Doğançabuk sokak NO:4, 34320 avcılar/İstanbul, 34320 Avcılar/İstanbul

 • Çağrı Merkezi: 444 02 26

 • Çalışma Saatleri: Pzt-C.tesi08:30 18:30

 • Yetkili Kişi: Sinan Bey

 • Ticari Ünvan: Ersu Otomotiv Experix Avcılar Bayi

 • TSE Numarası:

Avcılar Oto Ekspertiz

Avrupa Ekspertiz olarak Avcılar oto ekspertiz olarak araştırırız. Avcılar Oto Ekspertiz Experix kurumsal Oto Ekspertiz Bayisi olarak Birçok firma gibi ekspertiz hizmeti vermektedir. Ancak bu şirketler farklı ücretler farklı işlemler sunmaktadır. 2. el Araç alım satım işlemlerinde oto ekspertiz işlemi yaptırmak isteyen kişiler İnternet üzerinden birçok ekspertiz firmasını karşılaştırmalı maliyetleri hakkında derin bilgi edinmelidir.

Avcılar oto ekspertiz firması bulmak isteyen kişiler yüksek maliyetli ve düşük ücretli paketler arasında ikilemde kalabilir. Çünkü bir paketin hizmetleri dahilinde bulunan içerik farklı şirketin bir paketinde olmayabilir. Bu paketlerde yaptığımız ödeme miktarı arttırıldıkça ekspertiz işleminin kalitesi artmaktadır ve alçağınız 2. El aracınız için yapılan test sayısının miktarı artmaktadır. Yapılan test sayısının miktarının artması ne anlama gelmektedir diye sorabilirsiniz. 2.el araç alım satımlarında arabanızın daha önceden hasarlı ya da değişeni olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu sizin aracınızın kalitesini belirler.

Ayrıca aracı satan kişi tarafından alacağınız bilgilerin doğruluğunu teyit etmenizi sağlar. Sizlere sadece araçta tespit edilen hasar olup olmadığını bildirmekle kalmaz birçok sistemdeki verileri de verir. Araçta vergi borcu olup olmadığı ya da otomobilin HGS geçişleri gibi birçok bilgiyi sizlerle paylaşılması sağlanır. Bu bilgiler doğrultusunda aracınızı güvenle alabilir, beklenmedik kusurlar çıkarsa aracı satın almaktan vazgeçebilirsiniz. Avcılar oto ekspertiz arayanlar bu gibi durumları göz önünde bulundurarak firma seçimi yapmasını tavsiye ederiz.

Oto Ekspertiz Nedir?

Avcılar oto ekspertiz arayanların sorduğu bir soru olan “Oto ekspertiz nedir?” sorusudur.  Oto ekspertiz işlemine giren otomobilin oto ekspertiz işlemleriyle tüm geçmişine ulaşılır. Geçmiş derken aracın daha önce aldığı hasarlar, araca yapılan tamir işlemleri, aracın cezaları ya da vergi borçları gibi çeşitli bilgilere ulaşılmasını sağlar.  Bu bilgiler doğrultusunda araç sahibi aracının fiyatında değişikliğe gidebilir.

Aracı almak isteyen kişi oto ekspertiz bilgileri ile araç sahibinin verdiği bilgilerin doğruluğunu teyit ederek araçta beklenen dışında bir kusur olup olmadığını anlar. Bu sayede yanlış yani alınmaması gereken aracı almamanızı veya değerinden fazla ödeme yapmamanızı sağlar. Bu sayede 2. el araç alım satımlarında oto ekspertiz işlemi büyük önem arz eder. Ayrıca sadece 2. el araç alım satımlarında değil trafik kazaları sonrası araçtaki hasarı tespit etmede de kullanılabilir. Bu sayede aracımızın sonradan ortaya çıkacak olan hasarını erkenden tespit ederek kullanım esnasında oluşabilecek olan problemleri önlemiş oluruz.

Oto Ekspertiz Fiyatları

Avcılar Oto Ekspertiz hizmetini İnternet üzerinde arayanların aklında bulunan bir öteki soru Oto ekspertiz fiyatları nedir?” sorusudur. Ancak bunu net olarak söylemek mümkün olmasa da sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Net olmama sebebi oto ekspertiz firmalarının farklı paketleri farklı fiyatlara hizmete sunmasından kaynaklanır. Alacağınız 2. El alacağınız otomobilinizi oto ekspertize sokmak isteyenler bu belirsizlikten dolayı farklı şirketler ile fiyat karşılaştırması yapması beklenir.

Aracınıza uygun ekspertiz hizmeti için Web üzerinde yapacağınız araştırmalar sizi doğru yola ulaştıracaktır. Sadece fiyat olarak bakmakta doğru değildir. Çünkü otomobilin alacağı ekspertiz hizmeti paketten pakete değişkenlik gösterebilir. Sizlerde aracınıza uygun paketi belirlerken dikkatli davranmanız gerekir. Çünkü yapacağınız ek ödemeler sizlerin aracınızın daha fazla teste tabi tutulması ile kalmayıp sizlere de farklı hizmetler sunacaktır.

Aracınızın alacağı en uygun ekspertiz işlemi de aracınız hasarları hakkında yeterli bilgiyi vereceğinden şüpheniz olmasın. Yine de sizlere ortalama bir fiyat vermemiz gerekirse bu işlemlerin 300 TL’den başlayıp 2000 TL’ye kadar ulaştığı söylenebilir. Ancak yapacağınız ödemenin hakkını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Avcılar oto ekspertiz hizmeti arayan kişiler bu bilgiler doğrultusunda hareket etmesi en doğrusu olur.

Oto Ekspertiz Paketleri

Her ne kadar oto ekspertiz fiyatlarını söyleyemediğimiz gibi paketleri söylemekte de net olamayacağımızı bilmeniz gerekir. Çünkü her firma içerik olarak farklı paketler sunmaktadır ve bunların fiyatları bir diğerine göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle sizlerle oto ekspertiz hizmetlerinde bu gibi paketler var demek yanlış olacaktır. Ancak en uygun paket ile en yüksek fiyatlı paket arasında birçok ara paket bulunur.

Bu paketler sizlerin kriterlerinize göre seçim yapmanız gereken paketlerdir. Bu paketleri Avcılar oto ekspertiz araştırması yaparken kurumsal şirketlerin web sitelerinden belirtilen fiyatlar sekmesinden öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda paketleri fiyatlarına göre kıyaslayarak Avcılar oto ekspertiz firması seçimi yapmak en doğrusu olacaktır. Bu paketler her ne kadar değişkenlik gösterse de ortalama olarak 300-2000 TL gibi bir fiyat skalası içerisinde yer alırlar. Vereceğiniz ödeme almak istediğiniz hizmete oranla şekillenebilir.

Ayrıca alacağınız hizmet içerisinde sigorta ve garanti gibi hizmetler de ek ödeme çıkartabilir. Ancak sigorta veya garanti içeriğine sahip paketleri seçmeniz sizin için en doğru adım olacaktır. Çünkü araç satın alım işlemi sonrasında bir problem yaşamanız sonucu bu sigorta-garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede daha güvenli araç satın alma işlemi yapabilirsiniz. En lüks paketlerde daha fazla hizmet olsa da içeriğinde bulunan hizmetleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 • Amortisör Testi
 • Dış Kondisyon Ekspertiz Kontrolü
 • İç Kondisyon Ekspertiz Kontrolü
 • Motor-Mekanik Sigortası
 • Airbag Kontrolü
 • TPC ceza sorgulama
 • Vergi Borcu sorgulama
 • Test Hattı
 • Fren Testi
 • Süspansiyon Testi
 • Yanal Test
 • OBD Testi
 • Dinamometre Testi
 • PTT Muayene kilometre sorgulama
 • HGS Geçiş sorgulama
 • Motor Ekspertizi
 • Kaporta Ekspertizi
 • Boya Ekspertizi
 • 5664 Tramer sorgulama

Bu hizmetleri her pakette göremeyebileceğiniz gibi birçok paket içerisinde de bu sıraladıklarımızdan farklı hizmetlerle karşılaşabilirsiniz. Bu gibi senaryolar alacağınız paketin hizmetlerine ve ücretine göre değişir. Bu paketleri satın alırken içeriğinde sigorta ya da garanti bulunmasına dikkatli olmanız sizin açınızdan faydalıdır. Ancak bunun da sizlere ek ücret çıkartacağını bildirmek gerekir. Ancak şunu bilmenizde fayda var ilerleyen dönemlerde daha az problem yaşamak için alacağınız bu garanti-sigorta hizmeti masraf olarak düşünmemeniz gerekir.

Avcılar Oto Ekspertiz

Avcılar Oto Ekspertiz

Kurumsal Oto Ekspertiz

Avcılar oto ekspertiz hizmeti arayan kişilerin tercih etmesi gereken bir diğer şey ise kurumsal oto ekspertiz firmalarıdır. Seçtiğiniz Avcılar oto ekspertiz firması kurumsal ise daha güvende hissedebilirsiniz. Çünkü yapılan işte sorunsuz araçlar, güvenilir meslek yüksek okulunu bitirmiş eksperler bulunmaktadır. Sorunsuz makineler hatasız ölçüm yapmaktadır. Ayrıca kurumsal oto ekspertiz şirketlerinin bir diğer artısı ise birçok şubesi bulunabilmektedir. Web üzerinde kendinize en yakın kurumsal oto ekspertiz şirketini bulabilirsiniz.

Ayrıca büyük olasılıklar web siteleri bulunan avrupa ekspertiz firmalarının paket-fiyat içeriğine ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet sitelerinde bulunan iletişim numaraları ile sizlerde en küçük problemde firmaya ulaşabilir, sorununuzun çözülmesi için aksiyonları başlatabilirsiniz. Ayrıca ilerleyen tarihlerde olası bir problemde karşınızda bir kimse bulmak kurumsal firmalarda daha kolaydır. Ayrıca kurumsal firmaların insanlar tarafından yazılmış yorumlarını incelemek size güven sağlayabilir. Kötü yorumların olduğu firmayı tercih etmeyebilirsiniz bu sayede. Ayrıca avrupa ekspertiz firmaları çoğu hizmetinde sizlere garantili veya sigortalı hizmetler tarafınıza sunmaktadır.

Avrupa Ekspertiz

Alacağınız 2. El aracı oto ekspertize verdiğiniz zaman aracınıza alacağınız ekspertiz işleminin garantili olması sizin için daha güvenli olacaktır. Çünkü avrupa ekspertiz hizmeti sizlere sonradan olacak problemlerde gerekli hizmeti verip yaşayacağınız sıkıntıyı en aza indirgeyip yaşamanızı sağlayacaktır. Bu sayede ekspertiz sonrası alacağınız araba da oluşabilecek problemlerden dolayı içinizde kurt olmayacaktır.

Ancak garanti de belli koşullar çerçevesinde gerçekleşir. Aracınızın belli parçasına yapılmış olan garanti sadece o parçanın sıkıntısında sizlere yardımcı olur. Ayrıca bu garanti hizmeti veren firmalar belli süre içerisinde geçerli olan garanti hizmeti sunmaktadır. Genelde 1 ay sunulan bu süre içinde garanti daha erken sürede bitebilir. Bu da aracın 1000 km yol gitmesi koşulunda olur. Eğer aracınız 1000 km’yi 1 ay dolmadan yol alırsa aracınızın garantisi o 1000km sonundan biter.

Sigortalı Oto Ekspertiz

Garantili oto ekspertiz gibi olan avrupa ekspertiz, ekspertiz hizmeti ardından oluşan problemlerde sizin sorununuzun ortaya çıkan masrafını karşılamaya yarar. Olası sorunlar da sizi maddi sıkıntıdan kurtararak bütçenizi sağlama almanızı sağlar. Bu oto ekspertiz işlemlerinden sonra olumlu yönden etki eder.

Çünkü dert etmeniz gereken 2. El bir araba yoktur artık. Olası problemlerden sorumlu değilsinizdir. Ancak sigorta belli başlı koşullar çerçevesinde geçerlilik gösterir. Bunun koşulları firmadan firmaya değişkenlik gösterir. Bu nedenle sigorta hizmeti alırken hangi durumlar dahilinde geçerli olup olmadığına dair araştırmada bulunmanız sizin açınızdan fayda sağlayacaktır. Çünkü sigortaya dahil olmayan problemlerde sigorta firması sizlere yardımcı olamamaktadır.

Oto Ekspertiz İşleminde Hangi Makineler Kullanılır?

Avrupa oto ekspertiz arayan kişiler genelde oto ekspertiz işleminde hangi makineler kullanıldığına dair fikri sahibi olmak isterler. Her ekspertiz esnasında aşağı da bulunan alet edevatların kullanıldığını belirtemesek de genel olarak kullanılan belli başlı makineler aşağıdakilerdir.

 • Süspansiyon Test Cihazı
 • Kaporta ve Boya Test Cihazı
 • Lift
 • Yönetim Paneli
 • Yanal Kayma Testi Cihazı
 • Akü Testi Cihazı
 • Fren Testi Cihazı
 • Dinamometre
 • Bilgisayar bileşenleri ve yazılımlar
 • Arıza Tespit Cihazı
 • Lastik Basınç Hava Saati
 • Lastik Dış Derinlik Ölçeri
 • Fren Hidrolik Testi Cihazı
 • Boya Kalınlığı Ölçümü Yapan Cihaz

Bu cihazlar dediğimiz gibi her ekspertiz işleminde kullanılmamaktadır. Ancak hemen hemen hepsi kullanılmaktadır. Ayrıca kullanılacak olan aletler hatasız ölçüm yapmakta ve insan gücüne oranla daha kolay yapılmaktadır. Bu nedenle bu araçların kullanımı insan gücüne tercih edilmektedir.

Ayrıca bu aletler kullanılarak yapılan ölçümler 1-3 iş günü içinde çıkmayı sağlar insan gücü ile yapılacak testler daha uzun süreli çalışmalar isteyecekti. Ancak hızlı bir şekilde bu testlerin gerçekleşmesini sağlayan makineler en kısa sürede aracınızın hatalarını tespit edip raporu tarafınıza verecektir.

Oto Ekspertiz İşleminde Aracın Bakılan Kısımları

Oto ekspertiz işlemi için aracımızı eksperlere bıraktığımız zaman aracımızı birtakım testlere tabi tutacaktır. Avcılar oto ekspertiz çalışanları aracınızın en ince detayına kadar inceleyecektir. Yeri geldiğinde kendileri yeri geldiğine en son nesil aletler ile inceleyecektir. Bu aletler sayesinde aracınızın testleri en doğru şekilde sonuçlanacaktır. Aracın motor kısmından şanzımanına, şanzımanından boyasına kadar birçok alanda inceleme yapılır.

Bu incelemeler sonucu ortaya çıkan sonuçlar araç sahibine bildirilir. Beklenen dışından bir sonuç alınırsa alınacak 2.el araç sahibi ile görüşülür. Bu bilgiler sayesinde dolandırılma riskiniz sıfıra iner. Ayrıca aracın sadece iç mekaniklerini değil yasal sistemde bulunan cezalar, vergi borçları, HGS geçişleri gibi çeşitli verilere de ulaşılmasını sağlar. Ayrıca alınacak aracın trafiğe çıkış yasağı var ise bu da bildirilir. Bu yasak araç satışına oluşabilecek en büyük problemdir. Bunun gizlenerek dolandırıcılığa teşebbüs edilir.

Avrupa Ekspertiz

Avrupa Ekspertiz

Sizlerde Avcılar oto ekspertiz firmalarını kıyaslayarak alacağınız araç için en uygun ve en iyi hizmeti elde edebilirsiniz. Bu sayede alacağınız araçta herhangi bir sorun oluşması durumunda almadan vazgeçebilirsiniz. Alacağınız aracın oto ekspertizi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için firmanın web sitesindeki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Avrupa Ekspertiz, Avcılar Oto Ekspertiz Hizmetlerinde Profesyonel ve Kurumsal Marka Olan Experix En iyi Hizmet Kalitesi ile Hizmet Vermeye Devam Ediyor…

Hemen Randevu Almak İçin Tıklayınız…

WhatsApp Image 2022 09 27 at 15.26.23
WhatsApp Image 2022 09 27 at 15.26.23
WhatsApp Image 2022 09 27 at 15.26.22
WhatsApp Image 2022 09 27 at 15.26.22
WhatsApp Image 2022 09 27 at 15.26.23 1
WhatsApp Image 2022 09 27 at 15.26.23 2
WhatsApp Image 2022 09 27 at 15.26.23 1 1